Klasyfikacja końcowa sztafety dziewcząt:
1. Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski – czas 2:39,86
2. Gimnazjum nr 2 Radzyń Podlaski - czas 3:09,07
3. Gimnazjum nr 3 Biała Podlaska – czas 3:09,78
4. Gimnazjum nr 2 Łuków – czas 3:13,24
5. Katolickie Gimnazjum Biała Podlaska
6. Gimnazjum nr 1 Radzyń Podlaski
7. Gimnazjum nr 1 Parczew
Klasyfikacja końcowa sztafety chłopców:
1. Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski – czas 2:14,17
2. Katolickie Gimnazjum Biała Podlaska – czas 2:20,84
3. Gimnazjum nr 2 Biała Podlaska – czas 2:41,40
4. Gimnazjum nr 3 Łuków – czas 2:47,72
5. Gimnazjum nr 2 Łuków – czas 2:48,20
6. Gimnazjum nr 2 Radzyń Podlaski
7. Gimnazjum nr 1 Parczew
8. Gimnazjum nr 2 Parczew
9. Gimnazjum nr 1 Radzyń Podlaski
Indywidualnie dwa miejsca w finale wojewódzkim, który odbędzie się 8 grudnia w Lublinie wywalczyła dwójka uczniów: Paulina Sosnowska z Gimnazjum nr 2 w stylu grzbietowym na dystansie 50 m czas 40,18 s. oraz Adrian Borkowski z Gimnazjum nr 1 w stylu dowolnym na dystansie 50 m czas 28,35 s.
Miejsca zawodniczek i zawodników z Łukowa:
Styl grzbietowy na dyst. 50 m
2 m-ce Sosnowska Paulina Gimnazjum nr 2 - czas 40,18 s. (13 zgłoszonych zawodniczek)
6 m-ce Szymon Suchodolski Gimnazjum nr 2 - czas 35,73 s. (13 zgłoszonych zawodników)
Styl klasyczny na dyst. 50 m
6 m-ce Zuzanna Mościcka Gimnazjum nr 1 - czas 49,16 s. (13 zgłoszonych zawodniczek)
8 m-ce Wiktoria Gula Gimnazjum nr 2 - czas 50,47 s. (13 zgłoszonych zawodniczek)
5 m-ce Chromiński Bartosz Gimnazjum nr 3 - czas 37,74 s. (14 zgłoszonych zawodników)
9 m-ce Zdunek Filip Gimnazjum nr 2 - czas 42,60 s. (14 zgłoszonych zawodników)
11 m-ce Kopeć Rafał Gimnazjum nr 2 - czas 48,05 s. (14 zgłoszonych zawodników)
Styl dowolny na dyst. 50 m
8 m-ce Lada Aleksandra Gimnazjum nr 2 - czas 37,55 s. (15 zgłoszonych zawodniczek)
11 m-ce Rychta Małgorzata Gimnazjum nr 2 - czas 43,48 s. (15 zgłoszonych zawodniczek)
12 m-ce Golba Natalia Gimnazjum nr 2 - czas 43,95 s. (15 zgłoszonych zawodniczek)
3 m-ce Borkowski Adrian Gimnazjum nr 1 - czas 28,35 s. (15 zgłoszonych zawodników)
5 m-ce Walczak Patryk Gimnazjum nr 2 - czas 30,60 s. (15 zgłoszonych zawodników)
11 m-ce Rola Kajetan Gimnazjum nr 1 - czas 32,77 s. (15 zgłoszonych zawodników)
Opiekunami uczniów są Gimnazjum nr 2 Mariusz Kiełczewski, Gimnazjum nr 1 Adam Kamola, Gimnazjum nr 3 Marcin Magnuszewski. Niektórzy zawodnicy na co dzień trenują w sekcji pływackiej „Delfinem” pod okiem Pani Anny Krzyszycha.
Zdjęcia i film wykonali uczniowie Gimnazjum nr 2: Artur Rychta (foto), Filip Tarasiuk (video).
Relację i zdjęcia otrzymaliśmy od Mariusza Kiełczewskiego. Dziękujemy.
AKup