Marek Chcialowski

Trwają remonty w szkołach prowadzonych przez powiat garwoliński, które kosztować będą prawie trzy miliony złotych. A niemal pięć milionów złotych powiat i placówki oświatowe pozyskały w ubiegłym roku szkolnym na projekty edukacyjne, które realizowane będą również w przyszłym roku przez ponad tysiąc uczniów.

ks. Wojciech Sobieszek

Pielgrzymów kolumny siedleckiej i bialskiej odwiedził diecezjalny duszpasterz młodzieży i asystent KSM ksiądz Wojciech Sobieszek.

pozdrowienia

Stałym zwyczajem pielgrzymów jest przesyłanie pozdrowień. Robią to m.in. za pośrednictwem naszego radia. I teraz szanowni Państwo uwaga: prosimy słuchać pozdrowień od grupy uczniów i ich nauczyciela, którzy pielgrzymują z grupą nr 3 z dekanatu siedleckiego.

Laskarzew

Czas na przedstawienie Państwu kolejnych pielgrzymów, którzy podążają na Jasną Górę. Z naszym radiowym mikrofonem odwiedziliśmy grupę 9B z dekanatu łaskarzewskiego, która jest częścią kolumny siedleckiej. Jej przewodnikiem jest ksiądz Adam Woźniak.

radosc pielgrzymowania

Siostra Marzanna i jej córka Emilka oraz siostra Dorota pielgrzymują na Jasną Górę z grupą 13 z Łosic, której przewodnikiem jest ksiądz Tomasz Oponowicz.

Henryk Brodowski

Wójt gminy Siedlce był gościem Marcina Jabłkowskiego w środowym (09. sierpnia) wydaniu audycji O Tym Się Mówi na antenie Radia Podlasie. Rozmowa dotyczyła między innymi mającego powstać w pobliżu Siedlec centrum handlowego, w którego istnienie niektórzy zaczynają wątpić.

Mirosława Miszkurka

Droga do sukcesu była czasami wyboista, ale za ponad 9 mln zł, po pięciu latach udało się zmodernizować zabytkowy ratusz i zmienić płytę rynku w centrum Żelechowa.- Jestem z tego bardzo usatysfakcjonowana, że udało mi się tą inwestycję doprowadzić do dobrego zakończenia- mówi burmistrz Mirosława Miszkurka.

Magura

Wakacje na rowerze? Dlaczego nie. Właśnie tak poznają Polskę harcerze z Poznania, którzy na chwilę rozbili obóz w Siemiatyczach. Z Siódmą Poznańską Drużyną Wędrowniczą „Magura” spotkała się Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

Jan Gil

Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Rozwoju i Finansów na remont mostu na ulicy Warszawskiej. Prace już się rozpoczęły. Potrwają do końca września.