• Katolickie Radio Podlasie
  • e-mail
  • SMS
  • Radio

Burmistrz o logo

Urząd Miasta ogłosił konkurs na nowy emblemat miasta. Inicjatywa związana jest z 550 rocznicą nadania miejscowości praw miejskich. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas miejskiego sylwestra na dziedzińcu Placu Potockich.

Gmina Borki

Radni gminy Borki w powiecie radzyńskim uchwalili przyszłoroczny budżet. Decyzję o wydatkach podjęli podczas sesji w czwartek, 28 grudnia.

Razem dla Marcina

W niedzielę, 7 stycznia w Woli Osowińskiej odbędzie się koncert charytatywny „Razem dla Marcina”. Zebrane pieniądze wesprą 23-letniego mieszkańca Woli Osowińskiej, który w sierpniu tego roku doznał urazu kręgosłupa. Koncert charytatywny rozpocznie się o 13:30 w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej.

Jakub Jakubowski

Rada Miasta Radzyń Podlaski uchwaliła przyszłoroczny budżet podczas sesji 28 grudnia. Planowane dochody oszacowano na 68 035 168,12 złotych. Miasto wyda więcej, niż zarobi. Wydatki mają wynieść 72 765 418,12 złotych. Planowany deficyt to prawie 5 mln. Inwestycje pochłoną 14,5 mln złotych

Burmistrz Rebek

Rada Miasta Radzyń Podlaski uchwaliła przyszłoroczny budżet podczas sesji 28 grudnia. Planowane dochody oszacowano na 68 035 168,12 złotych. Miasto wyda więcej, niż zarobi. Wydatki mają wynieść 72 765 418,12 złotych. Planowany deficyt to prawie 5 mln. Inwestycje pochłoną 14,5 mln złotych.

Anna Wozniak

Rada Miasta Radzyń Podlaski uchwaliła przyszłoroczny budżet podczas sesji 28 grudnia. Planowane dochody oszacowano na 68 035 168,12 złotych. Miasto wyda więcej, niż zarobi. Wydatki mają wynieść 72 765 418,12 złotych. Planowany deficyt to prawie 5 mln. Inwestycje pochłoną 14,5 mln złotych.

wojt Mariusz Osiak

Rada Gminy Łuków jednogłośnie przyjęła budżet na 2018 rok. Sesja, na której głosowano nad projektem przedstawionym przez wójta Mariusza Osiaka odbyła się w czwartek, 28 grudnia. Na przyszłoroczne gminne inwestycje przeznaczono blisko 19 milionów złotych. Już po zakończeniu głosownia, wójt Mariusz Osiak mówił:

Dariusz Szustek

Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek był gościem Marcina Jabłkowskiego w czwartkowym wydaniu audycji O Tym Się Mówi na antenie Radia Podlasie. W rozmowie zostały poruszone tematy trudnej współpracy ze starostwem powiatowym i zbliżającej się kampanii wyborczej.

Marek Chcialowski

Radni Garwolina uchwalili budżet miasta na przyszły rok, który jest budżetem zrównoważonego rozwoju. - Na pewno ten budżet, jak wszystkie poprzednie i kolejne, nie dają pełnej satysfakcji, ale dla nas dają poczucie spełnienia obowiązków, że zadania są realizowane i stwarzamy warunki dalszego rozwoju naszego miasta - powiedział burmistrz T. Mikulski. Po zakończeniu obrad, radni i zaproszeni goście udali się do Centrum Sportu i Kultury na spotkanie świąteczno - noworoczne, podczas którego łamano się opłatkiem składano życzenia noworoczne. Starosta Marek Chciałowski z dumą mówił o nowej siedzibie władz powiatowych i owocnej współpracy z samorządem miasta Garwolin.