Dariusz Stopa

O tym się mówi - 31 sierpnia 2017 r. Rozmowa z Dariuszem Stopą, starostą siedleckim

Dariusz Stefaniuk

30 sierpnia podczas Sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Obywatela Miasta Biała Podlaska braciom Michałowi i Konstantemu Radziwiłłom, zaś Zasłużonym dla Miasta Biała Podlaska został Jarosław Michaluk.

Waldemar Kraska

Janow Podlaski

Papież Pius VII 30 czerwca 1818 roku erygował nową diecezję Janowską czyli Podlaską i włączył ją do Metropolii Warszawskiej. 29 sierpnia w Janowie Podlaskim odbyła się II Nadzwyczajna Sesja Kapituły Katedralnej i Kapituł Kolegiackich Diecezji Siedleckiej poświęcona 200. rocznicy utworzenia diecezji. Relacja Sławomira Karczewskiego

Krystian Dubinski

Dobiega końca budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Trąbkach, które kosztować będzie ponad pół miliona złotych i jednocześnie rozpoczęła się duża inwestycja polegająca na generalnym remoncie i rozbudowie Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury. To przedsięwzięcie pochłonie ponad 7 mln zł, ale prawie 3 mln pochodzi z funduszy europejskich.

HOMILIA

Homilia Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy w Janowie Podlaskim 29 sierpnia 2017 roku.

Dariusz Dybciak

Rzecznik Prezydenta Miasta Siedlce Dariusz Dybciak był gościem Marcina Jabłkowskiego we wtorkowym wydaniu audycji O Tym Się Mówi na antenie Radia Podlasie. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim trwających Dni Siedlec, ale również zbliżającego się początku roku szkolnego i perspektyw powstania w mieście Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej.

Bozena Kwiatkowska Parysow

Rozmowa z wójt Bożeną Kwiatkowską.

Bozena Kwiatkowska

Bożena Kwiatkowska