Rodzina Sportem Silna

16 września w Rudnikach koło Międzyrzeca Podlaskiego w ramach cyklu spotkań Rodzina Sportem Silna, odbył się rodzinny bieg ekstremalny Rudnikogeddon. W biegu wzięło udział ponad 90 osób. Każda rodzina miała do pokonania 15 przeszkód m.in. toczenie opony od Bizona, przejście w rurze o średnicy 80 cm, zbieranie jabłek w taczce czy wspinanie się na drzewo.

Lukasz Matusik

Ponad 36 tys. zł udało się uzbierać podczas akcji „Ruszajmy, pomagajmy dla Pawła 2018”, organizowanej przez węgrowskie stowarzyszenie „Żyj z całych sił”. Pieniądze zostaną w głównej mierze przeznaczone na leczenie, rehabilitację i przystosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej, a konkretnie dla Pawła – mieszkańca Węgrowa, chorującego na stwardnienie rozsiane.

Marcin Wloga i Jakub Gorecki

Kick-boxer z Węgrowskiego Klubu Sportowego Sfinks od soboty jest we Włoszech. 15-latek został powołany do Kadry Narodowej Kadetów i będzie reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Świata w kick-boxingu, które odbędą się we włoskim mieście Lido di Jesolo.

Pozegnanie lata w Nakorach

Festyn „Pożegnanie lata” miał miejsce w niedzielę, 9 września w Nakorach. Konkursy kulinarne, koncerty, warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie oraz atrakcje dla najmłodszych wypełniły program niedzielnego pikniku.

Waldemar Kraska

Senator RP Waldemar Kraska w rozmowie z Radiem Podlasie odniósł się do wypowiedzi Włodzimierza Nowotniaka, który w mediach społecznościowych w wątpliwość poddał skuteczność usunięcia go z szeregów Prawa i Sprawiedliwości.

kandydaci

Kampania wyborcza trwa. W Łukowie mamy kolejny pomysł na to, co może się wydarzyć po wyborach. Jeden z kandydatów oficjalnie zapowiedział, że jeżeli wygra, będzie chciał doprowadzić do budowy publicznego żłobka.

Piotr Pludowski

Kampania wyborcza trwa. W Łukowie mamy kolejny pomysł na to, co może się wydarzyć po wyborach. Jeden z kandydatów oficjalnie zapowiedział, że jeżeli wygra, będzie chciał doprowadzić do budowy publicznego żłobka.

Tadeusz Mikulski

Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować. Tadeusz Mikulski

Marzena Swieczak

Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować. Mówi Marzena Świeczak.