Jakub Urbanowicz

Jakub Urbanowicz o wygranym meczu z SMS Spała.

Zlote Gody w Lesnej Podlaskiej

50 lat temu przyrzekali sobie miłość ,wierność i uczciwość małżeńską. 23 października dziewięć par małżeńskich z Gminy Leśna Podlaska otrzymało pamiątkowe "Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę wręczył małżonkom wójt gminy Leśna Podlaska Paweł Kazimierski. Uroczystości uświetniły występy artystyczne przygotowane przez GOK oraz zespół Leśnianki.

Starosta Janusz Koziol

W ostatnich miesiącach, a głównie w ostatnich tygodniach drogi dyrekcji szpitala, a zwłaszcza dyrektora Kobielskiego i Zarządu Powiatu, to drogi idące w całkiem innych kierunkach – mówi starosta Janusz Kozioł pytany o powody odwołania dyrektora łukowskiego szpitala. Decyzja zapadała w poniedziałek 23 października.

otwarcie biura

W poniedziałek 23 października w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Marcina Kamila Duszka.

klopoty_parkowanie

W Garwolinie jest około 950 wyznaczonych miejsc do parkowania samochodów, w tym płatnych około 400. Mimo tego, w centrum miasta trudno zaparkować pojazd, a kierowcy łamiąc przepisy, pozostawiają swoje auta gdzie popadnie. Problemem jest też pozostawianie przez dojeżdżających do pracy w Warszawie swoich samochodów przez cały dzień na bezpłatnych parkingach.

Waldemar Sabak

Gmina Górzno realizuje wiele projektów twardych, odnoszących się do przedsięwzięć inwestycyjnych. Ważną dla władz samorządowych jest też inwestycja w człowieka, szczególnie tego najmłodszego. Były projekty skierowane do uczniów gimnazjów i szkół podstawowych, a ostatnio podpisano umowę na realizację podobnego przedsięwzięcia dla przedszkolaków. I to nie koniec.

uzaleznienie

W niedzielę, 22 października w Radzyniu Podlaskim wystawiono spektakl profilaktyczny „Raz się żyje”. Sztuka została przygotowana przez teatr „Feniks” działający w Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Pokazuje, w jaki sposób uzależnienie jednego członka rodziny wpływa na bliskich.

Kakolewisko 2017

11 kabaretów o różnych formach i stylach scenicznych, oraz zróżnicowanym składzie wiekowym i ilościowym z całego województwa lubelskiego wystąpiło 22 października w XVIII Wojewódzkich Spotkaniach Kabaretowych w Kąkolewnicy.

Mariusz Dobijanski

Siedlecki radny Mariusz Dobijański był gościem Marcina Jabłkowskiego w poniedziałkowym (23. października) wydaniu audycji O Tym Się Mówi w Radiu Podlasie. Rozmowa dotyczyła bieżących spraw miasta, jak korki spowodowane nagromadzeniem inwestycji, zbliżająca się samorządowa kampania wyborcza, a także walka z zanieczyszczonym powietrzem.