Marcin Wloga i Jakub Gorecki

Kick-boxer z Węgrowskiego Klubu Sportowego Sfinks od soboty jest we Włoszech. 15-latek został powołany do Kadry Narodowej Kadetów i będzie reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Świata w kick-boxingu, które odbędą się we włoskim mieście Lido di Jesolo.

Pozegnanie lata w Nakorach

Festyn „Pożegnanie lata” miał miejsce w niedzielę, 9 września w Nakorach. Konkursy kulinarne, koncerty, warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie oraz atrakcje dla najmłodszych wypełniły program niedzielnego pikniku.

Waldemar Kraska

Senator RP Waldemar Kraska w rozmowie z Radiem Podlasie odniósł się do wypowiedzi Włodzimierza Nowotniaka, który w mediach społecznościowych w wątpliwość poddał skuteczność usunięcia go z szeregów Prawa i Sprawiedliwości.

kandydaci

Kampania wyborcza trwa. W Łukowie mamy kolejny pomysł na to, co może się wydarzyć po wyborach. Jeden z kandydatów oficjalnie zapowiedział, że jeżeli wygra, będzie chciał doprowadzić do budowy publicznego żłobka.

Piotr Pludowski

Kampania wyborcza trwa. W Łukowie mamy kolejny pomysł na to, co może się wydarzyć po wyborach. Jeden z kandydatów oficjalnie zapowiedział, że jeżeli wygra, będzie chciał doprowadzić do budowy publicznego żłobka.

Tadeusz Mikulski

Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować. Tadeusz Mikulski

Marzena Swieczak

Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować. Mówi Marzena Świeczak.

Marek Jonczak

Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować. Mówi Marek Jonczak, przewodniczący RM.

Lisie Jamy

Na „Lisich Jamach” zwanych garwolińskimi Palmirami, gdzie w latach 1942-44 niemieccy żołnierze rozstrzelali ponad 2,5 tys. ludzi różnych narodowości, 14 września uroczyście obchodzono Dzień Pamięci Ofiar Totalitaryzmu. W miejscu największej kaźni w powiecie garwolińskim zgromadziło się liczne grono mieszkańców. Relację z uroczystości przygotował Waldemar Jaroń.