Bernarda Machniak

- Jeżeli nie uzyskamy pomocy, jesteśmy gotowe do strajku i odejścia od łóżek pacjentów – mówiła dziś podczas sesji Rady Powiatu Bernarda Machniak, przewodnicząca OZZPiP z łukowskiego szpitala. Pielęgniarki domagają się podwyżki płac w wysokości 500 zł. Weszły w spór zbiorowy z dyrektorem placówki. O swoich problemach i postulatach chciały też dyskutować podczas sesji dzisiejszej sesji.

Wlodzimierz Nowotniak

„Czerwoną kartką wstydu” dla burmistrza Sokołowa Podlaskiego, która zawisła na drzwiach Urzędu Miasta, podsumował swoją dzisiejszą konferencję prasową, kandydat na burmistrza, Włodzimierz Nowotniak. W krótkim wystąpieniu były wiceburmistrz Łosic odniósł się do sytuacji finansowej miasta i do działań Bogusława Karakuli, jednocześnie składając publiczne obietnice mające - jak mówił - wyprowadzić miasto z zadłużenia.

Jerzy Rebek

Miasto Radzyń Podlaski otrzymało środki na realizację projektu „Świetlica na miarę XXI wieku”. W planach są: arteterapia, zajęcia sportowe, kursy i terapia. Świetlica będzie funkcjonować przy Szkole Podstawowej nr 1. We wrześniu przeprowadzony będzie nabór uczestników.

Marcin Pasik

Wójt gminy Sokołów Podlaski Marcin Pasik w rozmowie z Radiem Podlasie zadeklarował start w wyborach samorządowych i ubieganie się o fotel burmistrza Sokołowa Podlaskiego. Odniósł się jednocześnie do sytuacji miasta i dyżurnych, jego zdaniem, tematów jakie pojawiają się co cztery lata przy okazji kampanii wyborczej.

Elżbieta Dejryng - Pogonowska

W środę 29 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łukowie. Tego dnia ze stanowiskiem dyrektora pożegnała się Zofia Skrzymowska. Pełniła tę funkcję przez 31 lat. Od 1 września stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej obejmie Elżbieta Dejryng – Pogonowska.

Zofia Skrzymowska

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Podczas jej oficjalnego otwarcia, ze stanowiskiem dyrektora pożegnała się Zofia Skrzymowska. Pełniła tę funkcję przez 31 lat.

Dariusz Szustek

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Oficjalne otwarcie nowej siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej odbyło się w środę 29 sierpnia. Wśród wielu gości przybyłych na to spotkanie był m.in. burmistrz Dariusz Szustek, który zanim wygrał wybory, pracował właśnie w poradni.

Janusz Koziol

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Ma też nową dyrektor. Po 31 latach z tego stanowiska odchodzi na emeryturę Zofia Skrzymowska. Zastąpi ją Elżbieta Dejryng – Pogonowska. Mówi Janusz Kozioł.

Mariusz Kucewicz

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz był gościem Marcina Jabłkowskiego w środowym wydaniu audycji O Tym Się Mówi. Oprócz rozmowy o bieżących inwestycjach i wyzwaniach stojących przed samorządem w najbliższym czasie, w rozmowie pojawiły się wątki kampanii wyborczej.