Dariusz Stopa

Starosta siedlecki Dariusz Stopa w rozmowie z Radiem Podlasie komentował ostatnie wydarzenia związane z nagrodami przyznanymi sobie przez rządzących krajem. Odniósł się także do pomysłów obniżenia wynagrodzenia samorządowców.

Łaskarzew: troska o Alejki czy chęć zaszkodzenia burmistrz?

W jednym z lokalnych łaskarzewskich portali ukazała się informacja podpisana przez radnego, jakoby na wniosek burmistrz miasta, w części objętego opieką konserwatorską parku miejskiego Alejki, miał powstać parking. Była to nie sprawdzona informacja, która według burmistrz miała ją zdyskredytować w oczach mieszkaców.

MISTRZ PIORA

We wtorek, 10 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się III Międzyszkolny Konkurs Literacki „Mistrz Pióra”.

KONKURS

We wtorek, 10 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się III Międzyszkolny Konkurs Literacki „Mistrz Pióra”.

Dariusz Szustek

Burmistrz Łukowa w rozmowie z Radiem Podlasie wyraził niezadowolenie z powodu sytuacji w ŁKS Orlęta Łuków. Jak powiedział, kończy się czas obserwowania poczynań działaczy, teraz trzeba zająć się konkretnymi działaniami.

Arkadiusz Kasznia

Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków znalazł się w impasie. Nie ma prezesa, Zarząd ze względu na rezygnację czterech członków nie może podejmować decyzji, a komisja rewizyjna klubu wnioskuje do starosty o powołanie kuratora.

Cezary Tudek

Mosiężny orzeł na obelisku poświęconym Józefowi Piłsudskiemu, księga pamiątkowa, ścieżka spacerowa z zaznaczonymi miejscami pamięci, publikacja historyczna, imprezy sportowe i kulturalne. W planach jest też posadzenie kilku drzew.

Orchowek

Niegdyś miasto, obecnie największa wieś gminy Włodawa, która zachowała charakter małomiasteczkowy. Orchówek – położony przy trójstyku granic Polski, Białorusi i Ukrainy ma swój początek w 1506 roku.

rocznica

34. rocznica powrotu krzyży do sal lekcyjnych w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem była przesłanką do odprawienia Mszy św. dla młodzieży dwóch garwolińskich liceów ogólnokształcących i miętneńskiego Zespołu Szkół. Eucharystii przewodniczył biskup pomocniczy diecezji siedleckiej, Piotr Sawczuk.