budzet Wodynie

Gmina Wodynie budżet na 2019 rok przyjęła jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Wójt gminy Wodynie Wojciech Klepacki, że ma wysokość podobną do tegorocznej, czyli ok. 20 mln zł, charakter inwestycyjny i rozwojowy.

Waldemar Kraska

Senator RP Waldemar Kraska w rozmowie z Radiem Podlasie zapowiedział prace nad zmianami finansowania procedur, które mają poprawić sytuację szpitali powiatowych. Mówił także o sytuacji na rynku pracy pielęgniarek i zmianach w systemie ratownictwa medycznego.

koncert koled

26 grudnia w kościele św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim odbył się koncert kolęd. Kolędy i pastorałki śpiewała schola dziecięco-młodzieżowa oraz soliści.

Henryk Brodowski

Wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski w rozmowie z Radiem Podlasie mówił o planach i zamierzeniach na przyszły rok. Odniósł się do wyzwań jakie stoją przed realizującymi budżety samorządowe. Wspomniał także o rezygnacji z powoływania swojego zastępcy, a także o współpracy z nowym starostą siedleckim.

WIGILIA

Przed nami czas świętowania. Już za kilka godzin usiądziemy, w większości wspólnie z rodzinami do wigilijnego stołu. Jak mówią statystyki Polacy coraz częściej spędzają Boże Narodzenie z dala od domu. Unikają w ten sposób wcześniejszego sprzątania, gotowania i stania w długich kolejkach sklepowych. Czy mieszkańcy naszego regionu podążają za tym trendem? Czy może są jednak tradycjonalistami? - sprawdzał to Kamil Skorupski.

Wojciech Hackiewicz

Ks. Wojciech Hackiewicz o świętowaniu Bożego Narodzenia

Ks Andrzej Sochal

Życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim naszym Słuchaczom, Czytelnikom, Przyjaciołom i najwierniejszym Fanom, składa w imieniu Redakcji Katolickiego Radia Podlasie i portalu podlasie24.pl - Dyrektor rozgłośni, ks. kan. Andrzej Sochal.

Biskup Piotr Sawczuk

Życzenia Bożonarodzeniowe Biskupa Pomocniczego diecezji siedleckiej Piotra Sawczuka

Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda

Życzenia Bożonarodzeniowe Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy