Mariusz Osiak

To nie był łatwy rok dla rolników. Wiosenne podtopienia, później susza i problemy z wirusem ASF. Ale pomimo tych trudności, jak mówi wójt Mariusz Osiak, rolnicy chcą uczcić miniony rok ciężkiej pracy. Okazją ku temu były coroczne Gminne Dożynki, które w niedzielę 26 sierpnia odbyły się w Ryżkach.

kampania

Policjanci otrzymują coraz więcej zgłoszeń od osób starszych, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży - „na policjanta”, na którą seniorzy dają się oszukać.

Piotr Osmolski

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 6 gm. Trojanów, miasto i gmina Żelechów otwiera Piotr Osmólski.

Agnieszka Komorowska

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 4 gmina i miasto Łaskarzew, gmina Wilga otwiera Agnieszka Komorowska.

Teresa Bak

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 3 gmina Borowie, gmina Miastków Kościelny, gmina Parysów otwiera Teresa Zofia Bąk.

Stefan Gora

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 2 gmina Garwolin, gmina Górzno, miasto i gmina Pilawa otwiera Stefan Gora.

Jerzy Makulec

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 1 miasto Garwolin otwiera Jerzy Makulec

Urszula Zadrozna

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina.

Konferencja

Zbigniew Węgrzynek i Krzysztof Paprota, to dwaj kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego na wójtów nadwiślańskich gmin Wilga i Maciejowice. Drużyna tego ugrupowania, to przede wszystkim kandydaci do rady powiatu, ale do samorządów gminnych również szykuje się silna ekipa.