Andrzej Koszutski

Na konferencji prasowej zorganizowanej 27 sierpnia, poseł Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Woźniak przedstawił kolejnych czworo kandydatów, którzy w jesiennych wyborach walczyć będą o fotel burmistrza Żelechowa i wójta gminy Parysów oraz ubiegających się o reelekcję włodarzy gmin Garwolin, Sobolew i Trojanów.

Dariusz Szustek

W Łukowie ruszyły długo oczekiwane prace związane z budową kanalizacji na ulicach Rurowej, Sosnowej, Tartacznej i Bartniej. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej. Koszt inwestycji to około 3,5 mln zł.

Robert Golaszewski

Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski w audycji O Tym Się Mówi odniósł się do zarzutów o swojej małej aktywności w kwestii budowy tunelu i forsowaniu wiaduktu nad torami. Podkreślił, że jest otwarty na rozmowy i chce dalej działać na rzecz mieszkańców.

Marek Wiackiewicz

W Łukowie powstaje tak zwany bulwar nad Krzną. Będzie to droga rowerowa oraz miejsce do spacerów. I choć budowa jeszcze trwa, to już pojawiały się pomysły jak nazwać to miejsce.

Arkadiusz Kasznia

W Łukowie powstaje tak zwany bulwar nad Krzną. Będzie to droga rowerowa oraz miejsce do spacerów. I choć budowa jeszcze trwa, to już pojawiały się pomysły jak nazwać to miejsce.

Mariusz Osiak

To nie był łatwy rok dla rolników. Wiosenne podtopienia, później susza i problemy z wirusem ASF. Ale pomimo tych trudności, jak mówi wójt Mariusz Osiak, rolnicy chcą uczcić miniony rok ciężkiej pracy. Okazją ku temu były coroczne Gminne Dożynki, które w niedzielę 26 sierpnia odbyły się w Ryżkach.

kampania

Policjanci otrzymują coraz więcej zgłoszeń od osób starszych, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży - „na policjanta”, na którą seniorzy dają się oszukać.

Piotr Osmolski

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 6 gm. Trojanów, miasto i gmina Żelechów otwiera Piotr Osmólski.

Agnieszka Komorowska

Trzecią, liczącą się w wyborach samorządowych siłą w powiecie garwolińskim, jest Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną. Liderka komitetu startuje na burmistrza Garwolina. Listę w okręgu nr 4 gmina i miasto Łaskarzew, gmina Wilga otwiera Agnieszka Komorowska.