Andrzej Sitnik

Kandydat na prezydenta Siedlec w najbliższych wyborach samorządowych Andrzej Sitnik w rozmowie z Radiem Podlasie zaprzeczył słowom Krzysztofa Chaberskiego (PO): „mamy Sitnika”. Lider stowarzyszenia „Bezpartyjne Siedlce” kategorycznie sprzeciwił się także porównywaniu jego ugrupowania do Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego.

OSP STOLPNO

We czwartek, 20 września strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Stołpno Międzyrzec otrzymali nową łódź ratunkową. Fabrycznie nowa płaskodenna łódź z silnikiem 50 koni mechanicznych kosztowała 75 tys. złotych. Uroczyste wodowanie odbędzie się na międzyrzeckich jeziorkach w niedzielę, 23 września o godzinie 12.00.

Waldemar Sabak

Gmina Górzno dużo inwestuje w infrastrukturę drogową, oświatową czy komunalną. W ostatnim czasie realizowanych jest kilka zadań związanych z ochroną środowiska, których wykonanie nie byłoby możliwe bez wsparcia finansowego ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, czy to w formie dotacji, czy kredytów udzielanych na preferencyjnych warunkach.

zaproszenie

Szanowni ojcowie nastoletnich córek. I tych starszych również. Jeżeli chcecie spędzić z nimi wyjątkowy czas i spojrzeć na nie „na nowo”, to powinniście jak najszybciej zapisać się na warsztaty „Tato & córka”. Odbędą się one już w najbliższą sobotę 22 września w Łukowie.

Maciej Nurzynski

Maciej Nurzyński, kandydat na burmistrza Łukowa, zaprezentował oficjalnie swój program wyborczy. Zrobił to podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę 19 września. Kandydat nazwał swój program „Szóstką Nurzyńskiego”.

Kamil Paszkowski

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na wójta gminy Biała Podlaska w rozmowie z Radiem Podlasie zadeklarował, że ma potrzebne doświadczenie i kwalifikacje, aby zostać wójtem gminy Biała Podlaska. Zapewnił także, że nie obawia się starcia z wieloletnim wójtem, który będzie ubiegał się o reelekcję.

zyczenia

24 pary małżeńskie z gminy Łuków świętowały Złote Gody. Każda para otrzymała medale przyznane przez Prezydenta. Wręczał je wójt Mariusz Osiak. Życzenia wójta

mieszkancy

Łuków ma nowy herb. Taką decyzję podjęli łukowscy radni podczas sesji, która odbyła się we wtorek 18 września. Autorem nowego znaku tożsamościowego miasta jest profesor Henryk Seroka. A co mieszkańcy sądzą o nowym herbie? Pytani o to przez nas, odpowiadają.

Henryk Seroka

Łuków ma nowy herb. Taką decyzję podjęli łukowscy radni podczas sesji, która odbyła się we wtorek 18 września. Autorem nowego znaku tożsamościowego miasta jest profesor Henryk Seroka. Głosowanie nad projektem nowych symboli poprzedził wykład ich autora, profesora Henryka Seroki.