Rafal Misztal

Kapitan Pogoni Rafał Misztal w rozmowie z Magdą Szewczuk opowiedział m.in. o tym jak spędził czas kwarantanny

Albina Lubian

Czterdzieści wysokiej klasy, poleasingowych laptopów zakupił samorząd miasta i gminy Pilawa do zdalnego nauczania dla uczniów, którzy nie mogli dotychczas skorzystać z tej formy nauki. Na ten cel pozyskano siedemdziesiąt tysięcy złotych w ramach rządowego wsparcia nauczania na odległość. Komputery trafiły już do adresatów.

Jerzy Jaron

Siedziba władz gminy niebawem zmieni swoje oblicze. Rozpoczął się remont budynku, który dofinansowany został ze środków samorządu województwa mazowieckiego. Niemal równocześnie, inna firma przystąpiła do dokończenia inwestycji polegającej na rozbudowie oczyszczalni ścieków w stolicy gminy.

Zenon Stefanowski

Sześćdziesiąt komputerów przystosowanych do nauki online przekazało gminie Centralne Biuro Antykorupcyjne. Wcześniej sprzęt do realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość otrzymały placówki oświatowe prowadzone przez gminę z innych źródeł.

Pawel Krasuski

Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski ogłosił drugi przetarg na budowę trzech kładek nad Krzną, na bulwarze. Pierwszy unieważniono, bowiem oferty wykonawców znacznie przekraczały zabezpieczone na ten cel środki. Przymnijmy, że jest to kwota 380 tys. zł.

Iwona Kurowska

Niewiele ponad dwa miliony złotych kosztować będzie przebudowa budynku Ośrodka Pomocy Dziecku „Zielone Izdebno”. Do realizacji inwestycji powiat garwoliński zobowiązany został zapisami rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej, które nakazują, by placówka tego typu była koedukacyjna. Na czas prowadzenia robót, dzieci przeniesione zostaną do Miętnego.

Wieslaw Mazurek

Kilka przedszkoli na terenie powiatu radzyńskiego wznowiło działalność. Mimo zainteresowania poprzedzającego decyzję samorządów o otwarciu drzwi placówek, dzieci się nie pojawiły.

Arkadiusz Filipek

Kilka przedszkoli na terenie powiatu radzyńskiego wznowiło działalność. Mimo zainteresowania poprzedzającego decyzję samorządów o otwarciu drzwi placówek, dzieci się nie pojawiły.

Pawel Truszkowski

Prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Paweł Truszkowski w rozmowie z Radiem Podlasie odpowiadał na zarzuty związane z działalnością miejskiej spółki. Jak przekonywał, wszystko zmierza w dobrym kierunku, a pracownicy nie próżnują.