Miroslaw Walicki

Środki na inwestycje popłynęły od rządu i samorządu Mazowsza. Wśród nich na dofinansowanie dokumentacji budowy mostu na rzece Wiśle, naprawę dróg w ramach FDS, powstanie Środowiskowego Domu Samopomocy, zadaszenia boiska o sztucznej nawierzchni, Funduszu Inwestycji Samorządowych oraz inne.

Piotr Pludowski

Zaczęły się wakacje i rozpoczął się sezon na letniej pływalni „Delfin” w Łukowie. W tym roku obowiązują tam nowe zasady wprowadzone ze względu na stan epidemii. Warto też pamiętać o tym, że pływalnia jest jedynym w tym roku miejscem w Łukowie, gdzie można zażywać kąpieli.

Mateusz Morawiecki

Do budżetu gminy Łuków ma trafić blisko 3 miliony 200 tysięcy złotych. Pieniądze będą pochodzić z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Symboliczne czeki na przyszłą dotację władze gminy odebrały m.in. od premiera Mateusza Morawieckiego.

rodzice i burmistrz

Rodzice dzieci, które mają za sobą pierwszy rok nauki w Szkole Podstawowej nr 3 dowiedzieli się, że po wakacjach ich dzieci będą uczyły się w jednej, a nie jak dotychczas w dwóch oddzielnych klasach. I apelują do burmistrza Piotra Płudowskiego o zmianę decyzji.

Zbigniew Kot

Podczas wczorajszej (30 czerwca) sesji radni jednogłośnie udzielili burmistrzowi Międzyrzeca Podlaskiego absolutorium z wykonania budżetu za 2019 rok.

Ks. Krzysztof Pelka

Krzysztof Pełka w audycji "O tym się mówi" podsumował 13 lat pracy.

Ks. Krzysztof Pelka

Ks. Krzysztof Pełka, dotychczasowy kierownik portalu Podlasie24.pl oraz opiekun Koła Przyjaciół żegna się z portalem i Katolickim Radiem Podlasie. Decyzją biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy od środy, 1 lipca będzie pełnił obowiązki wikariusza w parafii Konstantynów.

Ks. Krzysztof Pelka

W 2019 r. po skierowaniu ks. Dariusza Densiuka do pracy w Diecezjalnym Biurze Pielgrzymkowym, ks. Krzysztof objął funkcję opiekuna Kół Przyjaciół KRP. O tym, jak układała się współpraca ze słuchaczami opowiedział we wtorkowej audycji dedykowanej Kołom Przyjaciół

ks. kan. Andrzej Sochal

We wtorek, 30 czerwca dyrektor rozgłośni ks. kan. Andrzej Sochal podziękował na antenie radia ks. Krzysztofowi Pełce za 13 lat posługi w radiu.