zaproszenie

Szanowni ojcowie nastoletnich córek. I tych starszych również. Jeżeli chcecie spędzić z nimi wyjątkowy czas i spojrzeć na nie „na nowo”, to powinniście jak najszybciej zapisać się na warsztaty „Tato & córka”. Odbędą się one już w najbliższą sobotę 22 września w Łukowie.

Maciej Nurzynski

Maciej Nurzyński, kandydat na burmistrza Łukowa, zaprezentował oficjalnie swój program wyborczy. Zrobił to podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę 19 września. Kandydat nazwał swój program „Szóstką Nurzyńskiego”.

Kamil Paszkowski

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na wójta gminy Biała Podlaska w rozmowie z Radiem Podlasie zadeklarował, że ma potrzebne doświadczenie i kwalifikacje, aby zostać wójtem gminy Biała Podlaska. Zapewnił także, że nie obawia się starcia z wieloletnim wójtem, który będzie ubiegał się o reelekcję.

zyczenia

24 pary małżeńskie z gminy Łuków świętowały Złote Gody. Każda para otrzymała medale przyznane przez Prezydenta. Wręczał je wójt Mariusz Osiak. Życzenia wójta

mieszkancy

Łuków ma nowy herb. Taką decyzję podjęli łukowscy radni podczas sesji, która odbyła się we wtorek 18 września. Autorem nowego znaku tożsamościowego miasta jest profesor Henryk Seroka. A co mieszkańcy sądzą o nowym herbie? Pytani o to przez nas, odpowiadają.

Henryk Seroka

Łuków ma nowy herb. Taką decyzję podjęli łukowscy radni podczas sesji, która odbyła się we wtorek 18 września. Autorem nowego znaku tożsamościowego miasta jest profesor Henryk Seroka. Głosowanie nad projektem nowych symboli poprzedził wykład ich autora, profesora Henryka Seroki.

Dariusz Szustek

Łuków ma nowy herb. Taką decyzję podjęli łukowscy radni podczas sesji, która odbyła się we wtorek 18 września. Autorem nowego znaku tożsamościowego miasta jest profesor Henryk Seroka. Podczas sesji burmistrz Dariusz Szustek mówił:

Andrzej Rymuza

Radny gminy Siedlce, a w tegorocznych wyborach samorządowych kandydat na jej wójta, zarzucił swoim kontrkandydatom roztrząsanie spraw, które nie są obecnie najistotniejsze dla mieszkańców. Andrzej Rymuza wyraził przekonanie, że problem granic administracyjnych został sztucznie wywołany, a dyskusja o nim biegunowo różni się od merytorycznej.

Tomasz Poloczanski

Na ostatniej z cyklu konferencji prasowych prezentujących kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do Rady Powiatu Garwolińskiego, przedstawili się reprezentanci tego ugrupowania z okręgu gmina Garwolin, Górzno i Pilawa. Wśród nich jest powiatowy lider ludowców, który chciałby poprowadzić drużynę do zwycięstwa, bądź stworzenia układu koalicyjnego.