R E K L A M ABIELSK PODL.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

POKAZ UMIEJĘTNOŚCI PSÓW POLICYJNYCH
2019-05-21 15:07:28 Artykuł czytany 27 razy


Przewodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim systematycznie ćwiczą umiejętności swoich psów służbowych. Szkolenia odbywają się w ramach doskonalenia zawodowego. Umiejętności policyjnych czworonogów mieszkańcy będą mieli okazję podziwiać 1 czerwca podczas obchodów 40 Dni Bielska Podlaskiego.


Przewodnicy psów służbowych z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim systematycznie doskonalą umiejętności swoich czworonogów. Ćwiczenia odbywają się w zakresie posłuszeństwa ogólnego, legitymowania osób, pościgu, obezwładniania pozoranta, kontroli osobistej oraz konwojowania. Celem ćwiczeń jest utrzymanie psa służbowego w dobrej sprawności oraz połączenie elementów związanych z doskonaleniem zawodowym policjantów. Dzięki takim szkoleniom psy służbowe utrzymują swoją sprawność fizyczną oraz doskonalą umiejętności nabyte w służbie. Systematyczne szkolenia nie tylko podnoszą umiejętności psów, ale również powodują, że każdy pies wraz ze swoim stałym przewodnikiem  tworzy silny duet, co jest bardzo istotne na przykład w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa innych osób. Codzienna służba świetnie wyszkolonych policyjnych czworonogów ukierunkowana jest na bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta. Policjanci wraz z psami sprawdzają między innymi miejsca zaznaczone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie miasta, aby wyeliminować wskazane przez internautów zagrożenia.

Bielska komenda ma obecnie do dyspozycji siedem psów służbowych. Pięć z nich przeszkolonych jest do służby patrolowo-interwencyjnej. Dwa psy są specjalnie wyszkolone do wyszukiwania narkotyków.

Mieszkańcy miasta będą  mieli okazję obejrzeć umiejętności psów z bielskiej Policji, między innymi skuteczne obezwładnianie niebezpiecznego przestępcy, podczas 40 Dni Bielska Podlaskiego tj. w sobotę o godzinie 12.00.                        


KPP Bielsk Podlaski

[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Monitoring i alarm – skuteczny dozorca w domu
2020-01-22 14:55:31 Kategoria:

Rozwój technologii nie tylko ułatwia życie, ale też poprawia nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się systemy alarmowe i monitoringu, a...

więcej »
foto

Narzędzia ręczne do domu. Jak je wybierać mądrze?
2020-01-22 14:50:25 Kategoria:

Jest mnóstwo przedmiotów, bez których ciężko wyobrazić sobie komfortowe mieszanie w domu. Takimi przedmiotami są miedzy innymi narzędzia ręczne. To przydatne...

więcej »
foto

Krótka historia rumieńców
2020-01-22 13:38:24 Kategoria:

Skąd w ogóle koncept, żeby się rumienić? Czy twarz bez charakterystycznej plamy koloru wygląda źle? Okazuje się, że na pomysł dodania sobie w ten sposób powabu...

więcej »

Bielsk Podl.

w lewoStyczeń 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11

BIELSK PODL., 11.01

Piękne kolędy i piękne głosy – Podlaskie Kolędowanie rusza w trasę po regionie!

więcej »
12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje