R E K L A M ABIELSK PODL.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

KPP w Bielsku Podlaskim ma nowego Komendanta
2017-10-19 07:20:58 Artykuł czytany 375 razy


W środę, 18 października w Komendzie Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim powitano młodszego inspektora Macieja Wesołowskiego, który stanął na czele bielskiej jednostki, natomiast pożegnano młodszą inspektor Annę Bajeńską, która objęła funkcję komendanta powiatowego Policji w Zambrowie.


Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczył młodszemu inspektorowi Maciejowi Wesołowskiemu rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim. W trakcie uroczystości pożegnano natomiast dotychczas pełniącą funkcję komendanta, młodszą inspektor Annę Bajeńską. Przez ostatnie 20 miesięcy kierowała ona bielską jednostką, a teraz dowodzi zambrowską komendą. Zarówno nowo powołanemu komendantowi, jak i odchodzącej komendant wszyscy uczestniczący w uroczystości życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Bielsku Podlaskim mł. inspektor Maciej Wesołowski rozpoczął służbę w 1996 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. W trakcie swojej wieloletniej służby zajmował stanowiska kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Bielsku Podl. oraz Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. Od 2011 roku kierował II Komisariatem Policji w Białymstoku, następnie pełnił obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Łapach. Od 2016 roku kierował Komendą Powiatową Policji w Siemiatyczach. Jest żonaty. Interesuje się sportem, w szczególności piłką siatkową, a także dobrą książką.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


Źródło: bielsk-podlaski.policja.gov.pl


ABol/DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Bielsk Podl.

w lewoLuty 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje