Blok promocyjny

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kredyt gotówkowy - gdzie najlepiej wziąć kredyt z niskim oprocentowaniem?
2020-07-07 12:36:39 Artykuł czytany 226 razy


Przyszli kredytobiorcy, którzy obserwują oferty kredytów gotówkowych, szukają tych atrakcyjnych cenowo i posiadających niskie oprocentowanie. Szczególnie jest to istotne w czasie, gdy kwota, jaką zamierzamy pożyczyć, jest wysoko.


Wtedy warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego bądź sprawdzić wszystkie oferty zawarte w rankingu kredytów gotówkowych, które są w centrum naszego zainteresowania. Gdzie znaleźć kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem?

Gdzie najlepiej wziąć mały kredyt gotówkowy w czasie pandemii?

Usługi i produkty bankowe bardzo się zmieniły ze względu na pandemię COVID-19. Pomimo obniżonych stóp procentowych banki bardzo niechętnie przyjmowały wnioski kredytowe. Szczególnie z dużą rezerwą podchodziły do zobowiązań długoterminowych takich jak kredyty hipoteczne. W ramach dodatkowego zabezpieczenia banki zdecydowały się na podniesienie minimalnego wkładu własnego nawet o 200%. Inna ważną wiadomością jest fakt, że banki bardzo restrykcyjnie podchodzą do zagadnień związanych ze zdolnością kredytową. Osoby, które są zatrudnione na czas określony i mają inną umowę, niż umowa o pracę będą miały problem z otrzymaniem zobowiązania. Podobnie wygląda zdolność kredytowa kredytobiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Ryzyko kredytowe w ich przypadku drastycznie wzrasta.

Kredyt gotówkowy a nasza zdolność kredytowa


W czasach pandemii zdolność kredytowa jest bardzo ważnym wskaźnikiem. Szczególnie gdy decyduje ona o tym, czy dostaniemy kredyt, czy nie. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do wzięcia kredytu i popracować nad swoją zdolnością kredytową ze specjalistą. Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który dokładnie przeanalizuje naszą sytuację ekonomiczną i zaproponuje korzystne rozwiązania. W skład zdolności kredytowej wchodzi wiele zmiennych, które pomagają bankowi określić poziom ryzyka kredytowego. Banki i inne instytucje finansowe w pierwszej kolejności analizują nasze zarobki i wydatki, miejsce zatrudnienia i wykonywana pracę, historię kredytową, ilość osób stanowiących gospodarstwo domowe, miejsce zamieszkania i stan cywilny. Wszystkie te składowe pomagają bankowi stwierdzić, że ryzyko wynikające z przyznania nam zobowiązania jest albo małe i otrzymamy zobowiązanie, albo zbyt duże i nie dostaniemy upragnionej akredytacji.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Jeśli niesiemy, gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy opinie w internecie powinny nam pomóc. Jednak nie jest to jedyna opcja, gdzie możemy szukać najlepszych ofert. W pierwszej kolejności warto udać się do banku lub za pośrednictwem Internetu poprosić doradcę o przedstawienie oferty. Jednak taka działalność może być długotrwała i ciągnąć się w nieskończoność, szczególnie jeśli chcemy zapytać w kilkunastu bankach, aby sprawdzić atrakcyjność ofert. Innym miejscem jest ranking kredytów gotówkowych, gdzie najlepiej kredyt gotówkowy sprawdzić i porównać na postawie czynników, które najbardziej nas interesują. Możemy to zrobić na podstawie takich wskaźników jak wysokość kredytu, ilość i wysokość rat oraz okresu spłaty. Wszystko zależy od naszej indywidualnej sytuacji ekonomicznej.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytową?


Innym narzędziem, które pomoże nam w diagnostyce naszej sytuacji, jest kalkulator kredytu gotówkowego. Pomoże nam zdiagnozować i znaleźć placówkę, gdzie najlepiej kredyt gotówkowy wziąć i według rozkładu spłacać. Kalkulator kredytowy to narzędzie, z którego możemy skorzystać o każdej porze w Internecie. Na tej podstawie dobieramy odpowiednie czynniki i manipulujemy nimi, w taki sposób, aby określić optymalną wysokość kredytu, która jest dostosowana do naszych możliwości. Warto pamiętać, że kalkulator ten jest jedynie szacunkowym narzędziem i nie daje nam dokładnej kwoty kredytu, gdyż nie bierze pod uwagę zapisów w umowie, czy indywidualnych ustaleń z bankiem.

Kredyt gotówkowy a niskie oprocentowanie


Osoby, które nie mają wiedzy z zakresu bankowości i rynku kredytowego, mogą uważać, że jeśli w ofercie bankowej mamy oprocentowanie na poziomie 0%, to cały kredyt otrzymamy bez kosztów. Jednak o całkowity wymiarze kosztów stanowi RRSO, które zawiera w sobie nie tylko oprocentowanie, ale także prowizję i wiele kosztów bezpośrednio powiązanych z kredytem. Wszystko zależy od oferty, jaką otrzymamy. Jednak nie każda promocyjna oferta, którą dostaniemy od banku, rzeczywiście taka będzie. W pierwszej kolejności warto dokładnie prześledzić regulamin promocji, aby nie zostać wprowadzonym w błąd. Często oferty zawierają ukryte koszty, które po dodaniu nie czynią już wcześniejszej oferty, ofertą promocyjną. Tak samo, jak w przypadku innych produktów, każdy kredytobiorca może w terminie 14 dni odstąpić od podpisanej umowy, ale będzie zobowiązany do oddania pożyczonych pieniędzy i pokrycia kosztów związanych z obsługą transakcji. Dlatego, zanim podpiszemy zobowiązanie, warto dokładnie sprawdzić warunki i regulamin kredytowy, w którym zawarte są wszystkie szczegóły.
wykop
foto

Siedlecka Klinika Ekspresów zaprasza klientów i...
2020-08-05 07:42:11 Kategoria:

W 2019 r. sprzedało się w Polsce prawie 500 tys. ekspresów, a kawę w ziarnach kupuje już 30 proc. gospodarstw domowych. Rynek kawowy w naszym kraju rozwija się bardzo...

więcej »
foto

Tani kredyt konsolidacyjny - jak szukać?
2020-08-04 08:18:04 Kategoria:

Zobowiązanie kredytowe posiada już co drugi dorosły Polak. Okazuje się, że kredyty różnego rodzaju są wręcz powszechne. Wszystko za sprawą coraz lepszych ofert...

więcej »
foto

NEONET otwiera nowy sklep w Siemiatyczach – dla...
2020-07-31 16:49:52 Kategoria:

W czwartek, 6 sierpnia od godziny 9 rano rozpoczyna się w Siemiatyczach wielkie otwarcie nowego salonu NEONET. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Kościuszki 2, a dla...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Transmisje Duchowej Pielgrzymki na antenie Radia Podlasie
2020-07-30 12:04:17 Kategoria:

Od 2 do 13 sierpnia w ramach 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę Katolickie Radio Podlasie będzie transmitować nabożeństwa i konferencje Duchowej...

więcej »


Co, gdzie, kiedy

w lewoSierpień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁUKÓW, 01.08

„Powstanie Warszawskie” w łukowskim amfiteatrze

więcej »

ŁUKÓW, 01.08

Łuków: obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

więcej »

GARWOLIN, 01.08

Garwolin: oddadzą hołd powstańcom

więcej »
2

ŁUKÓW, 02.08

Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 02.08

Łukowska giełda kolekcjonerów

więcej »

DROHICZYN, 02.08

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »
3 4

GARWOLIN, 04.08

Pierwsze z cyklu spotkanie historyczne w Miętnem

więcej »
5 6 7

RADZYŃ, 07.08

Kino na leżakach w Ulanie - Majoracie

więcej »

ŁOSICE, 07.08

Nadbużański Festiwal Teatrów Dziecięcych GADUCHA

więcej »
8

ŁOSICE, 08.08

Nadbużański Festiwal Teatrów Dziecięcych GADUCHA

więcej »
9

ŁUKÓW, 09.08

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 09.08

XIV Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych - Pod Siedlcami w Wiśniewie

więcej »

ŁOSICE, 09.08

Nadbużański Festiwal Teatrów Dziecięcych GADUCHA

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 09.08

Uroczystość odpustowa w Budzieszynie

więcej »

RADZYŃ, 09.08

Powstała wyjątkowa publikacja o Lisiowólce

więcej »
10 11 12 13 14

POWIAT BIALSKI, 14.08

Uroczystości odpustowe Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Sanktuarium Leśniańskim

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.08

Uroczystości odpustowe Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Sanktuarium Leśniańskim

więcej »
16

SIEMIATYCZE, 16.08

Siemiatycka Wieczorna Dycha – nowy termin

więcej »
17 18 19 20 21 22 23

POWIAT BIALSKI, 23.08

19 lipca i 23 sierpnia na Placu Partyzantów w Janowie Podlaskim odbędzie się Pchli Targ

więcej »
24 25 26 27 28 29 30
31

Najnowsze Informacje