R E K L A M A



DROHICZYN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wyniki konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”
2017-10-09 18:17:49 Artykuł czytany 1744 razy


Znamy już wyniki konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Do konkursu organizowanego po raz 12. wpłynęło 2027 prac z przedszkoli, szkół podstawowych. gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, w tym 345 z diecezji drohiczyńskiej.





Komisja w składzie:

Ks. prał. Kazimierz Siekierko, Dziekan Bielski, Proboszcz Parafii Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Bielsku Podlaskim, Alina Dębowska, Kierownik Muzeum w Bielsku Podl. Odział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Ks. Krzysztof Mielnicki, Dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Maria Babulewicz, kierownik ds. Edukacji Artystycznej Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podl., Jerzy Sołub, kustosz Muzeum w Bielsku Podl. Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku po rozpatrzeniu wszystkich prac jednogłośnie przyznała:

Na etapie diecezjalnym:
Kategoria I
NAGRODY
Florian Gudwański, Przedszkole Nr 3 z Oddz. Integracyjnymi w Bielsku Podl., op. Beata Niewińska
Paulina Olopiak, Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak Przedszkole w Skibniewie, op. Elżbieta Perlicka
Oliwia Piotrowska,  Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podl., op. Agnieszka Perkowska
WYRÓŻNIENIA
Maja Falkowska, Przedszkole Nr 3 z Oddz. Integracyjnymi w Bielsku Podl., op. Danuta Rydel
Maja Jaworowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym, op. Urszula Połowianiuk
Nadia Jeznach Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podl., op. Elżbieta Wróblewska
Maja Sikorska, Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak Przedszkole w Skibniewie, op. Elżbieta Perlicka
Blanka Topczewska,  Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podl., op. Ewa Żero
KATEGORIA II
NAGRODY
Dominika Cymborowska, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podl., op. Urszula Marcinkowska
Mikołaj Kryszpiniuk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podl., op. Agnieszka Bosiacka
Kacper Sobolewski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym, op. Barbara Łobasiuk
WYRÓŻNIENIA
Gabriela Biesiada, Szkoła Podstawowa w Mniu, op. ks. Krzysztof Dobrogowski
Zuzanna Buczyńska, Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak Przedszkole w Skibniewie, op. Teresa Grądka
Julia Gawrysiuk, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. s. Anna Rogulska
Nina Matusik, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie, op. s. Katarzyna Chmielnicka
Katarzyna Niemirka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podl., op. Katarzyna Jendrzejewska
KATEGORIA III
NAGRODA I
Oliwia Golwiej, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach, op. ks. Andrzej Jakubowicz
NAGRODA II
Szymon Wysocki, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, op. Barbara Oleksiuk
NAGRODA III
Natalia Gumienniczuk, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach, op. ks. Andrzej Jakubowicz
WYRÓŻNIENIA
Eliza Borowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym, op. Maria Ławreniuk
Błażej Olendzki, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, op. Agnieszka Olendzka
Julia Połosa,  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podl., op. Katarzyna Jendrzejewska
KATEGORIA IV
NAGRODA I
Hubert Piórkowski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podl., op. Beata Jaroszko
NAGRODA II
Zuzanna Kurowicka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska
NAGRODA III
Klaudia Rzepniewska, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podl., op. ks. Paweł Solka
WYRÓŻNIENIA
Wiktoria Mulewska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, op. Agnieszka Olendzka
Zuzanna Nowicka, Zespół Szkół w Gordzisku, op. Dorota Kobus
Aleksandra Oleksiuk, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, op. Barbara Oleksiuk
KATEGORIA V
NAGRODY
Andrzej Bogusz, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Ewelina Łukaszewicz
Katarzyna Iwaniuk, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podl., op. Joanna Turowska
Anna Niemierka, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podl., op. Grażyna Jarosz
WYRÓŻNIENIA
Katarzyna Kasperowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podl., op. Joanna Turowska
Paweł Puchalski, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podl.,  op. Joanna Turowska
Bartłomiej Warecki, Publiczna Szkoła Podstawowa w Drażniewie, op. Elżbieta Bogaj
Sylwia Zakrzewska, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Wioletta Zalewska
NA ETAPIE OGÓLNOPOLSKIM:
KATEGORIA  I
NAGRODY
Julia Frączek, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, op. Agnieszka Sienkiewicz
Oliwia Kosowska, op. Dorota Kosowska
Pola Redwan, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
WYRÓŻNIENIA
Martyna Charchut, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, op. Agnieszka Borkowska
Natalia Domasik, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Licheńska
Antosia Jankowska, Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podl., op. Joanna Malinowska
Malwina Mikuła, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Licheńska
Zuzanna Raszewska Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
KATEGORIA II
I NAGRODA
Zbigniew Kosiński, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. s. Anna Rogulska
II NAGRODA
Julia Styczeń, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
III NAGRODA
Zuzanna Walczyk, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
WYRÓŻNIENIA
Natalia Bardadyn, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku, op. Anna Grzymała
Hanna Gładkowska, Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, op. Alina Staszkiewicz
Filip Sadowski, Polska Szkoła Dokształcająca im. Świętej Faustyny w Ozone Park, NY, USA, op. Agnieszka Misior
Blanka Koper, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, op. Beata Kocur
Weronika Kosierb, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie, op. s. Maria Kraj
Anna Śniegocka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, op. s. Brygida – Maria Paszkowska
KATEGORIA III
NAGRODA I
Milena Kosińska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. Marek Kosiński
NAGRODA II
Wiktoria Gil, Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, op. Maria Śliczniak
NAGRODA III
Natalia Najbar, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
WYRÓŻNIENIA
Marta Bartoszek, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, op. Elżbieta Starek
Kacper Borowy, Niepuliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska
Oliwia Dolecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu, op. Katarzyna Stańczyszyn
Oliwia Klauzińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogradzie, op. s. Zyta Bronisława Kucała
Patrycja Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu, op. Łukasz Flejszer
Malwina Olesińska, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, op. Dorota Misiak
Mateusz Osiak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie, op. Danuta Przysiadka
Jakub Sułecki, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
KATEGORIA IV
NAGRODA I
Gabriela Panek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, op. Agnieszka Duda
NAGRODA II
Iwona Gilewska, Szkoła Podstawowa w Kiwiszkach, op. Lilia Spiridowicz
NAGRODA  III
Joanna Olszewska, Szkoła Podstawowa w Rudce, op. Bożena Półtorak
WYRÓŻNIENIA
Marta Klewinska, Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, op. Lilia Spirydowicz
Weronika Mielnik, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, op. Anna Świca
Aleksnadra Przypis, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, op. Katarzyna Koch – Ostrowska
Marta Spętana, Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach, op. Michał Pawlicki
Martyna Rachwalik, Galeria „Ogród Sztuki” w Konstantynowie Łódzkim, op. Wiesława Przybyło – Cieślik
Anna Szyndrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, op. Dorota Czerniawska
KATEGORIA V
NAGRODY
Małgorzata Kozłowska, Zespół Szkół Specjalnych, im. Jana Pawła II w Bielsku Podl., op. Joanna Turowska
Sylwia Sidorowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podl., op. Joanna Turowska
Piotr Płatek, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu, op. Mariola Jurek


WYRÓŻNIENIA
Marta Bogusz, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Domnika Zalewska
Damian Bździuch, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
Jacek Latkowski, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
Magdalena Mysłek, Katolicka Branżowa Szkoła I Stopnia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
Sandra Przybylska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
Tomasz Szyba, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Dawid Łabuz
Konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” od ponad dekady przyciąga dzieci i młodzież z całej Polski, a od minionego roku także spoza jej granic. Niesłabnące zainteresowanie świadczy o tym, jak wielkie znaczenie ma osoba Świętego dla kolejnego pokolenia.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 października w Bielsku Podlaskim.


Źródło: Wydział Katechezy Diecezji Drohiczyńskiej

ABol  [MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Maria
    2017-10-10 06:57:28

    arrow

    Imponująca ilość zgłoszeń nagród.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.



REKLAMA

Siemiatycze

w lewoWrzesień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SIEMIATYCZE, 01.09

9. Biesiada Mielnicka już w sobotę

więcej »

SIEMIATYCZE, 01.09

Obrazy w bibliotece

więcej »
2

DROHICZYN, 02.09 16:00

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »
3

SIEMIATYCZE, 03.09 10:00

Wojewódzka i Diecezjalna Inauguracja Nowego Roku Szkolnego odbędzie się w gminie Siemiatycze

więcej »
4 5 6

SIEMIATYCZE, 06.09 13:00

Uroczyste otwarcie zmodernizowanej biblioteki w Siemiatyczach

więcej »
7 8

SIEMIATYCZE, 08.09

Narodowe Czytanie w Ciechanowcu

więcej »
9

DROHICZYN, 09.09

Dożynki Gminy Drohiczyn

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.09 14:00

Narodowe Czytanie i Piknik NGO w Siemiatyczach

więcej »
10 11

SIEMIATYCZE, 11.09

Sybiracy – wystawa w Siemiatyckim Ośrodku Kultury

więcej »
12

SIEMIATYCZE, 12.09 10:00

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

więcej »
13 14

SIEMIATYCZE, 14.09

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Krótkich 2018

więcej »
15

SIEMIATYCZE, 15.09

W Siemiatyczach odbędzie się sympozjum - Wolność w trzeźwości

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.09

Pielgrzymka rowerowa Drohiczyn - Ostrożany

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.09

Muzeum w terenie - 26. Europejskich Dni Dziedzictwa w Siemiatyczach

więcej »
16

DROHICZYN, 16.09

Zaproszenie na Powakacyjny Dzień Wspólnoty Oazowej

więcej »

SIEMIATYCZE, 16.09 09:20

Diecezjalne obchody Dnia Sybiraka w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 16.09 12:00

Z Ciechanowca wyruszy Rajd Rowerowy „Szlakiem Pamięci”

więcej »
17 18 19 20 21 22

DROHICZYN, 22.09

Diecezjalny Dzień Pastoralny w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.09 16:00

Dzień bez samochodu i sprzątanie świata – jesienne inicjatywy w Siemiatyczach

więcej »
23

SIEMIATYCZE, 23.09 19:00

Taniec ognia i wody w Siemiatyczach

więcej »
24 25 26 27

SIEMIATYCZE, 27.09 10:00

„Ballada o Wołyniu” – wykład, warsztaty i spektakl

więcej »
28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje