R E K L A M A



DROHICZYN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kto w Drohiczynie zdobył miecz Woja Drogista i Złoty Klucz?
2017-12-12 09:55:30 Artykuł czytany 859 razy


W sobotę 9 grudnia w Drohiczynie odbył się 10. Międzynarodowy Turniej Tańców Polskich „O miecz Woja Drogita” i 19. Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Złoty Klucz”.


Wyniki 10. Międzynarodowego Turnieju Tańców Polskich „O miecz Woja Drogita”

Nagrody główne
Kategoria IB 7-9 lat polka, krakowiak

I miejsce Cezary Cieślik i Emilia Piotrowska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
II miejsce Szymon Wiejak i Julia Filipek  ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
III miejsce Igor Szumski i Julia Hanoń KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz

Kat. IIB 10-12 lat polka i krakowiak

I miejsce  Szymon Wysocki i Wiktoria Miłkowska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
II miejsce Szymon Zagubień i Julia Swajda ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
III miejsce Kacper Filipiuk i Magdalena Warszycka MKT Sosenka Paulina Usowicz-Baranowska
IV miejsce Mateusz Korniluk i Izabela Panasiuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
V miejsce Kacper Kryński i Dorota Kurkiewicz KTP przy SP Tołwin Krzysztof Szyszko
VI miejsce  Mateusz Wiejak i Amelia Wojnicka ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski

Kat. IIIB 13-15 lat polka, krakowiak i oberek

I miejsce  Bartosz Górczyński i  Karolina Wiśniewska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska

AWANS do klasy A

II miejsce Szymon Ławrynowicz i Maja Krupińska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska

AWANS do klasy

III miejsce Łukasz Maraszkiewicz i Sandra Cholewa ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
IV miejsce Adam Świątek i Lena Duszyńska ZPiT Malbork Anetta Ciok
 V miejsce Olivier Zatopek i Inga Kowalska ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
VI miejsce Jan Ćwikliński i Zuzanna Ciok ZPiT Malbork Anetta Ciok

Kat. IVB 16-18 lat krakowiak, oberek, kujawiak i mazur

I miejsce  Karol Hildebrand i Joanna Ciuraszkiewicz ZPiT Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand AWANS do klasy A
II miejsce Mikołaj Mokrzyński i Katarzyna Mach ZPiT Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand

AWANS do klasy

III miejsce Wojciech Kolonko i Zofia Surowiak Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
IV miejsce Michał Święciło i Anna Szewczuk Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand
 V miejsce  Krystian Bartuzi i Katarzyna Kruk MZTL Klementowice Łukasz Czerwiński
VI miejsce  Daniel Kruk i Dominika Bartuzi MZTL Klementowice Łukasz Czerwiński

KLASY C

Kat IC 7-9 lat polka krakowiak
I miejsce  Zbigniew Kosiński i Marta Haliopa KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz
II miejsce Karol Swajda i Urszula Owczarska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
III miejsce Tomasz Maraszkiewicz i Julia Łukanowska ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
IV miejsce Hubert Grobel i Maria Szlendak ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
V miejsce Antoni Leszczyński i Maria Galecka ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
VI miejsce Jakub Władysiuk i Natalia Wydzierzecka ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka

Kat.IIC 10-12 lat polka i krakowiak

I miejsce  Eryk Jodełko i Julia Gębal ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
AWANS do klasy B
II miejsce Juliusz Zabrocki Zofia Ciok ZPiT Małe Żuławy Stare Pole Anetta Ciok AWANS do klasy B
III miejsce Szymon Rychlewski i Zuzanna Świątek ZPiT Małe Żuławy Stare Pole Anetta Ciok
AWANS do klasy B
IV miejsce Szymon Sykut i Katrzyna Kopeć ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
V miejsce  Mksymilian Kozłowski  i Daria Kwaśna ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
VI miejsce  Krzysztof Grzyb i Marlena Małyszczuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko

Kat. IIIC 13-15 lat polka, krakowiak i oberek

I miejsce  Bartłomiej Gutkowski i Kamila kaszubska ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
II miejsce Jakub Gedris i Beata Sziłejkajtie ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
III miejsce Adrian Krupiński i Julia Osmólska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska
IV miejsce Szymon  Daniel i Milena Wojtyłko ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
 V miejsce  Daniel Smoliński i Karolina Grzybek ZPiT Malbork Anetta Ciok
VI miejsce  Kacper Brzeziński i Michalina Grobek ZPit Krebane przy CKi Biblioeteki Brusy
Katarzyna Kamrowska

19. Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Złoty Klucz” - wyniki


Kat.I 7-9 lat polka i krakowiak

I miejsce Bartosz Bonda i Hanna Chraniuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
II miejsce Jakub Bednarczyk i Patrycja Czerpak ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
III miejsce  Aleksander Biekonis i Magdalena Kolesnik ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
IV miejsce Ernest Piesliak i Milena Stankiewicz ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
V miejsce Andrzej Gedris i Karolina Ignatawicziutie ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
VI miejsce Mateusz Kontowicz i Lena Kalinowska KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz

Podczas turniejowych zmagań w Drohiczynie tancerzy oceniała komisja sędziowska w składzie:

Sędzia Główny Jarosław Wojciechowski Sędzia Expert Józefów
Małgorzata Łosakiewicz Sędzia Konsultant Warszawa
Danuta Wojciechowska Sędzia Konsultant Józefów
Dr Dariusz Skrzydlewski Sędzia Konsultant Wieliszew
Anetta Ciok Sędzina z Malborka
Marek Wieremiejko Sędzia Skrutiner z Białegostoku

Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl objęły to wydarzenie patronatem medialnym.



Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

ABol/Siemiatycze [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.



REKLAMA
foto

XL lat SIEDLECKIEJ ZOOTECHNIKI w Uniwersytecie...
2018-07-04 10:47:28 Kategoria:

W bieżącym roku akademickim 2017-2018 obchodzimy piękny Jubileusz 40 lat działalności kierunku ZOOTECHNIKA w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Instytut...

więcej »

Siemiatycze

w lewoLipiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

DROHICZYN, 01.07 16:00

Muzyczna Strona Góry Zamkowej – pierwszy koncert 1 lipca

więcej »

DROHICZYN, 01.07 16:00

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »
2 3 4 5 6

SIEMIATYCZE, 06.07

4. Wieczorny Event w Dołubowie

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.07

Konkurs rysowania kredą na asfalcie

więcej »
7 8

DROHICZYN, 08.07

Koncert na Górze Zamkowej w Drohiczynie

więcej »
9

REGION, 09.07 16:00

Spotkanie autorskie z Darią Galant w Hajnówce

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.07 19:00

Kamerun i misje – wystawa w ośrodku kultury

więcej »
10

SIEMIATYCZE, 10.07 13:00

Gry mało znane i zapomniane

więcej »
11 12 13 14

DROHICZYN, 14.07

Drohiczyńska Potańcówka Międzypokoleniowa

więcej »

SIEMIATYCZE, 14.07

Kino pod gwiazdami zaprasza w sobotę, niedzielny seans odwołany

więcej »
15

SIEMIATYCZE, 15.07

10. Zajazd Wysokomazowiecki w Ciechanowcu

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.07

Kino pod gwiazdami zaprasza w sobotę, niedzielny seans odwołany

więcej »

DROHICZYN, 15.07

Impresje Skrzypcowe na Górze Zamkowej w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.07 15:00

Zaproszenie na imprezę w Bacikach Bliższych

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.07 16:00

Lato na Maxxxa w Siemiatyczach

więcej »
16 17 18 19 20 21

SIEMIATYCZE, 21.07 16:00

Obchody 490-lecia miejscowości Sutno

więcej »
22
23 24 25 26 27 28

DROHICZYN, 28.07

Festiwal Na Kulinarnym Szlaku Polski Wschodniej w Drohiczynie – zgłoś swój udział!

więcej »
29
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje