R E K L A M A



DROHICZYN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kto w Drohiczynie zdobył miecz Woja Drogista i Złoty Klucz?
2017-12-12 09:55:30 Artykuł czytany 627 razy


W sobotę 9 grudnia w Drohiczynie odbył się 10. Międzynarodowy Turniej Tańców Polskich „O miecz Woja Drogita” i 19. Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Złoty Klucz”.


Wyniki 10. Międzynarodowego Turnieju Tańców Polskich „O miecz Woja Drogita”

Nagrody główne
Kategoria IB 7-9 lat polka, krakowiak

I miejsce Cezary Cieślik i Emilia Piotrowska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
II miejsce Szymon Wiejak i Julia Filipek  ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
III miejsce Igor Szumski i Julia Hanoń KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz

Kat. IIB 10-12 lat polka i krakowiak

I miejsce  Szymon Wysocki i Wiktoria Miłkowska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
II miejsce Szymon Zagubień i Julia Swajda ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
III miejsce Kacper Filipiuk i Magdalena Warszycka MKT Sosenka Paulina Usowicz-Baranowska
IV miejsce Mateusz Korniluk i Izabela Panasiuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko
V miejsce Kacper Kryński i Dorota Kurkiewicz KTP przy SP Tołwin Krzysztof Szyszko
VI miejsce  Mateusz Wiejak i Amelia Wojnicka ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski

Kat. IIIB 13-15 lat polka, krakowiak i oberek

I miejsce  Bartosz Górczyński i  Karolina Wiśniewska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska

AWANS do klasy A

II miejsce Szymon Ławrynowicz i Maja Krupińska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska

AWANS do klasy

III miejsce Łukasz Maraszkiewicz i Sandra Cholewa ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
IV miejsce Adam Świątek i Lena Duszyńska ZPiT Malbork Anetta Ciok
 V miejsce Olivier Zatopek i Inga Kowalska ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
VI miejsce Jan Ćwikliński i Zuzanna Ciok ZPiT Malbork Anetta Ciok

Kat. IVB 16-18 lat krakowiak, oberek, kujawiak i mazur

I miejsce  Karol Hildebrand i Joanna Ciuraszkiewicz ZPiT Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand AWANS do klasy A
II miejsce Mikołaj Mokrzyński i Katarzyna Mach ZPiT Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand

AWANS do klasy

III miejsce Wojciech Kolonko i Zofia Surowiak Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
IV miejsce Michał Święciło i Anna Szewczuk Zamojszczyzna Zamość Monika Hildebrand
 V miejsce  Krystian Bartuzi i Katarzyna Kruk MZTL Klementowice Łukasz Czerwiński
VI miejsce  Daniel Kruk i Dominika Bartuzi MZTL Klementowice Łukasz Czerwiński

KLASY C

Kat IC 7-9 lat polka krakowiak
I miejsce  Zbigniew Kosiński i Marta Haliopa KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz
II miejsce Karol Swajda i Urszula Owczarska ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
III miejsce Tomasz Maraszkiewicz i Julia Łukanowska ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
IV miejsce Hubert Grobel i Maria Szlendak ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
V miejsce Antoni Leszczyński i Maria Galecka ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
VI miejsce Jakub Władysiuk i Natalia Wydzierzecka ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka

Kat.IIC 10-12 lat polka i krakowiak

I miejsce  Eryk Jodełko i Julia Gębal ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
AWANS do klasy B
II miejsce Juliusz Zabrocki Zofia Ciok ZPiT Małe Żuławy Stare Pole Anetta Ciok AWANS do klasy B
III miejsce Szymon Rychlewski i Zuzanna Świątek ZPiT Małe Żuławy Stare Pole Anetta Ciok
AWANS do klasy B
IV miejsce Szymon Sykut i Katrzyna Kopeć ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
V miejsce  Mksymilian Kozłowski  i Daria Kwaśna ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
VI miejsce  Krzysztof Grzyb i Marlena Małyszczuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Krzysztof Szyszko

Kat. IIIC 13-15 lat polka, krakowiak i oberek

I miejsce  Bartłomiej Gutkowski i Kamila kaszubska ZPiT Powiśle Puławy
Anna Rolska i Konrad Grabowski
II miejsce Jakub Gedris i Beata Sziłejkajtie ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
III miejsce Adrian Krupiński i Julia Osmólska ZPiT Warmia Olsztyn Agnieszka Krupińska
IV miejsce Szymon  Daniel i Milena Wojtyłko ZPiT Beskid Bielsko Biała
Romana Polok i Barbara Rybczyk
 V miejsce  Daniel Smoliński i Karolina Grzybek ZPiT Malbork Anetta Ciok
VI miejsce  Kacper Brzeziński i Michalina Grobek ZPit Krebane przy CKi Biblioeteki Brusy
Katarzyna Kamrowska

19. Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Złoty Klucz” - wyniki


Kat.I 7-9 lat polka i krakowiak

I miejsce Bartosz Bonda i Hanna Chraniuk ZPiT Małe Podlasie Siemiatycze Anna Łempicka
II miejsce Jakub Bednarczyk i Patrycja Czerpak ZPiT Powiśle Puławy Anna Rolska i Konrad Grabowski
III miejsce  Aleksander Biekonis i Magdalena Kolesnik ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
IV miejsce Ernest Piesliak i Milena Stankiewicz ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
V miejsce Andrzej Gedris i Karolina Ignatawicziutie ZTL Perła Niemenczyn Litwa
German Komarowski, Ewa Bartusewicz i Erwin Mieczkowski
VI miejsce Mateusz Kontowicz i Lena Kalinowska KTP Krajka Drohiczyn Alina Małaszkiewicz

Podczas turniejowych zmagań w Drohiczynie tancerzy oceniała komisja sędziowska w składzie:

Sędzia Główny Jarosław Wojciechowski Sędzia Expert Józefów
Małgorzata Łosakiewicz Sędzia Konsultant Warszawa
Danuta Wojciechowska Sędzia Konsultant Józefów
Dr Dariusz Skrzydlewski Sędzia Konsultant Wieliszew
Anetta Ciok Sędzina z Malborka
Marek Wieremiejko Sędzia Skrutiner z Białegostoku

Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl objęły to wydarzenie patronatem medialnym.



Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

ABol/Siemiatycze [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.



REKLAMA
foto

Jak w prosty, wygodny i tani sposób transportować meble?
2018-01-17 13:34:30 Kategoria:

Zanim zlecisz transport mebli, musisz pamiętać, że wymaga to specjalnego przygotowania. Meble to z reguły delikatne przedmioty i bardzo łatwo o ich uszkodzenie. Źle...

więcej »

Siemiatycze

w lewoStyczeń 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4

DROHICZYN, 04.01

Olga Szomańska kolędowa - koncert w Drohiczynie

więcej »
5 6

SIEMIATYCZE, 06.01

Siemiatycze przygotowują się do Orszaku Trzech Króli

więcej »
7

SIEMIATYCZE, 07.01

Koncert charytatywny „Pomagamy Konradowi”

więcej »

DROHICZYN, 07.01

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »
8

SIEMIATYCZE, 08.01

Uwaga, 8 stycznia urzędy mogą być zamknięte

więcej »
9 10 11 12

DROHICZYN, 12.01 17:00

Noworoczne spotkanie w Ośrodku Kultury w Drohiczynie

więcej »
13 14

SIEMIATYCZE, 14.01 14:00

2. Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Ciechanowcu

więcej »

DROHICZYN, 14.01 18:30

Futsal w Drohiczynie

więcej »
15 16

SIEMIATYCZE, 16.01 10:00

Siemiatycka Stajenka 2018

więcej »
17 18 19

DROHICZYN, 19.01

Ja kobieta - tajniki naturalnych kosmetyków

więcej »
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje