• mobilne podlasie24
  • e-mail
  • SMS
  • Radio

Spotkanie opłatkowe Rencistów i...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 65

Spotkanie opłatkowe Rencistów i Emerytów odbyło się 7 stycznia w Sławatyczach. Rozpoczęła je uroczysta Msza Św. odprawiona w kościele parafialnym w Sławatyczach przez ks. Mirosława Krupskiego - proboszcza miejscowej parafii. Następnie wszyscy zaproszeni goście przeszli do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

Koncert chórów we Włodawie /ZDJĘCIA/
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 13

8 stycznia w kościele p. w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu chórów z Chełma i Sławatycz oraz Fletnia Pana.

Nieudany rewanż drużyny AZS AWF
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 18

8 stycznia na własnym parkiecie AZS AWF Biała Podlaska rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej III ligi mężczyzn. Pierwszym przeciwnikiem był lider rozgrywek po I rundzie drużyna SSK Rzeszów. Pierwsza część spotkania była niewątpliwie na korzyść gospodarzy.

Orszak Trzech Króli we Włodawie...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 35

6 stycznia ulicami Włodawy przeszedł Orszak Trzech Króli. Zorganizowała go parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie.

Laureaci plebiscytu TOP Regionu 2016...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 47

Już po raz piąty redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały Plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie. W listopadzie zebraliśmy propozycje a w grudniu na stronie portalu podlasie24.pl w dwóch etapach odbyło się głosowanie na: inwestycję roku 2016 w regionie, wydarzenie kulturalne i sportowca oraz wydarzenie sportowe roku 2016. Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wśród głosujących rozlosowaliśmy atrakcyjne nagrody ufundowane przez współpracujące z nami firmy.

Kolędy i pastorałki w Górznie
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 32

W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Górznie, zorganizowano koncert kolęd i pastorałek, w którym wystąpiły wszystkie działające w gminie formacje muzyczno- wokalne.

Ratusz w Żelechowie inwestycją TOP...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 18

Rewitalizacja żelechowskiego ratusza została inwestycją 2016 roku w centralno- wschodniej Polsce. Tak zadecydowali słuchacze Katolickiego Radia Podlasie i czytelnicy Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24, którzy oddali swoje głosy właśnie na tą inwestycję w plebiscycie TOP Regionu 2016. Ponadto burmistrz Żelechowa wpisana została do Złotej Księgi Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Radzyń Podlaski: Spotkanie...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 48

8 stycznia w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbyło się Spotkanie Opłatkowe wspólnoty Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej. Pomimo dużego mrozu rodziny licznie przybyły z 6 Rejonów diecezji: włodawskiego, garwolińskiego, bialskiego, siedleckiego I, siedleckiego II, łukowskiego.

Spotkanie z garwolińskim akcentem
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 74

10 stycznia w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne samorządowców, polityków, przedsiębiorców oraz przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Doniosłemu i jedynemu tego rodzaju spotkaniu w tej części Mazowsza przewodniczył biskup Kazimierz Gurda, a wśród wyróżnionych były dwie inwestycje i trzy osoby z powiatu garwolińskiego.

Bialskie lotnisko częścią...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 32

10 stycznia na lotnisku w Białej Podlaskiej odbyła się inauguracja Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Decyzją Rady Ministrów Biała Podlaska stała się podstrefą Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie noworoczne samorządowców,...
Dodano: 2017-01-10Zdjęć w galerii 36

10 stycznia w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym k/Siedlec pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe samorządowców, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Uhonorowani wpisem do Złotej Księgi...
Dodano: 2017-01-10Zdjęć w galerii 28

10 stycznia w Opolu Nowym k/Siedlec odbyło się noworoczne spotkanie samorządowców, polityków, przedsiębiorców oraz przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Ważnym momentem tego spotkania było wpisanie sześciu nowych osób do Złotej Księgi Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.