Prezydent Andrzej Duda w Muzeum...
Dodano: 2017-02-11Zdjęć w galerii 41

11 lutego Prezydent Andrzej Duda zwiedził w Muzeum Diecezjalne. Spotkał się też z młodymi piłkarzami Pogoni Lwów, którzy przyjechali do Siedlec na zaproszenie Klubu Pogoń Siedlce w ramach projektu "Pogoń dla Pogoni".

Komendant wojewódzki PSP z wizytą w...
Dodano: 2017-02-11Zdjęć w galerii 12

Starszy brygadier Grzegorz Alinowski, lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej gościł w łukowskiej komendzie na rocznej naradzie. Odwiedził również jednostkę OSP w Łazach i obserwował ćwiczenia strażaków ochotników na terenie podstrefy ekonomicznej.

Prezydent RP Andrzej Duda rozpoczął...
Dodano: 2017-02-11Zdjęć w galerii 46

Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbyło się w Siedlcach odsłonięcie i poświęcenie tablicy poświęconej senatorowi Zbigniewowi Romaszewskiemu.

Siedlce: Msza św. w trzecią...
Dodano: 2017-02-11Zdjęć w galerii 24

Do Siedlec przyjechał Prezydent RP Andrzej Duda. Prezydent bierze udział w uroczystościach związanych z rocznicą śmierci Zbigniewa Romaszewskiego. Głowa Państwa spotka się także z mieszkańcami Siedlec. O godzinie 9.30 w siedleckiej katedrze sprawowana była Msza św. pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy w trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Romaszewskiego.

Studniówka uczniów z sokołowskiego...
Dodano: 2017-02-10Zdjęć w galerii 13

W sobotę 4 lutego uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim bawili się na balu studniówkowym.

O S19 w Siemiatyczach – czy da...
Dodano: 2017-02-10Zdjęć w galerii 29

Około 200 osób wzięło udział w zorganizowanym w Siemiatyczach spotkaniu informacyjno - konsultacyjnym, które dotyczyło planów powstania drogi ekspresowej S19 (Białystok – Lublin).

„Królowa” zawładnęła...
Dodano: 2017-02-10Zdjęć w galerii 16

8 lutego na niespełna dwie godziny Galeria DOM zamieniła się w salę koncertową po brzegi wypełnioną wiernymi fanami legendy światowego rocka – zespołu „Queen”. Bilety na ten niezwykły, akustyczny koncert zostały wyprzedane w mgnieniu oka, a niemalże 200 słuchaczy zawitało do SOK-u dużo wcześniej aby zająć jak najlepsze miejsca na widowni. To wszystko za sprawą grupy „Silk”, która w mistrzowski sposób wykonała największe przeboje „Królowej”.

154. rocznica Bitwy pod Węgrowem
Dodano: 2017-02-10Zdjęć w galerii 38

Pierwsze dni lutego to dla węgrowian szczególny czas - czas kiedy wspominana jest Bitwa pod Węgrowem. Powstańcy, którzy 3 lutego 1863 roku pod dowództwem Władysława Jabłonowskiego (pseudonim Genueńczyk) oraz Jana Matlińskiego (pseudonim Janko Sokół), stanęli do nierównej walki, stoczyli bój o najważniejsze – niepodległość Polski. Ich bohaterstwo i wzorowa postawa obywatelska jest otaczana szczególną pamięcią.

Zimowy Zjazd Integracyjny Szkół...
Dodano: 2017-02-09Zdjęć w galerii 42

W miniony weekend w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Stoku Lackim odbył się Zimowy Zjazd Integracyjny Szkół Specjalnych. Uczestniczyli w nim m.in. pracownicy i podopieczni z wielu ośrodków opiekuńczo – wychowawczych z naszego regionu i nie tylko.

Policja podsumowała rok
Dodano: 2017-02-09Zdjęć w galerii 13

Siemiatyccy policjanci podsumowali rok swojej pracy. Uroczysta odprawa odbyła się w środę, 8 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach.

Gmina Łuków: ferie z RYŻKOWIAKAMI
Dodano: 2017-02-09Zdjęć w galerii 39

Wprawdzie uczniowie z powiatu łukowskiego wrócili już z ferii, to wciąż warto opowiedzieć o tym co działo się podczas dwutygodniowej przerwy w nauce. Wspomnieniami z ferii podzieliło się z nami Stowarzyszenie RYŻKOWIACY z gminy Łuków.

Integracyjny Bal w Łukowie
Dodano: 2017-02-09Zdjęć w galerii 34

Prawie 150 osób bawiło się na Balu Integracyjnym. Odbył się on w Łukowskim Ośrodku Kultury, we wtorek 7 lutego.