Siedlce: Gwiazdka Mikołaja
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 70

Tańce, śpiewy, konkursy i śmiech dzieci wypełniły salę widowiskową "Podlasie" w niedzielę, 10 grudnia. Mikołajkową zabawę zapewnił św. Mikołaj i towarzyszący mu elf. Gwiazdka Mikołaja to cykliczna impreza dla najmłodszych, organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Msza Cibavit w Sanktuarium Św....
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 10

I czwartek miesiąca to czas kiedy Kościół modli się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. Tradycyjnie sprawuje się wtedy Mszę Świętą z formularza o Najświętszej Eucharystii.

Finał Szlachetnej Paczki w...
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 16

W tym roku w ramach akcji „Szlachetna Paczka” w Międzyrzecu Podlaskim i okolicy miasta paczki otrzymały 42 potrzebujące rodziny.

IV Jarmark Bożonarodzeniowy w Łosicach
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 16

Kilkudziesięciu wystawców w sobotę i niedzielę prezentowało swoje wyroby podczas IV Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łosicach. W Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur odwiedzający mogli zakupić ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę czy swojskie smakołyki.

Pocztówki z paki
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 8

"Pocztówki z paki", pod takim hasłem 9 grudnia odbyły się zajęcia plastyczne w Zakładzie Karnym w Siedlcach, podczas których skazani wykonywali pocztówki bożonarodzeniowe dla swoich najbliższych.

Zwycięstwo AZS AWF na koniec sezonu
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 43

AZS AWF Biała Podlaska wynikiem 38:19 pokonał KS Uniwersytet Radom w sobotnim meczu kończącym sezon rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn.

Dobiegły końca spotkania dotyczące...
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 43

8 grudnia w Łosicach odbyło się ostatnie z sześciu spotkań w ramach Forum na rzecz budowania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia społeczno - gospodarczego i aktywizacji rynku pracy powiatu łosickiego.

Medalik znakiem miłości do Maryi
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 10

8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach podczas mszy św. zostały poświęcone medaliki przyniesione przez dzieci klas trzecich, które przygotowują się do sakramentu Pierwszej Komunii św.

Borowie: teatrzyk na Mikołajki
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 24

Do Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu przyjechał krakowski teatr Edu-Artis z mikołajkowym przedstawieniem dla najmłodszych zatytułowanym „Święty Mikołaj w wiosce Smerfów”. Spektakl opowiada o przygotowaniach do świąt w smerfowym lesie, które jak zwykle próbuje zepsuć Gargamel.

Koncert Mikołajkowy Solistów i...
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 48

Muzyczne spotkanie z Orkiestrą Wojskową w Siedlcach oraz solistami odbyło się 10 grudnia w sali widowiskowej „Podlasie”. Artyści wprowadzili siedlecką publiczność w świąteczną atmosferę wykonując utwory związane ze zbliżającym się wielkimi krokami Bożym Narodzeniem, ale nie zabrakło również hitów sceny polskiej i zagranicznej.

Siedlce: Przedświąteczne spotkanie...
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 106

- Jest o co się modlić, jest za co ofiarowywać cierpienia i trudności. Niech te czekające nas wspaniałe przeżycia świąteczne - pamiątka narodzin Chrystusa - pobudzają nasze serca do działania, do szukania zagubionych, do ewangelizacji, bo przecież Pan, powołał nas do pracy w swojej winnicy - mówił Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk podczas spotkania z osobami życia konsekrowanego z diecezji siedleckiej. Przedświąteczne spotkanie odbyło się 9 grudnia w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach.

Międzyrzecki Jarmark Świąteczny
Dodano: 2017-12-11Zdjęć w galerii 92

Ponad 30 wystawców przybyło na Międzyrzecki Jarmark Świąteczny, który odbył się 10 grudnia na Placu Jana Pawła II.