Sokołów Podlaski: Premiera...
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 33

Kolejna wspaniała premiera, po „Mrożku z wkładką”, sokołowskiej młodzieży! Tym razem Grupa Teatralna VIVO zaprezentowała spektakl pt. "Cichociemność" w reżyserii Alicji Ostromeckiej. "Cichociemność" to spektakl profilaktyczny dla młodzieży z myślą o której ten projekt powstał.

Komarówka Podlaska: Historia w kadrze
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 17

23 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Komarówce Podlaskiej została otwarta wystawa starej fotografii, poświęcona architekturze Komarówki Podlaskiej.

Podlaskie bezdroża - wystawa...
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 25

Wystawę fotografii o tematyce przyrodniczej, których autorką jest Helena Anna Romańska organizuje Sokołowski Ośrodek Kultury. Wernisaż zaplanowano na 8 kwietnia. Artystka, która obecnie mieszka w Repkach poprzez fotografię prezentuje najbliższe okolice swojej miejscowości o różnych porach dnia i roku.

Spotkanie z poetą Sebastianem Baranem
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 21

Sebastian Baran, lokalny poeta i zdobywca wielu nagród w konkursach regionalnych, spotkał się z uczniami Gimnazjum nr 2 i Zespołu Szkól nr 3 w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Było to spotkanie zorganizowane w ramach akcji „Włącz Poezję”.

Żelechów: łączy ich krew, która...
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 8

Ponad 100 uczniów żelechowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wyssogoty Zakrzewskiego uczestniczyło w akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie”. Angażują się też w promocję zachęcania do bycia dawcą szpiku.

O bezpieczeństwie seniorów
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 18

21 marca seniorzy spotkali się z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Sokołowie Podlaskim. W trakcie spotkania dotyczącego bezpieczeństwa osób starszych, prowadzący prelekcję zwrócili uwagę na zagrożenia czyhające na osoby starsze. Mówili między innymi o oszustwach tak zwaną metodą „na wnuczka” oraz o zagrożeniach związanych z parabankami.

Uczniowie żelechowskich szkół...
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 44

Karolina Łysiak z PSP w Starym Goniwilku, Kamila Kowalczyk z PG w Żelechowie i Jakub Nowak - uczeń miętneńskiego ZS reprezentować będą powiat garwoliński w wojewódzkich eliminacjach XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dzień Otwartych Drzwi w FAWF
Dodano: 2017-03-24Zdjęć w galerii 19

22 marca w Filii Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej odbył się Dzień Otwartych Drzwi pod nazwą „Piknik - Zdrowie, Sport, Uroda”. Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystach.

II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego...
Dodano: 2017-03-23Zdjęć w galerii 31

W Zespołu Szkół nr 3 RCKU w Łosicach odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego. W zawodach rywalizowało 94 uczestników.

Wycieczka do Kielc
Dodano: 2017-03-23Zdjęć w galerii 25

63 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim wzięło udział w wycieczce dydaktycznej na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.

English Day w Szkole Podstawowej w...
Dodano: 2017-03-23Zdjęć w galerii 61

22 marca w Szkole Podstawowej w Serpelicach miała miejsce „żywa” lekcja języka angielskiego. Tego dnia placówkę odwiedziło dwóch niezwykłych gości: Daniel Leszczyński ze szkoły językowej w Siedlcach i Barry Oliphant - native speaker.

Grali o Puchar Wójta Gminy Kotuń
Dodano: 2017-03-23Zdjęć w galerii 15

22 marca w Zespole Szkół w Żeliszewie rozegrano III Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Kotuń w kategorii gimnazjum. Zwycięzcami rozgrywek zostali uczniowie z Kotunia.