V ORSZAK TRZECH KRÓLI W WODYNIACH
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 11

Barwny Orszak wyruszył sprzed pałacu Heroda urządzonego przy budynku Zespołu Szkół w Wodyniach i skierował się w stronę Kościoła. Za złotą gwiazdą niesioną przez Sebastiana Malkę, w asyście strażaków podążali, aniołowie, pastuszkowie, Trzej Królowie w bryczkach powożonych przez miejscowych gospodarzy, oraz pozostali, licznie przybyli uczestnicy uroczystości.

Orszak Trzech Króli w Wierzbnie cz. II
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 19

Już po raz czwarty ulicami Wierzbna przeszedł Orszak Trzech Króli. Barwny pochód wyruszył o godz. 13.00 z placu przy pieczarkarni w Wierzbnie. Do ubogiej szopy, gdzie narodził się Jezus, podążali trzej królowie, prowadzeni przez gwiazdę. Towarzyszyły im zastępy aniołów oraz licznie zgromadzeni wierni.

Orszak Trzech Króli w Wierzbnie
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 19

Już po raz czwarty ulicami Wierzbna przeszedł Orszak Trzech Króli. Barwny pochód wyruszył o godz. 13.00 z placu przy pieczarkarni w Wierzbnie. Do ubogiej szopy, gdzie narodził się Jezus, podążali trzej królowie, prowadzeni przez gwiazdę. Towarzyszyły im zastępy aniołów oraz licznie zgromadzeni wierni.

Garwolin: wielki koncert kolęd i...
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 55

7 stycznia w kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie odbył się wielki koncert kolęd i pastorałek "Śpiewajcie i grajcie Mu!". Garwolińska kolegiata wypełniona klimatycznym światłem rozbrzmiała słowem śpiewanym i mówionym oraz dźwiękami instrumentów.

Amatorskie rozgrywki tenisa stołowego
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 15

W Siemiatyczach rozegrano dziewiątą kolejkę Siemiatyckiej Amatorskiej Ligi tenisa Stołowego.

Wodynie: Zabrzmiały ,,Betlejemskie...
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 43

Bożonarodzeniowe melodie zabrzmiały w Gminnym Ośrodku Kultury w Wodyniach. W niedzielę 7 stycznia odbył się tam drugi Przegląd Kolęd i Pastorałek ,,Betlejemskie nutki”.

Korytnica: dzieci i młodzież...
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 29

6 stycznia w kościele św. Bartłomieja Apostoła w Korytnicy odbył się koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży oraz chóru parafialnego. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem parafian.

Z batutą i humorem w SOK!
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 40

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty Koncert Noworoczny. Koncert o bogatej tradycji, który cieszy się ogromną sympatią ze strony sokołowskiej publiczności, a jednocześnie jest okazją do przyjaznych uścisków dłoni i złożenia sobie nawzajem noworocznych życzeń.

Orszak Trzech Króli w Maciejowicach
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 23

Po raz trzeci ulicami Maciejowic przeszedł Orszak Trzech Króli. Barwny korowód wzbudził zrozumiałe zainteresowanie mieszkańców, którzy licznie wzięli udział w zainicjowanym przez proboszcza parafii przedsięwzięciu.

Spotkanie harcerzy w Turowie
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 20

Blisko 100 harcerzy z rodzicami przybyło na doroczne spotkanie opłatkowe do Turowa. Spotkanie odbyło się w Uroczystość Objawienia Pańskiego w Domu Kultury w Turowie.

Orszak Trzech Króli w Pilawie
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 52

Prawie 1000 osób dało świadectwo swojej wiary, biorąc udział w tegorocznym Orszaku Trzech Króli w Pilawie. Po raz czwarty 6 stycznia po Mszy św. o godz.12, ulicami Pilawy przeszedł barwny korowód.

Orszak Trzech Króli po raz drugi w...
Dodano: 2018-01-08Zdjęć w galerii 88

Pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich” przebiegało orszakowe świętowanie w parafii św. Józefa w Trąbkach. Pogoda dopisała, parafianie również.