• mobilne podlasie24
  • e-mail
  • SMS
  • Radio

Koncert chórów we Włodawie /ZDJĘCIA/
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 13

8 stycznia w kościele p. w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu chórów z Chełma i Sławatycz oraz Fletnia Pana.

Nieudany rewanż drużyny AZS AWF
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 18

8 stycznia na własnym parkiecie AZS AWF Biała Podlaska rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej III ligi mężczyzn. Pierwszym przeciwnikiem był lider rozgrywek po I rundzie drużyna SSK Rzeszów. Pierwsza część spotkania była niewątpliwie na korzyść gospodarzy.

Orszak Trzech Króli we Włodawie...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 35

6 stycznia ulicami Włodawy przeszedł Orszak Trzech Króli. Zorganizowała go parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie.

Laureaci plebiscytu TOP Regionu 2016...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 47

Już po raz piąty redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały Plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie. W listopadzie zebraliśmy propozycje a w grudniu na stronie portalu podlasie24.pl w dwóch etapach odbyło się głosowanie na: inwestycję roku 2016 w regionie, wydarzenie kulturalne i sportowca oraz wydarzenie sportowe roku 2016. Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wśród głosujących rozlosowaliśmy atrakcyjne nagrody ufundowane przez współpracujące z nami firmy.

Kolędy i pastorałki w Górznie
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 32

W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Górznie, zorganizowano koncert kolęd i pastorałek, w którym wystąpiły wszystkie działające w gminie formacje muzyczno- wokalne.

Ratusz w Żelechowie inwestycją TOP...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 18

Rewitalizacja żelechowskiego ratusza została inwestycją 2016 roku w centralno- wschodniej Polsce. Tak zadecydowali słuchacze Katolickiego Radia Podlasie i czytelnicy Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24, którzy oddali swoje głosy właśnie na tą inwestycję w plebiscycie TOP Regionu 2016. Ponadto burmistrz Żelechowa wpisana została do Złotej Księgi Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Radzyń Podlaski: Spotkanie...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 48

8 stycznia w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbyło się Spotkanie Opłatkowe wspólnoty Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej. Pomimo dużego mrozu rodziny licznie przybyły z 6 Rejonów diecezji: włodawskiego, garwolińskiego, bialskiego, siedleckiego I, siedleckiego II, łukowskiego.

Spotkanie z garwolińskim akcentem
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 74

10 stycznia w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne samorządowców, polityków, przedsiębiorców oraz przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Doniosłemu i jedynemu tego rodzaju spotkaniu w tej części Mazowsza przewodniczył biskup Kazimierz Gurda, a wśród wyróżnionych były dwie inwestycje i trzy osoby z powiatu garwolińskiego.

Bialskie lotnisko częścią...
Dodano: 2017-01-11Zdjęć w galerii 32

10 stycznia na lotnisku w Białej Podlaskiej odbyła się inauguracja Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Decyzją Rady Ministrów Biała Podlaska stała się podstrefą Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie noworoczne samorządowców,...
Dodano: 2017-01-10Zdjęć w galerii 36

10 stycznia w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym k/Siedlec pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe samorządowców, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Uhonorowani wpisem do Złotej Księgi...
Dodano: 2017-01-10Zdjęć w galerii 28

10 stycznia w Opolu Nowym k/Siedlec odbyło się noworoczne spotkanie samorządowców, polityków, przedsiębiorców oraz przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Ważnym momentem tego spotkania było wpisanie sześciu nowych osób do Złotej Księgi Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Noworoczny Koncert Kolęd i...
Dodano: 2017-01-10Zdjęć w galerii 91

6 stycznia, w uroczystość Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Sławatyczach miała miejsce wspaniała uczta duchowa dla wszystkich, którzy lubią kolędować. W tym świątecznym klimacie można było posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu grupy wokalnej „PEREŁKI”, solistów z Gminnego Ośrodka Kultury, męskiego chóru parafialnego „AVE”, wielkiej orkiestry dętej połączonych orkiestr z Milanowa, Rossosza, Włodawy i Sławatycz pod batutą kapelmistrza Piotra Gierulskiego.