R E K L A M AGARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Lato w mieście – sierpień z CSiK
2020-07-28 08:37:51 Artykuł czytany 39 razy


Wakacje w pełni, a wraz z nimi oferta zajęć Centrum Sportu i Kultury. W nieco zmienionej formie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w mniejszych grupach, ale za to z wielką energią i mnóstwem pomysłów trwa akcja „Lato w mieście”. Sprawdźcie propozycję na sierpień.


W tegorocznej akcji "Lato w mieście" jest okazja do rozwijania swoich talentów i pobudzenia wyobraźni, do aktywnego i radosnego spędzania czasu. Oprócz warsztatów twórczych można wskoczyć do wody, a także obejrzeć film na dużym ekranie.

WARSZTATY Z WYOBRAŹNIĄ

Szalone zwierzaki


Po wielkiej lipcowej zabawie z kolorami i zaklinaniu pogody poprzez kije deszczowe przyszedł czas na spotkanie ze światem zwierząt. Zajęcia pt. „Szalone zwierzaki” to kreatywne zabawy z tektury falistej. Będzie twórczo, wesoło i na pewno z wielką wyobraźnią. Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia – jeśli pogoda pozwoli, w ogrodzie Centrum Sportu i Kultury.

Ceramika i plastyka


Miłośnicy lepienia w glinie mogą skorzystać ze spotkań „Co w glinie piszczy?”, które będą się od-bywały w pracowni ceramiki w środy. Z uwagi na obostrzenia sanitarne w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 6 osób. Tajniki gniecenia, wyciskania i szkliwienia odkryje przed dziećmi wykwalifikowany instruktor. Podobnie w małych grupach będzie można pracować w czwartki w pracowni plastycznej. Podczas warsztatów „Zielono mi” w świat wspaniałych rysunków i obrazów dzieci poniesie ich własna wyobraźnia, odpowiednio prowadzona ręka i bystre oko. Zajęcia w pracowni ceramiki odbędą się 12 i 19 sierpnia, a w pracowni plastycznej 13 i 20 sierpnia.

Mali fotografowie


W lipcu uczestnicy warsztatów poznawali tajemnice fotografii podczas spacerów wzdłuż rzeki Wilgi. W sierpniu „Mali fotografowie” także wyruszą w pieszą podróż, by szukać inspiracji i szlifować swoje umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 10. roku życia. Nie ma żadnych wymagań sprzętowych. Uczestnicy mogą korzystać z aparatów w telefonie. Przy współpracy z instruktorem nauczą się uważnie patrzeć i zatrzymywać piękne momenty w kadrze. Warsztaty od-będą się 18 sierpnia.

Wszystkie warsztaty są płatne. Koszt jednego spotkania dla jednego uczestnika to 20 zł. Zapisy na zajęcia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową: promocja@csik.garwolin.pl - w tytule wiadomości należy wpisać: Lato w mieście. Opłaty należy dokonać w sekretariacie CSiK lub przelewem na konto dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej o przyjęciu dziecka na zajęcia.

CZARNE I BIAŁE


Jak co roku dzieci i młodzież mają szansę poczuć magię muzyki. W Małym Domku od 15 lipca do końca sierpnia w środy, czwartki i piątki odbywać się będą indywidualne zajęcia nauki lub doskonalenia gry na instrumentach klawiszowych. Zapisy na zajęcia u prowadzącego warsztaty Juliana Czaporowskiego, wyłącznie telefonicznie pod numerem: 668 377 768. Koszt zajęć - 30 zł.

HOP DO WODY! SZKOŁA PŁYWANIA „GARWOLANKA”


Lato to również pełnia sezonu pływackiego. 20 czerwca ponownie została otwarta pływalnia. W ramach akcji „Lato w mieście” mieszkańcy mają możliwość korzystania z indywidualnych i grupowych zajęć z nauki i doskonalenia pływania w ramach prowadzonej Szkoły Pływania "Garwo-lanka". Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 25 684 35 66 wew. 29 lub kom. 797 807 882 oraz drogą mailową:szkola@garwolanka.com.pl

Przez całe wakacje dzieci i młodzież mogą skorzystać z promocji cenowej i za bilet wstępu zapłacić 7 zł.

BAJKOWE LATO Z KINEM WILGA

Doskonałą formą rozrywki i wypoczynku jest też kino. W wakacyjnym repertuarze dzieci odnajdą zabawne, pełne przygód i przedziwnych perypetii historie bohaterów filmowych bajek. W sierpniu Kino "Wilga" pokaże między innymi filmy: "Scooby-Doo", „Król Lew”, „Turu. W pogoni za sławą”, „Samsam” i „Zwierzogród”. Szczegółowe informacje o godzinach projekcji, cenach biletów i bezpieczeństwie sanitarnym znajdują się na stronie www.csik.garwolin.pl w zakładce Kino "Wilga".

Wszystkie zajęcia z dziećmi odbywać się będą z zachowaniem wszelkich środków ostrożności tak, by zapewnić bezpieczeństwo dla uczestników i prowadzących.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszenia są dostępne na www.csik.garwolin.pl 


 
Inf. pras.
WJ/Garwolin/DW
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Opieka koordynowana w Przychodni Centrum Pilotaż POZ PLUS
2020-08-07 12:15:07 Kategoria:

Opieka koordynowana w Przychodni Centrum Pilotaż POZ PLUS to program realizowany w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

więcej »
foto

Wsparcie samodzielności społecznej osób z zaburzeniami...
2020-08-07 09:39:15 Kategoria:

Publikujemy kolejny materiał filmowy promujący dobry wizerunek osób z zaburzeniami psychicznymi w społeczeństwie w ramach projektu pn. „Wsparcie samodzielności...

więcej »
foto

Poznaj korzyści kształcenia w Siedleckim Medyku
2020-08-06 11:39:51 Kategoria:

Siedlecki Medyk to niekwestionowany lider w kształceniu kadry medycznej i społecznej, a od kilku lat również w branży kosmetycznej. W 2020 roku otrzymał status laureata w...

więcej »
foto

Siedlecka Klinika Ekspresów zaprasza klientów i...
2020-08-05 07:42:11 Kategoria:

W 2019 r. sprzedało się w Polsce prawie 500 tys. ekspresów, a kawę w ziarnach kupuje już 30 proc. gospodarstw domowych. Rynek kawowy w naszym kraju rozwija się bardzo...

więcej »
foto

Tani kredyt konsolidacyjny - jak szukać?
2020-08-04 08:18:04 Kategoria:

Zobowiązanie kredytowe posiada już co drugi dorosły Polak. Okazuje się, że kredyty różnego rodzaju są wręcz powszechne. Wszystko za sprawą coraz lepszych ofert...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Transmisje Duchowej Pielgrzymki na antenie Radia Podlasie
2020-07-30 12:04:17 Kategoria:

Od 2 do 13 sierpnia w ramach 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę Katolickie Radio Podlasie będzie transmitować nabożeństwa i konferencje Duchowej...

więcej »


Garwolin

w lewoSierpień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.08

Garwolin: oddadzą hołd powstańcom

więcej »
2
3 4

GARWOLIN, 04.08

Pierwsze z cyklu spotkanie historyczne w Miętnem

więcej »
5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje