R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

DZIELNICOWY ROKU WYBRANY
2019-02-13 14:49:50 Artykuł czytany 565 razy


Wiemy już kto otrzymał najwięcej głosów w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”. Decyzją mieszkańców Najpopularniejszym Dzielnicowym 2018 roku w powiecie garwolińskim został mł. asp. Adam Chmielak.


Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego". Przez cały styczeń mieszkańcy naszego powiatu oddawali swoje głosy.

Wypełnione ankiety głosujący mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek, a także drogą elektroniczną. W plebiscycie udział wzięło 21 dzielnicowych obsługujących poszczególne rejony służbowe na terenie powiatu garwolińskiego.

Komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał mł. asp. Adam Chmielak  zdobywając 955 głosów. Drugie miejsce zajął asp. Henryk Boryń zdobywając – 840 głosów, a trzecie miejsce sierż. szt. Tomasz Szczapaniak z 440 głosami.

mł. asp. Adam Chmielak służbę w Policji pełni od 19 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego pełni od 2015 roku. Obsługuje rejon Gminy Parysów (wykaz miejscowości znajdujących się w rejonie zwycięzcy dostępny jest w zakładce „Twój dzielnicowy”).


KPP Garwolin


[MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • s"poko loco
    2019-02-14 23:15:51

    arrow

    Grgur Ninski
    2019-02-14 11:26:58...Parysew dla swoich. ....Strategicznie to Parysów.

  • mieszkaniec
    2019-02-14 21:05:52

    arrow

    przy tylu głosach dzielnicowy powinien startować na Wójta gminy Parysów

  • mieszkaniec Parysowa
    2019-02-14 21:01:05

    arrow

    przy tylu głosach warto rozważyć udział w wyborach na Wójta gminy Parysów..

  • Grgur Ninski
    2019-02-14 11:26:58

    arrow

    do Maciejowice....-nie ma takiej miejscowości o nazwie Parysew!!! Pisz poprawnie. PARYSÓW.

  • Borowie
    2019-02-14 11:00:35

    arrow

    Szkoda ze nie wygrał dzielnicowy z Borowia.

  • Maciejowice 115/33%
    2019-02-14 03:36:53

    arrow

    Magiczna manipulacja cyferkami. Czy Policja z Radomia/Garwolina udostępni informacje jak głosowano(oddano głosów) na owych dzielnicowych drogą elektroniczna.

  • JaJa
    2019-02-13 21:41:56

    arrow

    W powiecie węgrowskim w takim konkursie oddano ogółem 460 głosów a w Parysewie na jednego dzielnicowego dwa razy tyle. Takej mobilizacji całej gminy to nawet w wyborach samorządowych nie było a co dopiero na dzielnicowego.

  • Maciejowice2019-02-13 15:35:24
    2019-02-13 20:44:35

    arrow

    POPRAWIAMY ....Rożnica tylko 33 głosy!!! aż 33 głosy!!!-------------------------------------------
    955(Parysew)- 840(Maciejowice)=33(RÓŻNICA)
    W przyszłym roku przebijemy Parysew.
    Nie liczymy na rząd, marszałka, wojewodę, starostę, wójta. Liczymy tylko na siebie!

  • milka
    2019-02-13 20:41:42

    arrow

    teraz wiadomo dlaczego nie ma ich jak są potrzebni. muszą pisać.

  • Maciejowice z kosami
    2019-02-13 20:37:02

    arrow

    Może KPP w Garwolinie udostępni szczegóły. Ile głosów na e-mail a ile na karteczkach.

  • wyborca
    2019-02-13 20:29:51

    arrow

    Gminę Parysów zamieszkują 4252 osoby, z których prawo do głosowania w 2018r w wyborach samorządowych miało 3271. Chmielak uzyskał 955 głosów. Czyli zagłosował na Chmielaka niemal co trzeci mieszkaniec gminy Parysów. Czy jest to możliwe???????????
    Gminę Maciejowice zamieszkuje 7129 osób, z których 5793 miało prawo do głosowania w 2018r w wyborach samorządowych. Boryń dostał 840 głosów na możliwych 5793.
    Niedługo to będą mieli wyniki jak na Białorusi. Każdy na nich odda głos a nikt ich nie zna.

  • obywatel
    2019-02-13 17:57:39

    arrow

    Pic na wodę te wybory. Nie wierzę, żeby az tyle osób głosowało.Chyba, że szkoły zaangażowali.

  • Gorzno
    2019-02-13 17:19:10

    arrow

    Kiedys to był dzielnicowy w gorznie Solarczyk i było go widać. A teraz młodego to nikt nie zna.

  • aimi
    2019-02-13 17:09:16

    arrow

    995, /840/, ?, to ponad 33 głosy/ ankiety/ dziennie, w soboty i niedziele też, a tam ile razy w miesiącu czynne są punkty przyjęć i ile osób przychodzi dziennie, ciekawe te cyfry.

  • Maciejowice
    2019-02-13 15:35:24

    arrow

    995(Parysew)- 840(Maciejowice)=155(RÓŻNICA)
    W przyszłym roku przebijemy Parysew.
    Nie liczymy na rząd, marszałka, wojewodę, starostę, wójta. Liczymy tylko na siebie!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Fachowa regeneracja turbosprężarek w Bielsku Podlaskim
2019-02-18 18:02:29 Kategoria:

Turbosprężarka to niezastąpione urządzenie wyposażające liczne pojazdy mechaniczne. Głównym zadaniem turbosprężarki jest wspomaganie działania silnika (układ...

więcej »
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy