R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: burmistrz chyba zawalczy o reelekcję
2018-06-06 14:09:49 Artykuł czytany 9252 razy


Tadeusz Mikulski nie powiedział jeszcze ostatniego zdania w kwestii startu w jesiennych wyborach samorządowych. Informacje, jakie docierają z Magistratu nie pozostawiają wątpliwości, że aktualnie rządzący miastem burmistrz pewnie powalczy o reelekcję.


Wiele wskazuje na to, że Tadeusz Mikulski zmieni zdanie i po raz kolejny ubiegał się będzie o fotel burmistrza miasta. Zapytany, czy rzeczywiście wystartuje w najbliższych wyborach samorządowych, odpowiedział, że nie potwierdza ani nie zaprzecza. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że niektóre środowiska w Garwolinie naciskają, by T. Mikulski zmienił decyzję i stanął w wyborcze szranki, bo jest jezcze wiele do zrobienia w mieście. To niechybnie może wywrzeć wpływ na podjecie ostatecznej decyzji przez aktualnego burmistrza miasta.

Co dalej? Jakie będą ruchy trzech pań, które wcześniej zadeklarowały chęć objęcia schedy po burmistrzu Mikulskim?

Podobna sytuacja jest w gminie Maciejowice. Wójt Sylwester Dymiński na dzień dzisiejszy szykuje się do startu w wyborach samorządowych, chociaż swoje stanowisko oficjalnie ogłosi podczas gminnych dożynek. I nie jest to chyba zaskoczeniem, że myśli o reelekcji.


WJ/Garwolin [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Żółwik
    2018-06-24 02:36:19

    arrow

    A teraz wam powiem, że Pan Tadeusz nie będzie kandydował na burmistrza miasta. Wszystko zostaje po staremu z trzema paniami jako aspirującymi do stanowiska burmistrza Garwolina. W gminie Wilga największe szanse na wójta ma Paweł Dziubak, w Maciejowicach jak nie będzie startował Sylwester Dymiński to Krzysztof Paprota, w Łaskarzewie burmistrzem zostanie Lidia Sopel- Sereja, w Pilawie Albina Łubian, w Żelechowie Mirosława Miszkurka. W pozostałych gminach też bez zmian. W starostwie pozostanie ten sam układ.
    W wyborach będzie tylko jeden wielki przegrany.

  • Młódź
    2018-06-20 13:00:04

    arrow

    Pani Marzeno, my kibicujemy Pani i liczymy, że Pani wygra.

  • Kolega z wojska
    2018-06-15 14:52:58

    arrow

    Rządź nam Tadeusz jeszcze jedną kadencję. Dokoncz rozpoczęte dzieła. Powodzenia.

  • G.
    2018-06-13 16:44:24

    arrow

    Pani Iwono, niech Pani trochę zwolni, bo szkoda serca. A ma dla kogo bić, raz mocniej raz słabiej. Urzędujący włodarz zawsze ma większe szanse, a w tym przypadku bardzo duże.

  • mjr w st. spoczynku
    2018-06-12 09:33:37

    arrow

    Wprawdzie posunięcie było do przewidzenia, ale trochę zamieszania się narobiło. Szczególnie w szeregach kontrkandydatów.

  • Wyborca z Wolnej
    2018-06-11 09:36:14

    arrow

    Tadziu, jeszcze jedna pięciolatka Cię czeka.

  • Anna
    2018-06-10 19:40:56

    arrow

    Póki będzie startował burmistrz Mikulski, to kontrkandydaci mają raczej znikome szanse na detronizację włodarza. Może za pięć lat jak burmistrz już definitywnie powie "dość", wtedy pani Iwonka mając koło 60. będzie mogła pomyśleć o przeprowadzce. A z tym jeszcze jednym kandydatem to podpucha.

  • Waldi
    2018-06-10 15:23:53

    arrow

    Będzie Jeszcze jeden kandydat i ten wygra???

  • Czerepach
    2018-06-10 15:10:53

    arrow

    Tadzio to dobry strateg. I chociażby dlatego zagłosuję na niego

  • Miro
    2018-06-09 19:34:09

    arrow

    PIS to sobie może zgarnąć ale resztki z talerza, jeżeli oczywiście zdąży.W powiecie też będą tylko w opozycji bo tam się najlepiej czują.

  • głosuję na PIS
    2018-06-09 12:53:48

    arrow

    Może sobie startować, hehehe. I tak PIS zgarnia wszystko.

  • Piotr
    2018-06-09 10:03:29

    arrow

    Tadeusz wajchę przełóż, niech Ambroży przełoży............ Brawo Tadzik, masz nasze poparcie

  • Robert
    2018-06-08 18:35:58

    arrow

    Powodzenia Panie Tadeuszu. Dziękujemy za dotychczas i liczymy na kolejną kadencję.

  • Romek
    2018-06-08 13:10:10

    arrow

    Nie wróżę nic dobrego ekipie z Magistratu jak pierwsze skrzypce w kampanii zaczyna grać Przewodniczący Rady Miasta. Nie w ten sposób Panie Marku.

  • Myśliwy
    2018-06-08 09:53:51

    arrow

    Ekipa posła to kilka osób, które oprócz anonimowego hejtowania w internecie niewiele mogą. W bezpośrednim starciu pani Iwona nie ma szans, a tak wogóle wybory samorządowe rządzą sie swoimi prawami i partyjna etykietka na niewiele się przyda. Poza tym wielu sympatyków pis-u popiera naszego burmistrza.

  • Garwol
    2018-06-08 09:24:38

    arrow

    Kampania nabiera wiatru w żagle. Ciekaw jestem jaki ruch wykona poseł i jego ekipa. Tadek jesteśmy z Tobą i dla Ciebie. Wierzę, że poza Asem masz jeszcze Jokera w rękawie. Tak trzymać.

  • Kadrowy
    2018-06-08 09:24:16

    arrow

    Byłoby naprawdę super jakby Pan Burmistrz przyobiecał że po wyborach przewietrzy trochę Urząd i CSiK. Tam za bardzo robi się rodzinnie.

  • monia
    2018-06-08 09:12:23

    arrow

    panie Burmistrzu dasz Pan radę dobre zagranie jesteśmy na Panem Doświadczenie + młodość bardzo dobre

  • Pragmatyk
    2018-06-07 22:27:36

    arrow

    Moim zdaniem nie należy zmieniać tego, co jest dobre. Pani Ula może pójść na zasłużoną emeryturkę i dorobić w gospodarstwie agroturystycznym w gminie Miastków a pani Iwonka niech robi to, co najlepiej potrafi, a bynajmniej praca w samorządzie nie jest jej najmocniejszą stroną.

  • Przyjazna dusza
    2018-06-07 19:57:44

    arrow

    Teraz to już pan burmistrz nie ma wyjścia. W myśl powiedzenia intelektualnego geniusza "nie chcem, ale muszem". Życzę powodzenia w wyborach i przynajmniej tyle głosów, ile osób czytało na tę chwilę tę niemal historyczną informację. 2018-06-06 14:09:49 Artykuł czytany 4101 razy

  • radny
    2018-06-07 18:06:37

    arrow

    burmistrzem powinien zostać mężczyzna, a może by pułkownika zastąpił pułkownik tylko młodszy znający się na gospodarce, zarządzaniu ,oświacie - takich w Garwolinie mamy. Może wniósłby nową krew do miasta

  • panika
    2018-06-07 17:32:13

    arrow

    Panika w obozie PISU bo z Tadeuszem Mikulskim nie ma szans dobre zagranie Mikulski-Szwieczak , nie wszyscy głosują na PIS mieszkańcy Garwolina i Powiatu nie są tacy ciemni , nie każdy ogląda reżimową TVP :)

    Anatomia : rzepka, kolano, ostatnio boli i swędzi pięta .

    Dorosły człowiek i cały naród ma się użalać nad kolanem WSTYDU NIE MAJĄ NORMALNIE !!!

  • monia
    2018-06-07 17:11:23

    arrow

    uffffffff jak się cieszę tak trzymać Tadzik

  • to bedok
    2018-06-07 16:58:28

    arrow

    Panie Tadeuszu wielki szacun cała moja rodzina jest za TOBĘ ale P.Świeczak tez okej.

  • Mirinda
    2018-06-07 14:18:47

    arrow

    Nieee!2018-06-07 13:01:16.
    Samymi chęciami pani Kurowska niewiele może zdziałać. Widać jak zarządza małą szkółką w Wilkowyi to lepiej niech tam już zostanie. Jakby była taka dobra to by ją wzięli do Warszawy, bo nawet takie cienizny jak S. z sąsiedniej gminy P. się załapaly.

  • swojak
    2018-06-07 13:37:03

    arrow

    Tadek - jaki jest - każdy widzi...
    Ale po co gotować sobie niepewny los, skoro jest dobrze.
    Jest tak dobrze, że dobrze nam tak.

  • Garwolanka
    2018-06-07 13:28:56

    arrow

    Duet Mikulski-Świeczak czyli Doświadczenie i Młodość to bez wątpienia najlepszy dla Garwolina uklad na najbliższą pięciolatkę. I niech się to ziści.

  • Marionetka
    2018-06-07 13:15:36

    arrow

    Fajnie byłoby razem posiedzieć z wędką nad chlubnym zbiornikiem zaporowym. Spotkać się na korytarzu Urzędu - tyż piknie, co kto lubi, zdrowie najważniejsze. Za 5 lat kolejne wybory.

  • Nieee!
    2018-06-07 13:01:16

    arrow

    Ludzie!!! Tylko nie to! Przecież gołym okiem widać, ze jemu sie juz nic nie chce. Z tej calej ekipy tylko Kurowska ma checi i możlliwości jakiejs zmiany.
    ja i moja rodzina glosujemy na nią.

  • Janek
    2018-06-07 10:10:00

    arrow

    Moje uznanie dla burmistrza. A myślałem już o tym najgorszym że wygra pisoski kandydatka.

  • Jerzy
    2018-06-07 09:47:26

    arrow

    Szacun Burmistrzu. To jest patriotyzm, żeby ratować Garwolin przed niepewną przyszłością rozwojową, co groziło miastu w przypadku oddania go w ręce PiS tzn. Pani Kurowskiej i Pana Woźniaka ew. Wspólnoty Pani Zadroznej i Pana Zbigniewa M. Ja i moje środowisko jesteśmy za Panem.

  • Bedok
    2018-06-07 09:20:36

    arrow

    Tadeusz ale ich zrobiłeś w bambuko! Poczekałeś aż się ujawnią i wyszumią i dopiero wtedy odkryłeś karty! Masz poparcie całej mojej rodziny!

  • Bedok
    2018-06-07 09:20:16

    arrow

    Tadeusz ale ich zrobiłeś w bambuko! Poczekałeś aż się ujawnią i wyszumią i dopiero wtedy odkryłeś karty! Masz poparcie całej mojej rodziny!

  • klasa
    2018-06-07 09:19:07

    arrow

    myślałem że burmistrz odejdzie z oklaskami i klasą lecz okazuje się że na to stać tylko mistrzów z najwyższej półki jak Adam Małysz

  • Grzesiek
    2018-06-06 22:50:28

    arrow

    Pisiorki się obudziły i będzie zaraz hejt. Prawda jest taka że burmistrz nie składał oficjalnej deklaracji, że rezygnuje z kandydowania, a panią Marzene wprowadzał jako wiceburmistrz. Wójt Dyminski też nie powiedział, że nie będzie kandydował. Widzę, że obóz pisowski nerwowo zareagował bo szanse na wygraną bardzo stopniały. Dla dobra Garwolina ruch pana Mikulskiego jest bardzo dobry.

  • Garwo
    2018-06-06 22:39:37

    arrow

    Zabawa z wyborcami w kotka i myszkę. Startuje nie startuje...to nie gra w karty tylko decydowanie o losach miasta. Czas mija. Trzeba dać szansę młodej osobie.

  • Garwo
    2018-06-06 22:39:33

    arrow

    Zabawa z wyborcami w kotka i myszkę. Startuje nie startuje...to nie gra w karty tylko decydowanie o losach miasta. Czas mija. Trzeba dać szansę młodej osobie.

  • Real
    2018-06-06 22:38:44

    arrow

    Myślałeś "Bedoku", że Garwolin postawi na młodych. I nie zawiodłeś się. Jedyna młoda w tym towarzystwie Marzena będzie wiceburmistrzem. Tadeusz służył będzie wiedzą i doświadczeniem, zresztą jak na razie jest niezastąpiony. Pani Iwona niech lula swoje dzieci i uczy w Wilkowyi inne dzieci a pani Ula niech bawi wnuki i pilnuje interesu.

  • Bedok
    2018-06-06 22:06:33

    arrow

    Myślałem, że wreszcie Miasto postawi na młodych. A tu jednak Pan Tadeusz, rolując Panią Nauczycielkę i Mieszkańców wraca do gry? A po co te wszystkie deklaracje, prezentacje, wożenie ze sobą itd

  • Mieszkaniec Stacyjnej
    2018-06-06 21:40:50

    arrow

    Słuszna decyzja Panie burmistrzu.

  • Maria
    2018-06-06 20:34:18

    arrow

    Jak rozmawiam z ludźmi z Garwolina to większość mówi, że ma już dosyć Tadeusza i jego ekipy a do tej zalicza się też Urszula i Marzena i będą głosować na Iwonę, koniec marazmu!

  • XXXXXXX
    2018-06-06 20:25:55

    arrow

    Nareszcie swoj czlowiek baby to zaby.he

  • tomek
    2018-06-06 20:22:08

    arrow

    Tylko Tadeusz Mikulski a Marzena Świeczak na Vice Burmistrza niech pan ten PIS przegna bo robią wielki wstyd w parlamencie to dostaną lanie Garwolińskie Pis-iory moja cała rodzina zagłosuję na pana Tadeusza !!!!! program ciemnota+ glosuję na PIS

  • Garwolanka II
    2018-06-06 20:15:59

    arrow

    Bez honoru to jest Teddy.

  • Romanówka
    2018-06-06 20:04:21

    arrow

    Strategia dobrze obmyślana. Myślę, że pani Świeczak będzie dobrym wiceburmistrzem, bo to młoda i ambitna kobieta.Mogę już spokojnie spać, tylko czasami na naszym osiedlu jest za głośno w nocy.

  • Wybory
    2018-06-06 19:53:31

    arrow

    Ja tam uważam, że zarówno Mikulski i Dyminski to przeszłość. Przyszłość należy do ludzi młodych, potrzeba świeżej krwi. Pani Iwono i Tomku głowa do góry wygracie bo społeczeństwo Was chce i potrzebuje.

  • Grzegorz
    2018-06-06 19:04:01

    arrow

    Alleluja i do przodu panie Tadziu. Jak na razie jest pan niezastąpiony.I tak trzymać.

  • Tadeusz
    2018-06-06 18:55:40

    arrow

    Ten artykuł to symulacja. Burmistrz zrezygnował i zdania nie zmieni bo jest poważnym człowiekiem.Taka sama sytuacja w Maciejowicach. Są godni następcy zarówno Pani Iwona w Garwolinie i Pan Tomek w Maciejowicach wygrają bo lepszych kandydatur nie ma.

  • Starówka
    2018-06-06 18:05:31

    arrow

    Dobra decyzja Tadeuszu. Czekaliśmy na to.

  • Rumcajs
    2018-06-06 18:01:55

    arrow

    Tadeusz jesteś WIELKI!!!!!!!!!!!!!

  • Marek
    2018-06-06 17:16:12

    arrow

    Tadeusz, ale zabiłeś ćwieka swoim kontrkandydatkom Iwonie i Urszuli. Jakby poseł Woźniak był człowiekiem honoru to by w takim wypadku wycofał swoją kandydatkę, a Urszula i tak zostanie na lodzie.

  • bedok
    2018-06-06 16:50:02

    arrow

    Tadziu mam nadzieję że wystartujesz... byłem przerażony startem byłej twojej współpracownicy.

  • Rany!
    2018-06-06 16:48:53

    arrow

    Kończ waść, wstydu oszczędź

  • orły
    2018-06-06 15:15:42

    arrow

    Urząd Miasta odetchnął, ufffffffffffffff!!!!!!!

  • Uz
    2018-06-06 14:58:37

    arrow

    A prof. Majchrowski z Krakowa też zmienił decyzję, bo taka była spoleczna potrzeba. Pani Marzena będzie od lipca zastępcą burmistrza. A potem się zobaczy.

  • Bedok
    2018-06-06 14:39:13

    arrow

    Super posunięcie panie Tadeuszu. Po cichu wierzyłem, ze zmieni pan zdanie i bardzo dobrze.

  • Gość
    2018-06-06 14:32:38

    arrow

    Od tygodni zachwala Świeczek, że taka dobra, lepsza od niego. I co już nie dobra?

  • Iu
    2018-06-06 14:26:58

    arrow

    Jak to??? Przecież oficjalnie przedstawił Panią Świeczak!!!

  • Garwolanka
    2018-06-06 14:20:46

    arrow

    To było do przewidzenia. Burmistrz nie chce zostawić miasta w babskich rękach. Dobra decyzja Panie Burmistrzu, wygra Pan w cuglach.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Zaakceptuj mnie takim, jakim jestem
2018-12-10 14:30:44 Kategoria:

Osoby z zaburzeniami psychicznymi doświadczają wielu trudności z powodu swojego stanu zdrowia. Trudności spowodowane wykluczeniem i brakiem empatii wobec tych osób jeszcze...

więcej »

Garwolin

w lewoGrudzień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6

GARWOLIN, 06.12

Mikołajki w dworku w Miętnem

więcej »
7 8

GARWOLIN, 08.12

Mikołajkowa słodka podróż z CSiK

więcej »

GARWOLIN, 08.12

Garwolin: niezwykły koncert

więcej »

GARWOLIN, 08.12 11:00

Piłkarski weekend w Garwolinie. Turniej im. Jana Piesiewicza

więcej »
9
10

GARWOLIN, 10.12

Garwolin: o rozwodzie i przemocy

więcej »
11 12 13 14 15 16

GARWOLIN, 16.12

Nie dzieli nas nic, czyli Wojtek Baduchowski i Przyjaciele

więcej »
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje