R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: nierozstrzygnięty konkurs
2019-07-10 16:31:20 Artykuł czytany 2049 razy


Do konkursu na dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie przystąpiło dwóch kandydatów: dotychczasowa dyrektor i wicedyrektor jednej ze szkół średnich prowadzonych przez powiat garwoliński. Konkurs nie został rozstrzygnięty. Następny ruch należy do burmistrz miasta.


Komisja konkursowa obradowała dosyć długo, ale widocznie koncepcje funkcjonowania szkoły przedstawione przez kandydatów były obszerne, dlatego nie wskazała kandydata na dyrektora szkoły.

Danuta Durys- polonistka, kierowała Zespołem przez ostatnie piętnaście lat. Kontrkandydatem urzędującej dyrektor był Adam Wyskwar- informatyk, od 7 lat wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.


WJ/Garwolin  [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • wanda
    2019-07-16 01:38:19

    arrow

    ciekawe kto będzie dyrektore

  • Wybiorca
    2019-07-15 17:01:29

    arrow

    Kadrowy jest tylko jeden w powiecie.

  • teatr jednego aktora
    2019-07-15 14:36:21

    arrow

    a kto jest tym kadrowym na alei legionów?
    a kto tworzy spółkę w tej szkole?

  • dobra zmiana
    2019-07-12 22:08:20

    arrow

    kadrowy i spółka przegrali i krytyka bardzo dobrze przygotowanej osoby do bycia dyrektorem nic nie pomoże

  • Zszokowany nauczyciel
    2019-07-12 13:10:28

    arrow

    Dosłownie brak słów, ze duża szkoła z tradycjami będzie miała tak "cienkiego" dyrektora. Może kadrowy coś zadziała, żeby Pani burmistrz może jeszcze raz ogłosiła konkurs.

  • Rychu ze specjalnej
    2019-07-11 15:22:33

    arrow

    Nie mogli jakiegoś lepszego kandydata znaleźć. Zobaczcie jaka jest zdawalnośc matur w szkole, gdzie wicedyrektorem jest przyszły dyrektor szkoły podstawowej nr 1.

  • Iza
    2019-07-11 08:30:16

    arrow

    To jest facet? tak się sprzedać? gdzie honor?

  • Bedok
    2019-07-10 22:19:46

    arrow

    Żeby nie było polityki potrzebna jest w tej szkole zmiana. Kto tam tak naprawdę jest dyrektorem?

  • Mamusia
    2019-07-10 22:03:01

    arrow

    Dobrze, może ktoś nowy tam zrobi porządek, bo bałagan mają straszny.

  • Babcia wnuczka
    2019-07-10 20:37:21

    arrow

    Czy to ma oznaczać, że dwa rękawki (żona i mąż) będą wickami.

  • Pixel
    2019-07-10 20:30:25

    arrow

    Gratulacje Panie Adamie. Bo niespodzianki nie powinno być.

  • bezp.
    2019-07-10 19:16:46

    arrow

    Wszędzie ta polityka

  • Rodzic
    2019-07-10 19:07:43

    arrow

    Tam potrzeba jest zmian. Nowego ducha w szkole.

  • teska
    2019-07-10 18:54:30

    arrow

    towarzysz Adam którego w jednej ze szkół nazywano"brudas" chce byc dyrektorem to posmiewisko!!!!!!!!

  • Pryszcz
    2019-07-10 18:48:30

    arrow

    To coś podobnego jak u "geodetów" w Żelechowie, że dyro musi odejść.

  • obserwator
    2019-07-10 18:46:23

    arrow

    Oby politycy nie zaczęli mieszać.Tego by im mieszkańcy nie wybaczyli.Byłoby to wielkie przegięcie.

  • obserwator
    2019-07-10 18:45:52

    arrow

    Oby politycy nie zaczęli mieszać.Tego by im mieszkańcy nie wybaczyli.Byłoby to wielkie przegięcie.

  • obserwator
    2019-07-10 18:45:29

    arrow

    Oby politycy nie zaczęli mieszać.Tego by im mieszkańcy nie wybaczyli.Byłoby to wielkie przegięcie.

  • nauczyciel
    2019-07-10 18:25:56

    arrow

    Brawo Pani Burmistrz. Tak dalej trzymać.

  • tragikomedia
    2019-07-10 18:21:31

    arrow

    Jak rządzi rękawiczka, to usankcjonować to prawnie i po ptokach.

  • Ewa
    2019-07-10 18:08:25

    arrow

    Panu Adamowi jest źle na dyrektorskim stołku w "zawodówce", ze musi szukać wrażeń w innej szkole.

  • neutralność
    2019-07-10 17:55:05

    arrow

    ....rozpisać ponownie konkurs!

  • teatr jednego aktora
    2019-07-10 16:55:04

    arrow

    pani Danka nie jest faworytką, byłej nauczycielki fizyki z tej szkoły, b. radnej. Szkoda, bo fajna i wymagająca dyrektorka. Ale teraz w szkole rządzi rękawiczka i aktorzy z teatru pantominy.

  • Iska
    2019-07-10 16:36:32

    arrow

    W takiej sytuacji to pewnikiem dyrektorem zostanie Pan Adam.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

5 sytuacji, w których warto udać się do ginekologa
2019-07-16 11:21:15 Kategoria:

Wizytę kontrolną u ginekologa należy umawiać przynajmniej raz do roku. Między kolejnymi spotkaniami z lekarzem może jednak okazać się, że ze zdrowiem intymnym kobiety...

więcej »
foto

Gdy zarabiasz w euro a płacisz w PLN
2019-07-15 09:58:57 Kategoria:

Odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej otrzymywanie wynagrodzenia w euro stało się dość powszechne, zwłaszcza wśród przedsiębiorców oraz osób podejmujących...

więcej »
foto

Biuro i ergonomia
2019-07-10 09:15:31 Kategoria:

Komfortowe warunki pracy nadal nie są standardem każdej firmy, niemniej sytuacja ta ulega systematycznej poprawie. Coraz więcej pracodawców stosuje się do zasad ergonomii,...

więcej »

Garwolin

w lewoLipiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

GARWOLIN, 06.07 19:00

3. Letnia Potańcówka w Miętnem

więcej »
7
8 9 10 11 12

GARWOLIN, 12.07

Tego nie można przegapić

więcej »
13

GARWOLIN, 13.07

Tego nie można przegapić

więcej »
14

GARWOLIN, 14.07

Lipówki: charytatywny festyn rodzinny

więcej »

GARWOLIN, 14.07

Tego nie można przegapić

więcej »

GARWOLIN, 14.07

Spotkajmy się w Miastkowie!

więcej »
15 16 17 18 19 20 21

GARWOLIN, 21.07

Maciejowice: w hołdzie Moniuszce

więcej »
22 23 24 25 26

GARWOLIN, 26.07

Sulbiny: gruziński zespół wystąpi w GCAK

więcej »
27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje