R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Iwona Kurowska dyrektorem w Centrali KRUS
2020-11-23 13:30:59 Artykuł czytany 4749 razy


Była wicestarosta powiatu garwolińskiego powołana została na stanowisko dyrektora Biura Administracji i Inwestycji w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Iwona Kurowska zastąpiła na tym stanowisku odwołanego 10 listopada Kazimierza Sionka.


Iwona Teresa Kurowska legitymuje się wykształceniem wyższym, jest magistrem filologii polskiej, studia podyplomowe z zarządzania w polskiej administracji publicznej ukończyła w PAN / certyfikat - Coach Praktyk Biznesu/. Przez ostatnie dwa lata była wicestarostą powiatu garwolińskiego, wcześniej dyrektorem szkoły w Wilkowyi,  nauczycielem języka polskiego i animatorem kultury w środowiskach polonijnych w Buenos Aires w Argentynie, konsultantem w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, dyrektor wydziału edukacji w Starostwie Powiatowym w Garwolinie, nauczyciel w szkołach ponadgimnazjalnych w Garwolinie. Pełni funkcję przewodniczącej Klubu Gazety Polskiej w Garwolinie.


fot. arch.
WJ/Garwolin  [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • miki
    2020-12-02 16:49:06

    arrow

    A może... zmiana fotela?

  • felczer
    2020-12-02 13:10:02

    arrow

    Obiecujący początek pracy.

  • ???
    2020-12-02 11:17:28

    arrow

    To Pani Dyrektor już na L4?

  • fani
    2020-12-02 10:01:24

    arrow

    Pani dyrektor, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Zenek
    2020-11-28 16:11:16

    arrow

    Swój do swojego poszedł po swoje.

  • Petycja do Nowej z KRUSu
    2020-11-28 07:53:21

    arrow

    Światowa banksterka zawsze uderza w 3 największe skupiska kasy: 1. fundusze emerytalne np. OFE i DT, 2. kasa z VAT, 3. kasa w nieruchomościach!! Aby przejąć nieruchomości wdrożono 3 procesy: 1. proces wygaszania emerytur, aby kolejne roczniki nie były w stanie pokryć kosztów utrzymania nieruchomości, 2. proces stałego podnoszenia kosztów -np. koszty wywozu śmieci /patrz: RT/, parkowania, podatki od nieruchomości, woda, nakaz palenia drogim gazem, /koszty ciepła o 550% wyższe na gazie/ pod płaszczykiem walki ze smogiem, 3. proces skłócania młodych ze starszymi na tle lgbt, SS- dzieciobójstwa, religii , aby starsi chętniej masowo wydziedziczali młodych z nieruchomości i oddawali je za grosze renty hipotecznej obcym bankom za 5-10 % ich wartości. Otwórz oczy!

  • Aga
    2020-11-26 19:44:05

    arrow

    Po ... posprzątane, teraz czas na nowe i nowoczesne rozdanie.

  • Totalitus
    2020-11-26 09:50:36

    arrow

    Pani Iwonna pracując w centrali KRUS, będzie bliżej parlamentu, rządu, bliżej władzy. A władzy raz zdobytej nie odda już nigdy!Jakże aktualne są słowa b. I sekretarza partii nieboszczki: Władysław Gomułka. "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy". Cyrankiewicz uzupełnił: Cyrankiewicz: "Każdemu, kto podniesie rękę na władzę, władza tę rękę odrąbie". Czyżby nie oni powinni być ojcami chrzestnymi obecnej władzy?

  • gorat
    2020-11-25 20:18:29

    arrow

    podobno pani kurowska prowadzi klub gazety polskiej w garwolinie, tylko kto ja wybrał na to stanowisko skoro klub nie działa od 5 lat

  • żenada
    2020-11-25 16:21:48

    arrow

    Czy te wszystkie negatywne komentarze nie powinny dać do zrozumienia P.Kurowskiej co myślą o niej ludzie.

  • rada dla przegranych
    2020-11-25 16:06:59

    arrow

    Trzeba było zakładać rodzinny klub gazety zamiast gminny komitet partii

  • ......
    2020-11-24 23:45:34

    arrow

    Co się dzieje? Swój swojego wygryza......

  • Statystyka KRUS
    2020-11-24 22:39:02

    arrow

    A gdyby tak zwolnic wszystkich z powiatu garwolińskiego zatrudnionych(5 lat) przez PiS w KRUS!!!
    Zaczynamy wyliczać :)
    1. Sionek
    2. Koszucki /Sobolew
    3.Kwiatkowski /Maciejowice
    4.....

  • kurczak
    2020-11-24 22:04:08

    arrow

    Jak sobie Kaźmirz przez 4 lata poradził na tym stanowisku to znaczy, że dla polonistki będzie to pestka.

  • I w dodatku
    2020-11-24 21:07:14

    arrow

    odważna i ładna

  • Wreszcie
    2020-11-24 21:04:47

    arrow

    jakas dobra wiadomość. Wyjątkowa kobieta. Silna, inteligentna, pracowita jak malo kto, wulkan energii. A wam zawistnicy tylko idiotyczne komentarze zostało pisać.

  • Ot, życie
    2020-11-24 20:55:59

    arrow

    Jedni dostają kopa i na zielona trawkę, a inni dostają kopa na prominentne stanowisko. Życie, panie Kaziu, samo życie, nieprawdaż pani Iwonko.

  • Żałoba
    2020-11-24 18:44:02

    arrow

    na Mazowieckiej
    Mysluwa kto będzie musiał ustąpić stolka Kaziowi?

  • zniesmaczony
    2020-11-24 17:33:30

    arrow

    To co się dzieje teraz w moim kraju jest przerażające. Załatwiają sobie stanowiska , w taki sposób jakiego nie było jeszcze w kraju.Upadek i smutek tego nie da się wyrazić słowami.

  • Gospodyni domowa
    2020-11-24 16:37:42

    arrow

    Teraz w KRUS-ie będą dwie silne osobowości: pani Iwona i pani Joanna a pośrodku aspirujący do wejścia w świat wielkiej polityki pan Michał.

  • Wujt że fsi
    2020-11-24 16:20:06

    arrow

    A Sionky co s Sionkamy?

  • Klucz
    2020-11-24 15:45:00

    arrow

    A Pan były starosta to z jakiego klucza dostał stołek z Zarządzie dróg ????????????????

  • :)
    2020-11-24 14:16:43

    arrow

    Te tańce z rolnikami na dożynkach w ubiegłym roku, nie poszły na marne.

  • Marysia
    2020-11-24 13:51:39

    arrow

    Teraz to chociaz mamy na odpowiednim poziomie przedstawiciela Powiatu Garwolińskiego we władzach centralnych KRUS. Pani Iwona jest super szefem.

  • Paula
    2020-11-24 13:35:44

    arrow

    Dawno tej Pani tu nie było. Teraz czekać na relacje z dożynek i festynów.

  • do obserwatora
    2020-11-24 13:24:52

    arrow

    Zależny, niezależny nich tylko inaczej postawi nogę jak mu każe pani I.... i pan P.... i tak dostanie za swoje, część wójtów już doświadczyła i tak samo będzie
    w biurze Administracji KRUS

  • Garwolin
    2020-11-24 12:34:13

    arrow

    Brawo Iwona!:)Ona cudów dokona!:)

  • obserwator
    2020-11-24 11:43:02

    arrow

    Panowie wójtowie, może warto być niezależnym, żeby potem nie być ośmieszonym

  • Bronia 2020-11-24 08:26:04
    2020-11-24 09:15:15

    arrow

    Nic nie dzieje się bez przyczyny, prawda Pani Elu...

  • waldek
    2020-11-24 09:10:04

    arrow

    Fachowcy jak się patrzy, nie matura lecz chęć szczera.... zdaje się, że to już było przerabiane

  • Klik klik
    2020-11-24 08:50:33

    arrow

    Wysyp pozytywnych komentarzy w niecałe 10 minut. Niezłe tempo ktoś ma. Palce mogą zaboleć.

  • Bronia
    2020-11-24 08:26:04

    arrow

    Oj, brzydko potraktowali Pana Sionka. Szkoda chłopa.

  • Wyborca PiS
    2020-11-24 07:51:44

    arrow

    Polexit już blisko. Pani Kurowska będzie aktywnie wspierać ten proces. Takie są oczekiwania polskiej wsi.

  • U la la
    2020-11-23 23:18:57

    arrow

    Proszę Pana,Proszę Pana a czym zajmuje się żona? Moja żona?? Moja żona jest z zawodu DYREKTOEM!!!

  • Ciemy lud, ciemne masy
    2020-11-23 22:13:44

    arrow

    Wyborcy PiS- u
    Oto przykład dobrej i dojnej zmiany. Tylko gratulować

  • M.
    2020-11-23 21:19:37

    arrow

    Serdeczne gratulacje! Pani Iwono, kto Panią zna ten wie, że da Pani z siebie to co najlepsze, a kto nie zna,albo nie ma własnego zdania i powtarza za "zazdrosnym" tłumem niech się po prostu nie wypowiada (będzie zdrowiej dla wszystkich) ;-) Powodzenia na nowym stanowisku! I jeszcze raz gratuluję!!!

  • ML
    2020-11-23 20:42:15

    arrow

    Gratulacje ! Życzę Pani samych sukcesów na nowym stanowisku.

  • świder
    2020-11-23 18:49:57

    arrow

    Dobra zmiana. Powodzenia pani Iwono.

  • K.
    2020-11-23 18:45:34

    arrow

    Elegancko, bardzo dobra wiadomość, gratulacje.

  • F.
    2020-11-23 18:43:51

    arrow

    Super, serdeczne gratulacje, bardzo pracowita i energiczna osoba, powodzenia!

  • Elka
    2020-11-23 18:41:02

    arrow

    Nawet w PIS czasami podejmują słuszne decyzje. Pani Iwonie gratuluję, powodzenia.

  • E
    2020-11-23 18:32:08

    arrow

    To już tak zawsze będzie? Nie ma szans na ludzi na poziomie i z doświadczeniem na poważnych stanowiskach?

  • mieszaniec
    2020-11-23 18:19:01

    arrow

    O kurcze,ale się dzieje.

  • Ania
    2020-11-23 18:13:31

    arrow

    Myślę, że Pani Iwona sprawdzi się na nowym stanowisku.

  • Fru i cos od FRU...GO!!
    2020-11-23 18:07:35

    arrow

    Konkurentka dla wypalonego, straconego mentora i na dodatek #odwieszonego z inicjałami W i coś tam dalej było...

  • No i brawo
    2020-11-23 17:21:50

    arrow

    Pani Iwonie powodzenia! Poradzi sobie na bank bo i tytan pracy i pomysłów nie brak. A i wsparcie i zaufanie własciwych osób też ma. Dosyc tych postpeerelowskich koneksji!

  • Powrót posła
    2020-11-23 17:11:28

    arrow

    Panie Pośle zagranie wprost M I S T R Z O W S K I E.

  • mieszkaniec
    2020-11-23 17:04:53

    arrow

    Za rządów PIS można być nauczycielem a zarządzać Krusem .Żenada.

  • to chyba
    2020-11-23 16:59:26

    arrow

    jest tutaj najważniejsze:
    "Pełni funkcję przewodniczącej Klubu Gazety Polskiej w Garwolinie."

  • tak trzymać
    2020-11-23 16:16:51

    arrow

    brawo Pani Iwono, poprosimy o wspieranie naszych strażaków w różnych inicjatywach

  • xxxx
    2020-11-23 15:25:42

    arrow

    Czy ta osoba nigdy sobie nie zapracuje na stanowisko ciężką pracą tylko przez układy, powołania ?

  • PiS w ruinie
    2020-11-23 15:24:25

    arrow

    Sionek jako radny powiatowy odwoływał Kurowską z wicestarosty. Zemsta? Ale żeby tak swój na swoim?

  • Jacek
    2020-11-23 15:00:27

    arrow

    Powodzenia Pani Iwonko

  • Brawo
    2020-11-23 14:59:37

    arrow

    Gratulacje i powodzenia!

  • Kazik
    2020-11-23 14:51:40

    arrow

    W końcu ktoś konkretnynie kto nie boi się pracy. Gratulacje.

  • komedia
    2020-11-23 13:54:17

    arrow

    Cyrk na kółkach

  • XXXX
    2020-11-23 13:50:41

    arrow

    I już wszystko jasne dlaczego został odwołany poprzednik i kto się za tym kryje.
    panie pośle Woźniak ciekawe jak długo ?

  • E.
    2020-11-23 13:37:42

    arrow

    Gratulacje Pani Iwono i powodzenia w nowej, odpowiedzialnej pracy.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Zmiany w rozliczeniach podatkowych za 2020 rok
2021-01-15 08:20:06 Kategoria:

Na początku każdego roku przystępujemy do rozliczenia podatkowego za ostatnie 12 miesięcy. I choć w ostatnim czasie całość odbywa się w sposób dalece prostszy jak...

więcej »
foto

Co warto kupić na prezent na walentynki dla swojej...
2021-01-15 08:14:32 Kategoria:

Cóż może być piękniejszego, niż miłość? To ona nas uskrzydla, dodaje sił i pozwala na optymistyczne spojrzenie na świat. Swojej drugiej połówce warto mówić...

więcej »
foto

Domek w Chorwacji, apartament tuż przy plaży we...
2021-01-15 08:08:58 Kategoria:

Z racji problematycznej sytuacji epidemicznej, wielu polskich turystów musiało zrezygnować z wyjazdów zagranicznych w 2020 roku. Polskie biura podróży masowo odwoływały...

więcej »
foto

Rynek towarów rolno-spożywczych - obiecujące
2021-01-14 10:53:00 Kategoria:

W marcu 2020 roku Giełda Papierów Wartościowych uruchomiła nowy rynek – rynek towarów rolno-spożywczych. W jego ramach ruszyła platforma żywnościowa. Czas na pierwsze...

więcej »
foto

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. na terenie...
2021-01-12 15:58:18 Kategoria:

Zdrowia Centrum prowadzi PUNKTY SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19. W placówkach Centrum trwa rejestracja pacjentów na bezpłatne i dobrowolne szczepienia przeciwko COVID-19....

więcej »
foto

Komu przydadzą się studia historyczne? Jak muzyka...
2021-01-12 14:33:43 Kategoria:

Co dają studia historyczne? – Przede wszystkim szerokość spojrzenia, szerokość horyzontów. I wiedzę o tym, jak pewne procesy przebiegały na przestrzeni dziejów oraz...

więcej »
foto

Adidas Superstar - kultowy model obuwia od niemieckiego...
2021-01-11 12:11:29 Kategoria:

Firma Adidas to niemiecka firma, która jest gigantem w kategorii obuwia sportowego. Po buty z tej słynnej firmy sięgają miliardy osób z całego świata. Znajduje się na...

więcej »
foto

Sprawdź, jakie sklepy otwarte są w Galerii Siedlce
2021-01-07 16:29:43 Kategoria:

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu galerii handlowych w Galerii Siedlce otwarte są tylko niektóre punkty usługowe oraz sklepy.

więcej »
foto

Obligacje komunalne: Dobre i wygodne rozwiązanie dla...
2021-01-07 10:50:00 Kategoria:

Obligacje komunalne to narzędzie po które coraz chętniej sięgają samorządy. Jak niektórzy mówią – stosunkowo łatwe pieniądze. Również prezes giełdy papierów...

więcej »
foto

Debiuty na GPW w czasie pandemii i kryzysu
2020-12-31 10:44:00 Kategoria:

Żyjemy w trudnych, choć niektórzy mówią – ciekawych czasach. Słowo pandemia odmieniane jest przez wszystkie przypadki i wpływa na każdą dziedzinę naszego życia....

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Nowenna do Błogosławionych Męczenników Podlaskich na...
2021-01-13 14:10:53 Kategoria:

Od 14 do 23 stycznia w godz. 19:30-21:00 na antenie Katolickiego Radia Podlasie będzie transmitowana Nowenna do Męczenników Podlaskich.

więcej »


Garwolin

w lewoStyczeń 2021w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje