R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Krzysztof Kędziorek kierownikiem wydziału w garwolińskim Magistracie?
2020-01-29 09:57:37 Artykuł czytany 1800 razy


Miasto ogłosiło nabór na wolne stanowisko kierownika Wydziału Organizacji Urzędu. Wpłynęła tylko jedna oferta złozona przez Krzysztofa Kędziorka. Czy komisja konkursowa rekomenduje pani burmistrz miasta tę kandydaturę?


Prawdopodobnie tak się stanie, ponieważ aplikujący na to stanowisko spełnia wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. Krzysztof Kędziorek ma 52 lata i od roku jest na policyjnej emeryturze, na którą przeszedł po 28 latach służby w garwolińskiej jednostce. Ostatnio piastował stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Garwolinie.


fot. arch.
WJ/Garwolin [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Zorro
    2020-01-31 23:14:07

    arrow

    Tyle młodych i wykształconych osób jest w Garwolinie bez pracy a wymogi dotyczące zatrudnienia tylko dla emeryta?

  • Emerytka
    2020-01-31 23:03:53

    arrow

    Emeryci bawić wnuki lub uprawiać działki a ni zabierać miejsca pracy mlody i lepiej wyksztalconym .

  • Emeryt
    2020-01-31 22:59:22

    arrow

    Jak się jest na emeryturze to trzeba wnuki bawić albo działkę uprawiać, a nie zabierać młdym mijsca pracy.

  • Bema
    2020-01-31 19:37:07

    arrow

    Ktoś pytał jak nastroje na Stacyjnej ? Nie mogą się pozbierać że śmiechu, niech i UM pozna profesjonalizm Pana Krzysztofa! Nikt wam tyle nie da co Pan Krzysztof naobiecuje.

  • tajniak
    2020-01-31 12:53:55

    arrow

    A czy to poświadczenie w cywilnym urzędzie jest ważne?????

  • Cxz2 2020-01-30 21:54:1
    2020-01-31 09:32:35

    arrow

    Nie znasz szczegółów to się nie mądrzyj. Jesteś jak niewierny Tomasz kolego.

  • Mieszkaniec
    2020-01-31 08:26:21

    arrow

    Wy się przyjrzyjcie jak zatrudniają w Starostwie, a nie tutaj się czepiacie szczegółów. Poczytajcie jak zatrudnia Pis w całej Polsce , to wam się powinny oczy otworzyć. Chociaż wątpię, dla suwerena najważniejszy jest guru.

  • to chyba żart
    2020-01-30 23:29:26

    arrow

    Po co w ogłoszeniu o naborze było poświadczenie bezpieczeństwa o informacjach niejawnych przy jednoczesnym braku wymagania doświadczenia w jednostkach samorządu terytorialnego? Skoro w dalszej części w zakresie obowiązków nie ma umieszczonej informacji o wykonywaniu takiego obowiązku które wiązało by się z posiadaniem poświadczenia o bezpieczeństwie informacji niejawnych. To już drugi nowy kierownik wydziału za kadencji Pani Burmistrz. Dwóch kolejnych znajomych ma szansę wskoczenia na stanowiska kierownicze po Panu Ołowskim i na komendanta Straży Miejskiej. A co z kierownikiem USC - bo strach tam wchodzić.

  • Cxz2
    2020-01-30 21:54:19

    arrow

    W wymaganiach dodatkowych był że kierownik musi posiadać posiadać poświadczenie bezpieczeństwa do informacji niejawnych. Takie wymagania spełniają ludzie ze służb albo osoby zajmujące się bezpieczeństwem w firmie. Ciekawe po co Kierownikowi Wydziału Organizacji Urzędu taki kwit.

  • Maria
    2020-01-30 18:24:54

    arrow

    Nie wiedziałam, że ludzie potrafią być okrutni w swoich ocenach i zioną nienawiścią. Każdy układa sobie życie jak uważa. Ja na przykład miałam styczność z panem Krzysztofem i wywarł pozytywne wrażenie jako miły, kulturalny człowiek.

  • kojak
    2020-01-30 16:22:24

    arrow

    Brawo Krzysztof, ciekawe jakie nastroje na Stacyjnej.

  • Palacz
    2020-01-30 15:52:06

    arrow

    Pan Krzysztof z pewnością sprawdzi się na aplikowanym stanowisku. Całą swoją wiedzę i siły witalne przekaże dla dobra obywateli. mam nadzieję, iż nie będzie musiał podpisywać m in wniosków o umorzeniu wszczętego postępowania jak to niestety często miało miejsce w poprzedniej pracy, ale będzie tryskał wigorem i inicjatywą. Swoją drogą pamiętam, iż ojciec Pana Krzysztofa w latach osiemdziesiątych minionego stulecia często lał nas kubłem na śmieci, bo w klatce jego bloku była palarnia i tam często dochodziło do różnych "spotkań".Czy Pan Krzysztof to zwolennik "dobrej zmiany"?

  • Zorro
    2020-01-30 11:41:02

    arrow

    Ciekawe jakie były powody odwołania poprzedniego kierownika? Czy było aż tak źle że należało konkretne wsparcie z Policji zciągnąc do Magistratu? Nowy, mody zapewne z pomysłami ten nowy kierownik

  • Bolek
    2020-01-30 09:36:19

    arrow

    No organizator to on jest !!! Więc z pewnością się odnajdzie, pokazał w poprzedniej pracy jak potrafi organizować. Swoją drogą dobrze że nie miał kontrkandydata bo jeszcze by się nie dostał organizator

  • Zorro
    2020-01-30 08:36:14

    arrow

    Widać, że dobrze ktoś się postarał o dobór kalifikacji dotyczących naboru na to stanowisko skoro spełniała tylko jedna osoba, że nikt nie mógł złożyć CV, aby spełnić wymogi

  • Tyż prawda
    2020-01-30 08:32:53

    arrow

    A w starostwie jest inaczej kotku.

  • Tyż prawda
    2020-01-30 08:31:48

    arrow

    A w starostwie jest inaczej kotku.

  • prawda jest gorzka
    2020-01-29 22:07:34

    arrow

    Miastem rządzi - tak się jej wydaje - nauczyciel nie mający większego pojęcia o rzeczywistości samorządowej przyklejony na chwilę do pani z psl. W magistracie "specjalista" jeden od dróg i czystości - co widać z jakim skutkiem, a teraz nic nie mający pojęcia o samorządzie będzie kierownikował w wydziale organizacji urzędu... wszystko kasa misiu kasa, ale do czasu, a i jeszcze rada w większości anty a głosuje cały czas za.. kto cierpi? miasto, mieszkańcy, ale skoro tak dobrze grajdołkom to i dobrze

  • tygrys
    2020-01-29 21:22:23

    arrow

    To kadrowy będzie niepocieszony.

  • wygrys
    2020-01-29 19:56:46

    arrow

    UKŁADZIK W URZEDZIE CIAGLE DZIAŁA, ZA STARY DO POLICJI WIEC GO DO URZEDU

  • Obatel
    2020-01-29 18:04:28

    arrow

    Bo młodzi nie mają doświadczenia, a niektóre dzisiejsze studia to tak jak dawniej szkoła średnia albo policealna. Papierek z pieczątką to jeszcze nie wszystko.

  • Obywatel
    2020-01-29 15:48:39

    arrow

    Dziwne, tylu młodych ludzi po studiach szuka pracy i nikt się nie zgłosił,tylko emeryt?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Dotacja na otwarcie firmy
2020-02-20 10:34:08 Kategoria:

Dofinansowanie w wysokości 23 050 zł na założenie własnej działalności gospodarczej i fundusze na pokrycie kosztów jej prowadzenia przez rok. Takie wsparcie mogą...

więcej »
foto

Gadżety reklamowe - czy dawanie upominków reklamowych...
2020-02-19 12:43:55 Kategoria:

Gadżety reklamowe dla firmy skracają dystans pomiędzy nami a klientem. Dodatkowo budują pozytywny wizerunek. Czym kierować się przy ich wyborze? Gadżety reklamowe to...

więcej »
foto

Abonament dla firm - jak wybrać najlepszy?
2020-02-17 11:50:42 Kategoria:

Telefon firmowy to sprzęt obecny praktycznie w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości, branży czy statusu. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie objeść się...

więcej »

Garwolin

w lewoLuty 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

GARWOLIN, 02.02 10:30

Rycerz bez konia – Artystyczny poranek w lutym

więcej »
3 4 5 6 7 8 9

GARWOLIN, 09.02

Miastkowskie spotkanie z muzyką

więcej »
10 11 12 13 14

GARWOLIN, 14.02

Wystawa „Z drogi” w Kotłowni

więcej »
15

GARWOLIN, 15.02

Walentynkowy koncert z piosenkami Hanki Ordonówny

więcej »
16
17 18 19 20 21 22

ŁUKÓW, 22.02

Weź udział w Balu Charytatywnym na rzecz Amelki Chybowskiej…

więcej »
23
24 25

GARWOLIN, 25.02

Pilawa: dobre kino w małym mieście

więcej »

GARWOLIN, 25.02

Oblicza miłości - koncert uczniów Best Vocal Studio

więcej »
26 27 28 29

Kondolencje

Najnowsze Informacje