R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Maciejowice: festyn rodzinny i otwarcie placu zabaw
2019-06-08 09:13:52 Artykuł czytany 821 razy


9 czerwca odbędzie się w stolicy nadwiślańskiej gminy festyn rodzinny połączony z oficjalnym oddaniem do użytku placu zabaw, który wybudowany został dzięki wydatnej pomocy urzędu marszałkowskiego.


Otwarcie festynu będzie o godz. 14:00, po czym nastąpi otwarcie placu zabaw. Od godz. 14:45 na placu przy szkole podstawowej królować będzie sport i rozrywka. Po pokazach artystycznych dzieci i młodzieży z maciejowickiej PSP, wystąpi grupa taneczna „Duet” z Otwocka, a potem, pokazy taekwondo itf grupy z Dęblina. O godz. 16:30 będzie rewia taneczna również z Dęblina, występy zespołu „Obereczek” z Antoniówki Świerżowskiej, grupy tanecznej GOK z Maciejowic. Około 17:15 przewidziano pokaz sztuk walki grupy Top Gun z Łaskarzewa oraz gimnastyczny uczniów i absolwentów PSP Maciejowice. O godz. 18:00 rozegrany zostanie mecz piłki nożnej pomiędzy nauczycielami i uczniami a radnymi Rady Gminy Maciejowice. Po meczu będą konkurencje sportowo- rekreacyjne i konkursy plastyczne.

Od 19:30 do 23:00 zabawa taneczna z zespołem muzycznym Replay. W programie przewidziano też wiele atrakcji, m.in. prezentację wyrobów KGW Kobylanki i Pogorzelanki, pokaz sprzętu policyjnego i umiejętności strażackich OSP Podłęż i wiele, wiele innych.




WJ/Garwolin [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Nie kłam
    2019-06-11 20:13:20

    arrow

    Czy to ,że pani marszałek Orzełowska podczas obiadu zwróciła uwagę PIS owcom iż kłamią na scenach o srodkach finansowych, których fizycznie nie mają

  • m
    2019-06-11 16:57:17

    arrow

    Skoro Pan Dymiński wybudował ten plac zabaw to wypadało go zaprosić lub wspomnieć o tym w pięknym przemówieniu. To co zrobiła obecna władza to kolejna szopka. To wyglądało jakby kręcili kolejny odcinek U pana Boga za miedzą. takiej Szopki jeszcze nie było. Wielki starosta , poseł , wójt i Ksiądz -fałszywy faryzeusz.

  • Obserwator
    2019-06-11 11:41:24

    arrow

    Skoro nowa władza mogła w spadku dostać niewyremontowane celowo sprzety, wszystkie niewygodne kwestie odsunięte na później przez poprzednika to czemu sie czepiacie temu otwarciu. Istnieje coś takiego jak ciągłość władzy z wszystkimi tego konsekwencjami.

  • BIP
    2019-06-11 10:12:05

    arrow

    Parafianki i parafianie, zapomnieliście dopisać iż jedynym wkładem trójcy w plac zabaw było- Wykonanie systemu monitoringu na placu zabaw w ramach zadania pn. Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Maciejowice - etap II 12 790,68 zł brutto

  • maciejowice
    2019-06-11 09:42:01

    arrow

    "Węszyć" ??? Po cholerę węszyć, dajcie ludziom pracować a nie sami węszycie wszędzie podstęp. Gość jest wójtem kilka miesięcy a oceniacie go jakby siedział na stołku nie wiem jak długo.

  • THC
    2019-06-10 20:51:11

    arrow

    Trójca w upalne dni rozda parasole i uruchomi kortynę wodna w parku i placu zabaw.

  • mama
    2019-06-10 18:06:09

    arrow

    Dobrze, że jest. Zadaszenie by się przydało.

  • Roma
    2019-06-10 17:41:36

    arrow

    Szkoda że nie ma zadaszenia albo drzew. W upał będą pustki.

  • Uczestnik
    2019-06-10 15:57:15

    arrow

    Mamy tylko nie lubię przypisywanie czyjejś pracy. Wstyd to wprowadzać ludzi w błąd. Nie można być biernym na zakłamanie.

  • Norka z komunikacji
    2019-06-10 15:44:25

    arrow

    Płacimy podatki a trójca jest na naszych usługach. Przestań bredzić i zaczynaj węszyć* co się dzieje w nadwiślańskiej gminie.

  • maciejowice
    2019-06-10 14:40:18

    arrow

    Dajcie spokój tej władzy, czepiacie się wszystkiego. Ludzie nie macie nic innego do roboty???? Współczuję ! Oceńcie pod koniec kadencji co Wam się podobało a co nie. Wstyd!!!

  • Uczestnik
    2019-06-10 14:09:35

    arrow

    Nie widziałem p.Dymińskiego a przecież to on był inicjatorem tej inwestycji. Złożył wniosek do Urzędu Marszałkowskiego i gmina otrzymała dofinansowanie. Finał to odbiór przez niego tej inwestycji. Czyżby trójca zapomniała, a szczególnie p. Beata Fryc wychowanka B.szefa. Podobno nawet nie otrzymał zaproszenie. Czy to prawda? Jeśli tak to wstyd, bardzo wielki. Sądziłem, że nowa władza pokaże klasę...ale nie tę szkolną

  • oficjal
    2019-06-10 13:12:01

    arrow

    maciejowiak
    2019-06-10 09:04:27
    ....ta inwestycja zaplanowana za poprzedniej rozdawniczej władzy. Trójca tylko podpięła:) się do oficjalnego otwarcia inwestycji oddanej w 2018 r.

  • maciejowiak
    2019-06-10 09:04:27

    arrow

    Wreszcie jakaś inwestycja oddana przez Nową Władzę.Szkoda że nie Ich w tym zasługa tylko poprzedniego Włodarza

  • Wanda ze Sportowej
    2019-06-09 09:27:31

    arrow

    Zwyczajowo trójca wydaje publiczne pieniążki czekając na wsparcie z zewnątrz.

  • Tępe nożyce
    2019-06-08 11:33:06

    arrow

    Czy to plac zabaw zbudowany w ubiegłym roku przez Dymińskiego?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Kiedy warto zamienić zwykły materac na materace...
2020-06-03 14:06:23 Kategoria:

Materace rehabilitacyjne mogą być używane przez wszystkie osoby, które cenią sobie wysoki komfort snu. Jednak jest pewna grupa klientów, dla których takie materace są...

więcej »
foto

Sklep internetowy na PrestaShop - dlaczego warto?
2020-06-03 13:33:08 Kategoria:

Sprzedaż w internecie co roku notuje coraz większe rekordy. Nie ma się temu co dziwić - jest to sposób wygodny, bezpieczny i, szczególnie obecnie, często jedyny...

więcej »
foto

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?
2020-06-03 13:12:23 Kategoria:

Okulary korekcyjne nie tylko umożliwiają czytanie, bezpieczną jazdę samochodem i wykonywanie wielu codziennych czynności, ale również stanowią ozdobę twarzy. Dzięki...

więcej »
foto

Oprocentowanie lokat w bankach - kluczowe informacje w...
2020-06-01 13:54:23 Kategoria:

Cel zakładania lokat oszczędnościowych jest różny, dlatego nie ma jednej najlepszej oferty, która w 100% odpowiadałaby każdemu. Niektóre osoby chcą ochronić swoje...

więcej »
foto

REKRUTACJA DO STO NADAL TRWA!
2020-05-30 07:38:40 Kategoria:

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach istnieje od ponad 25 lat. Założona została w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła na...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Katolickie Radio Podlasie Hot16Ch2 /OGLĄDAJCIE/