R E K L A M AGARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

30 lat na rynku /ZDJĘCIA/
2018-01-07 14:04:45 Artykuł czytany 4821 razy


Około 150 osób ze świata polityki, biznesu, samorządowcy z pięciu powiatów, księża, przedstawiciele instytucji powiatowych oraz pracownicy świętowali jubileusz 30-lecia działalności firmy „Ekolider”, która jest liderem w zakresie gospodarki nieczystościami stałymi i płynnymi w tym odbioru i zagospodarowania surowców wtórnych.


„Ekolider” powstał jako firma transportowa, jednak z biegiem czasu rozszerzył swoją działalność o inne usługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, oprócz swojej podstawowej działalności, zaczęła świadczyć usługi asenizacyjne, potem wywozu i zagospodarowywania nieczystości stałych, płynnych oraz selektywną zbiórkę surowców wtórnych. Wraz z rozwojem profilu działalności oraz poziomu świadczonych usług, firma systematycznie zyskiwała nowych klientów. Obecnie „Ekolider” świadczy kompleksową usługę firm, urzędów, jednostek samorządowych i osób fizycznych w ponad dwudziestu powiatach województwa mazowieckiego i lubelskiego.

Przedsiębiorstwo jako pierwsze w regionie wprowadziło selekcje odpadów u źródła powstawania, jednocześnie biorąc odpowiedzialność za edukację społeczeństwa w tym zakresie. Ponadto jest pionierem w zakresie usług związanych z pozimowym oraz letnim czyszczeniem dróg, wywozem i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz poremontowych i budowlanych. Angażuje się też w akcje mające na celu rozwijanie wiedzy na temat ekologii wśród dzieci i młodzieży i jest wiodąca firmą w zakresie ekologii. Za to między innymi uhonorowana została mianem  „Zasłużony dla powiatu garwolińskiego”.- Sukces to nie jest odzwierciedlenie słomianego zapału. Tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień i dążyć do celu. Bardzo miły moment być i obchodzić uroczystość 30- lecia bycia na rynku, ale przeżywaliśmy przez te lata wzloty i upadki, chwile smutne i radosne. Patrząc z perspektywy czasu, tych pozytywnych wrażeń było jednak o wiele więcej. Nie udałoby się tego osiągnąć, gdyby nie nasi wspaniali pracownicy, którzy codziennie wykonują ciężką pracę, ale potrzebną i docenianą przez mieszkańców- mówił prezes Jarosław Wyglądała. Ze wzruszeniem mówił prezes o swojej żonie Ewie, która trwała przy nim w trudnych chwilach, była jego podporą, dobrą matką dla trójki dzieci.  Wyróżnienia od prezesa otrzymali: Urszula Wiącek , Feliks Paziewski, Mirosław Żak, Zbigniew Domarecki, Zbigniew Maszkiewicz, Mirosław Wsół, Marcin Wojdat, Andrzej Staros, Jarosław Dziubak, Radosław Trzpil.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj
- Zmieniły się strategie, koncepcje i cele. Dla Państwa jednak, niezależnie od tego, co się działo dookoła, zawsze najważniejsza była uczciwość w pracy, lojalność i dbanie o pracowników na drodze realizacji celów firmy. Państwa przykład wspaniale pokazuje, jaką siłą dysponują ludzie, których w pracy napędza pasja i determinacja w dążeniu do realizacji marzeń- mówiła w imieniu pracowników Urszula Wiącek. - Składamy gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe lata działalności oraz gratulujemy dotychczasowych osiągnięć w budowaniu pozycji lidera w tym tak trudnym i wymagającym rynku, za nieustanne prowadzenie działań zmierzających do poprawy środowiska naturalnego i działalności ekologicznej- mówiła w w imieniu samorządowców powiatu garwolińskiego Albina Łubian, burmistrz miasta i gminy Pilawa.- Chcemy pogratulować sukcesu, wspaniałej firmy, którą tworzą ludzie, a przede wszystkim pogratulować naturalności w tej firmie, wspaniałej rodziny i tego, że potraficie walczyć o wszystko, przezwyciężać wszelkie trudności, że z tego wszystkiego po raz kolejny wychodzicie zwycięsko- mówił w imieniu przedsiębiorców Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol.  - Dziękujemy za kreatywność, pasję, a przede wszystkim za codzienną pracę na rzecz budowy tego powiatu. Dzisiaj firma jest wizytówką powiatu, którą możemy pochwalić się i pokazywać na tle Mazowsza, Lubelszczyzny czy innych obszarów kraju- akcentował starosta Marek Chciałowski.

Życzenia przekazali też poseł na Sejm PR Grzegorz Woźniak, posłanka kilku minionych kadencji Stanisława Prządka, radny sejmiku mazowieckiego Krzysztof Żochowski, burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski, w imieniu dziekana Dekanatu Garwolińskiego, proboszcz parafii św. Jana Pawła II, ks. Andrzej Lemieszek, ks. kan. Włodzimierz Tendorf i wiele, wiele innych osób.

Konferansjerkę prowadził Robert Janowski, chociaż prezes Wyglądała z powodzeniem dałby sobie radę i bez wsparcia znanego artysty. Przez ponad godzinę gości jubileuszowej gali zabawiał Andrzej Piaseczny, przedtem z krótkim programem wystąpili tancerze z warszawskiej akademii Hakiela.

Jednym słowem jubileuszowa gala godna firmy.Większe zdjęcia można zobaczyć tutajWJ/Garwolin

DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • Klient
  2018-01-21 16:07:11

  arrow

  Gratulacje Panie Jarku.

 • Z.
  2018-01-10 19:05:25

  arrow

  A ja kieruję gratulacje do Pani Ewy, żony prezesa. To dzięki niej firma wytrwała.

 • Robi
  2018-01-10 15:34:52

  arrow

  A czego nie napisaliście o występach pani Ani od ochrony środowiska czy rolnictwa i o tym jak Jerzyka zmogło zmęczenie.

 • Tomasz
  2018-01-10 00:08:50

  arrow

  Gratuluję Jubileuszu.

 • SUPEROWO
  2018-01-09 19:40:11

  arrow

  A tak poza Janowskim, to impreza na wysokim poziomie. Nawet Piasek wykrzesał z siebie dużo, a prezes Wyglądała to klasa.

 • 3000+
  2018-01-09 17:47:12

  arrow

  Kawalec sprawdza sie jako konferansier. Gdybam i gdybam jak wysoka premie otrzymali pracownicy tej firmy. 3k?

 • Obecny
  2018-01-09 14:05:34

  arrow

  Janowski to totalna porażka. Nie polecam "zatrudniać" tego Pana nawet na kilka godzin jako konferansjera, nawet w pakiecie usług.

 • Ewa
  2018-01-08 21:32:20

  arrow

  Pan Jarosław jest skromnym i w porzo człowiekiem. Szczere gratulacje z okazji jubileuszu firmy.

 • Jan
  2018-01-07 14:38:10

  arrow

  Gratulacje.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Prezes Sokołowa: Inwestujemy w młodzież!
2018-11-14 12:04:18 Kategoria:

Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji – od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów...

więcej »
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...
2018-11-06 12:41:18 Kategoria:

Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia organizuje spotkania szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne w ramach...

więcej »

Garwolin

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4

GARWOLIN, 04.11

Pilawa: Miecznikowski na 100-lecie niepodległości

więcej »
5 6 7

GARWOLIN, 07.11

Być kobietą Urzekającą – Msze święte dla Kobiet w Miętnem

więcej »
8 9 10 11

GARWOLIN, 11.11

Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości

więcej »

GARWOLIN, 11.11

Górzno: uroczyste świętowanie rocznicy niepodległości Polski

więcej »

GARWOLIN, 11.11

Pilawskie obchody święta niepodległości Polski

więcej »

GARWOLIN, 11.11 13:00

Święto Niepodległości w Żelechowie

więcej »
12 13 14 15 16 17

GARWOLIN, 17.11

Koncert 3w1 – Cohen, Kaczmarski i Stachura

więcej »
18

GARWOLIN, 18.11

Śpiewające wspomnienie św. Cecylii

więcej »
19 20 21 22 23 24

GARWOLIN, 24.11

ŻELECHÓW ZAPRASZA NA II BEZALKOHOLOWY BAL ANDRZEJKOWY - GALA OSKARÓW 2018

więcej »
25

GARWOLIN, 25.11

Finał Piosenki Dekady – posłuchajcie przebojów stulecia!

więcej »
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje