R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: zaszczytny tytuł dla pana Józefa
2018-01-18 09:28:30 Artykuł czytany 1131 razy


Józef Siarkiewicz, emerytowany nauczyciel, patriota i wychowawca wielu pokoleń młodzieży, który w zawodzie przepracował ponad pół wieku, otrzyma tytuł „Zasłużonego dla Miasta Garwolina”. Będzie osiemnastym mieszkańcem miasta, który został uhonorowany tym mianem.


19 grudnia ub. roku do Rady Miasta Garwolina wpłynął wniosek Stowarzyszenia „Bezpieczny Garwolin” o nadanie tytułu „Zasłużony dla Miasta Garwolina” Józefowi Siarkiewiczowi, nauczycielowi, pedagogowi, wychowawcy, patriocie, osobie powszechnie znanej i cenionej.

- Do Stowarzyszenia „Bezpieczny Garwolin” zgłosili się mieszkańcy, a w szczególności Adam Makulec, aby wystąpić z wnioskiem do władz miasta o nadanie tytuł „Zasłużonego dla Miasta Garwolina” panu Józefowi Siarkiewiczowi- mówi Jerzy Winek, przedstawiciel Stowarzyszenia. W uzasadnieniu napisano m.in., że Józef Siarkiewicz ponad pół wieku przepracował jako nauczyciel, w tym najdłużej w Szkole Podstawowej nr 1 w Garwolinie. - Jest człowiekiem wyjątkowym, krystalicznym, godnym naśladowania. Dla kilku pokoleń swoich wychowanków był nie tylko nauczycielem fizyki, ale przede wszystkim człowiekiem, który w wyjątkowy sposób umiał ukierunkować postawę młodego człowieka na wartości uniwersalne. Zawsze najważniejszy był i jest dla niego człowiek...- dodaje J. Winek. - Zgodnie z procedurą, jaka jest określona przez Radę Miasta, która reguluje kwestie nadania honorowego obywatelstwa oraz tytułu „Zasłużony dla Miasta Garwolina”, wniosek ten został skierowany przez przewodniczącego RM do komisji spraw komunalnych i bezpieczeństwa publicznego, która to komisja w dniu 10 stycznia pozytywnie zaopiniowała ten wniosek...- poinformował Cezary Tudek, sekretarz miasta Garwolina.


Więcej na ten temat w relacji Waldemara Jaronia.



fot. arch.
WJ/Garwolin/Js

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • żenua
    2018-01-25 14:00:13

    arrow

    Obatelu, to jest Garwolin. Można było przepchnąć 14 harcerzy szarych szeregów, to i pana Józefa się upchnie w zaszczytnym gronie Zasłużonych dla Garwolina. Proszę wziąć pod uwagę, kto występuje z wnioskiem. Były komendant Hufca a teraz jakieś mało znane Stowarzyszenie.
    Tytuł się dewaluuje tak samo jak Zasłużony dla Powiatu. Ja zaproponuję Tygrysa i Klemensa i ciekawe czy dostaną.

  • obatel
    2018-01-25 12:53:46

    arrow

    Mam duży szacunek dla Pana Józefa, ale niestety nie ma żadnych osiągnięć, by być uhonorowanym takim tytułem. Niestety, ignoranci niewiele wiedzą o dziejach swego miasta, więc idą najmniejszą drogą oporu i robią to, co im się wydaje. Ale tak naprawdę to chodzi o to, by sami mogli zaistnieć.

  • bud.
    2018-01-20 20:19:01

    arrow

    Panie prezesie, ja prosiłem o kontakt ze Stowarzyszeniem, żeby przedstawić problem, a Pan o jakichś dyrdymałach. W takim razie dziękuję za dobre chęci i na tym pozostańmy.

  • stowarzyszenie
    2018-01-20 16:11:53

    arrow

    "Jak dobrze zrozumiałem, żeby zwrócić się o interwencję do Stowarzyszenia BEZPIECZNY GARWOLIN, to najpierw trzeba do tego Stowarzyszenia wstąpić. A co do samowoli budowlanej, to słyszałem, że Stowarzyszenie specjalizuje się w takich działaniach i dlatego chciałem zwrócić się o pomoc. Jak nie, to nie"DO STOWARZYSZENIA NIE TRZEBA PRZYSTĘPOWAĆ BY STOWARZYSZENIE ZAJĘŁO SIĘ PROBLEMEM.NATOMIAST TRZEBA PRZEDSTAWIĆ PROBLEM WRAZ Z JAKIMIŚ DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCY ZARZUT
    NIELEGALNEJ BUDOWY.ŁATWO STWORZYC POMÓWIENIE PRZECIEŻ!!!!!!!!!!!!1

  • do BAL
    2018-01-20 01:58:35

    arrow

    Jak dobrze zrozumiałem, żeby zwrócić się o interwencję do Stowarzyszenia BEZPIECZNY GARWOLIN, to najpierw trzeba do tego Stowarzyszenia wstąpić. A co do samowoli budowlanej, to słyszałem, że Stowarzyszenie specjalizuje się w takich działaniach i dlatego chciałem zwrócić się o pomoc. Jak nie, to nie.........

  • BAL
    2018-01-19 17:52:21

    arrow

    "Jak się można skontaktować z prezesem Stowarzyszenia Bezpieczny Garwolin, bo mam temat dotyczący samowoli budowlanej".DO STOWARZYSZENIA MOZE PRZYSTĄPIĆ KAŻDY KTO CHCE DZIAŁAĆ W IMIENIU SPOŁECZNYM, BEZ WŁASNEGO INTERESU!co do budowy to jest inspekcja budowlana lub prokurator

  • bud.
    2018-01-19 11:59:55

    arrow

    Jak się można skontaktować z prezesem Stowarzyszenia Bezpieczny Garwolin, bo mam temat dotyczący samowoli budowlanej.

  • Pacjentka
    2018-01-18 18:31:54

    arrow

    Panie prezesie,źle się dzieje na niektórych oddziałach naszego szpitala. Czy możecie zadziałać, żeby było lepiej dla bezpieczeństwa pacjentów i jego zdrowia. Prosimy, zainteresujcie się.

  • Członek stowarzyszenia
    2018-01-18 17:25:57

    arrow

    STOWARZYSZENIE"BEZPIECZNY GARWOLIN"ZWRACA SIĘ DO MIESZKAŃCÓW GARWOLINA I POWIATU O WYSTĘPOWANIE W TYCH SPRAWACH DO STOWARZYSZENIA BĘDZIEMY TO POPIERAĆ ORAZ WYSTĘPOWAĆ W ICH IMIENIU.

  • Fun Georga
    2018-01-18 13:40:30

    arrow

    Najbardziej godnym tego tytułu jest Georg Doggy miejscowy propagator MMA.

  • Mirek
    2018-01-18 09:59:05

    arrow

    Wspaniała inicjatywa panie prezesie Jerzy. Więcej takich.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.