R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: Zdzisław Majewski dyrektorem powiatowej oświaty
2018-12-03 12:47:05 Artykuł czytany 2208 razy


Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Zarząd Powiatu Garwolińskiego ma powierzyć obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Zdzisławowi Majewskiemu.


W związku z nieubieganiem się o reelekcję, Tadeusz Mikulski po 22 latach sprawowania burmistrzowskiej władzy w Garwolinie powraca na zajmowane przed wyborem na burmistrza stanowisko dyrektora Wydziału Edukacji w Starostwie, ale obecnie jest na chorobowym i nie wiadomo, ile potrwa leczenie. Zdzisław Majewski jest doświadczonym nauczycielem i managerem oświaty, przez pięć lat sprawował funkcję dyrektora ZS w Miętnem.

WJ/Garwolin/DJ

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • wt
    2018-12-13 14:12:34

    arrow

    To wszystko musztarda z majonezem na przystawkę

  • zenon
    2018-12-07 10:28:38

    arrow

    Raczej organ prowadzący poprzedniej kadencji zbytnio nie przyglądał się podległym szkołom i mamy to co mamy...czeka nowego dyrektora dużo pracy!

  • Ucznia
    2018-12-07 08:37:32

    arrow

    Gdyby nie zbytnia ingerencja b. organu prowadzącego to niektóre szkoły lepiej by wypadły.

  • Malgos
    2018-12-07 06:25:28

    arrow

    Do załamanej. Wydaje mi się, że słaba zdawalność matur w szkole w Miętnem była już przed panem Majewskim

  • Załamana
    2018-12-06 21:05:10

    arrow

    Tylko nie on!!! Zrujnował szkołe w Miętnem,zdawalnosć matur prawie zerowa,nikt nie chce się uczyć w tej szkole, więc i zrujnuje również cała oświatę w powodzie. Mam nadzieję że to słaby żart

  • 1 klasa
    2018-12-06 17:43:47

    arrow

    Proszę tak dalej Pani Małgorzato. Trzymam kciuki.

  • dyrektorzy
    2018-12-06 12:08:33

    arrow

    Pokory, pokory dyrektorzy szkół powiatowych - tacy doskonali,nic do zarzucenia.Co się dzieje ze ktoś coś zaczyna pisać ze może coś tam w tej i tamtej szkole nie tak....

  • nauczyciel
    2018-12-05 14:59:07

    arrow

    nowy dyrektor na pewno wesprze Panią Dyrektor

  • edek
    2018-12-04 19:42:32

    arrow

    zdzisław przecież dyr.sylwesiuk najlepszej wielbicielce nawet kontroli nie zarzadzi tylko będzie zamiatał pod dywan a nawet awans jej da.ZOBACZYCIE.

  • 1 klasa
    2018-12-04 18:38:04

    arrow

    Pani Sylwesiuk jest osobą na właściwym stanowisku, jest osobą oddają dla swoich uczniów.

  • Malgorzata Sylwesiuk
    2018-12-04 17:59:38

    arrow

    Pani dyrektor Sylwesiuk zamierza nadal pracowac i realizować cele polityki oświatowej w placówce, którą zarządza.

  • ryś
    2018-12-04 15:15:16

    arrow

    Pani dyrektor Sylwesiuk powinna raczej zmienić prace, bo w tej się niekoniecznie sprawdza. Kto zajmuje się konserwacją trawników? Nowy pan Dyrektor powinien się temu przyjrzeć.

  • observator
    2018-12-04 11:27:15

    arrow

    Gratulacje. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu

  • jaś
    2018-12-04 10:42:57

    arrow

    "Nie miałeś takich problemów jak za poprzedniej władzy emerytem był dyrektor edukacji, emerytką jest dyrektor ZS nr 1 w Garwolinie i wielu innych nauczycieli. Jakoś świat się nie zawalił, to teraz też nie mieszaj"
    Czy wielu nauczycieli to bym polemizował. Poprzednia władza w rękach emerytów raczej nie patrzyła przychylnie na nauczycieli emerytów. Bo wicie, rozumiecie, młodzi chcom pracować... Ciekawe jak będzie teraz? Powodzenia Panie Zdzisławie.

  • gość
    2018-12-04 09:39:26

    arrow

    Proszę przyjrzeć się pracy pani dyrektor Sylwesiuk,jak wygląda arkusz organizacyjny, ilu nauczycieli zatrudnia a ilu uczniów jest w szkole, jak wygląda plan lekcji

  • e-los
    2018-12-03 22:43:23

    arrow

    Nie miałeś takich problemów jak za poprzedniej władzy emerytem był dyrektor edukacji, emerytką jest dyrektor ZS nr 1 w Garwolinie i wielu innych nauczycieli. Jakoś świat się nie zawalił, to teraz też nie mieszaj.

  • arbus
    2018-12-03 22:14:43

    arrow

    Nie czepiajcie się, ważne, że pan Zdzislaw jest fachowcem i zna się na robocie.O to przecież chodzi.

  • rodzina +
    2018-12-03 21:30:49

    arrow

    To kto będzie kogo nadzorował wujek wicestarostę czy wicestarosta wujka

  • los
    2018-12-03 21:04:09

    arrow

    Który emeryt jeszcze jest chętny do podjęcia pracy

  • żenada
    2018-12-03 18:50:51

    arrow

    Co się dzieje w tym mieście.Najlepiej wyjechać z Garwolina i nie patrzeć na to jak 1 rodzina przejmuje władze.A gdzie pokora.

  • Wyborca
    2018-12-03 16:28:33

    arrow

    Iwona Maciek opamiętajcie się. Głosowałem na Was ale to co w tej chwili robicie to mi się w głowie nie mieści. Kogo jeszcze i gdzie z rodziny wciśnięcie. Powiem szczerze że wstydze się, że oddałam na Was swój głos.

  • Kolo
    2018-12-03 15:51:00

    arrow

    Znam Pana Zdzisława od dawna. Myślę, że zrobi porządek w szkołach powiatowych. Powodzenia.

  • jw
    2018-12-03 14:46:48

    arrow

    układ rodzinny cd

  • Naucz
    2018-12-03 14:05:18

    arrow

    Gratulacje, będzie sporo roboty po poprzedniku.

  • Gran
    2018-12-03 13:46:15

    arrow

    Powodzenia!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

5 sytuacji, w których warto udać się do ginekologa
2019-07-16 11:21:15 Kategoria:

Wizytę kontrolną u ginekologa należy umawiać przynajmniej raz do roku. Między kolejnymi spotkaniami z lekarzem może jednak okazać się, że ze zdrowiem intymnym kobiety...

więcej »
foto

Gdy zarabiasz w euro a płacisz w PLN
2019-07-15 09:58:57 Kategoria:

Odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej otrzymywanie wynagrodzenia w euro stało się dość powszechne, zwłaszcza wśród przedsiębiorców oraz osób podejmujących...

więcej »
foto

Biuro i ergonomia
2019-07-10 09:15:31 Kategoria:

Komfortowe warunki pracy nadal nie są standardem każdej firmy, niemniej sytuacja ta ulega systematycznej poprawie. Coraz więcej pracodawców stosuje się do zasad ergonomii,...

więcej »
foto

Za nami VII Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich...
2019-07-09 16:37:33 Kategoria:

W tym roku 7 lipca wzięło w nim udział aż 300 osób. Rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pasjonaci kolarstwa, zawodowi rowerzyści. Ci wszyscy ludzie stawili się na...

więcej »

Garwolin

w lewoLipiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

GARWOLIN, 06.07 19:00

3. Letnia Potańcówka w Miętnem

więcej »
7
8 9 10 11 12

GARWOLIN, 12.07

Tego nie można przegapić

więcej »
13

GARWOLIN, 13.07

Tego nie można przegapić

więcej »
14

GARWOLIN, 14.07

Tego nie można przegapić

więcej »

GARWOLIN, 14.07

Lipówki: charytatywny festyn rodzinny

więcej »

GARWOLIN, 14.07

Spotkajmy się w Miastkowie!

więcej »
15 16 17 18 19 20 21

GARWOLIN, 21.07

Maciejowice: w hołdzie Moniuszce

więcej »
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje