R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Marek Ziędalski nowym wicestarostą garwolińskim
2020-05-22 18:16:04 Artykuł czytany 2811 razy


Po odwołaniu Iwony Kurowskiej z funkcji wicestarosty powiatu garwolińskiego, obowiązki wicestarosty radni powierzyli Markowi Ziędalskiemu- radnemu powiatowemu, członkowi zarządu powiatu.


Na dzisiejszej sesji, na wniosek starosty Mirosława Walickiego, z funkcji wicestarosty odwołana została Iwona Kurowska. Na jej miejsce radni większością głosów powołani Marka Ziędalskiego. Wybrano też nowego członka Zarządu Powiatu, którym został Krzysztof Ośka.

WJ/Garwolin [ja]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ej Ty z ukosa
    2020-05-29 10:41:04

    arrow

    Przestań podpuszczać i szczuć jednych na drugich, bo mało jednak wiesz. Nikt nie zamierza negować zasług pana Dymińskiego dla całej społeczności maciejowickiej. Jednak wielką przesadą jest twierdzić, że ci trzej młodzi i bardzo zaangażowani w lokalne sprawy panowie osiągnęli tak wiele dzięki byłemu włodarzowi

  • Z ukosa
    2020-05-29 09:52:47

    arrow

    W Maciejowicach to powinni byłemu Wójtowi Sylwestrowi Dymińskiemu jakąś tablicę pamiątkową poświęcić za to, że m.in. dzięki niemu /zatrudniał i był przez wiele lat przełożonym młodych ludzi/:
    Michał Jaworski jest radnym powiatowym i skutecznym politykiem szczebla wojewódzkiego, a niedługo pewnie będzie posłem
    Marek Ziędalski wybrany został radnym powiatowym a ostatnio wicestarostą powiatu garwolińskiego
    Tomasz Kwiatkowski był radnym powiatowym a w ostatnich wyborach samorządowych wybrany został wójtem gminy Maciejowice.
    Panie Dymiński, miał pan szczęśliwą rękę.
    Pewnie się Panu teraz odwdzięczają jak poseł Grzegorz swojemu nauczycielowi Marianowi Piłce.

  • za kubusiem
    2020-05-25 14:31:19

    arrow

    To teraz Kuba powinien zostać dyrektorem GOK w Maciejowicach. Zasłużył na to jak nikt inny i nie należał do przybocznych byłej już wicestarosty.

  • Marko
    2020-05-24 15:41:52

    arrow

    Jakiego koryta człowieku?! Nareszcie powiat zacznie współpracować z miastem bez podziałów na partię i udawanych " nie lubie" bo nie od Nas! Dobrze chłop zrobił, skoro odwołali mieli ku temu powód. Moze przez ignorancję? Może w końcu będzie normalnie! Marku serdeczne gratulacje.

  • do do fortuna
    2020-05-23 23:37:45

    arrow

    Oj, ma i to bardzo dużo. Odwołanie Kuroskiej to policzek dla Woźniaka.
    Pan Starosta wyrasta na wytrawnego polityka ale i ma wsparcie prawie wszystkich radnych powiatowych, włodarzy miast i gmin powiatu garwolińskiego, parlamentarzystów Okręgu Siedleckiego oraz szacun mieszkańców.
    A Państwa wymienionych w pierwszym zdaniu kto popiera. Chyba sami siebie i najbliższa rodzina.

  • xx
    2020-05-23 21:28:55

    arrow

    To może początek i przykład dla innych powiatów w regionie tzn np. Węgrów

  • Znajoma
    2020-05-23 21:02:21

    arrow

    Mirku bardzo dobre posunięcie nareszcie będziesz mógł normalnie pracować wiem że jesteś dobrym i mądrym człowiekiem sama tego doświadczyłam , pamiętaj dbaj o zdrowie . Marku szczere gratulacje wierzę że dasz radę jesteś inteligentny i pracowity , szanujesz ludzi i nie jesteś próżny to cechy które są bardzo ważne na tym stanowisku. Życzę wam obu dużo zdrowia , wytwałość w dążeniach do zamieszanych celów a wokół was aby byli sami uczciwi i życzliwi ludzie.



  • Młode wilki chcą do koryta.
    2020-05-23 16:48:12

    arrow

    Młode wilki chcą do koryta.
    Brak jakichkolwiek skrupułów w walce o KORYTO.

  • do fortuna
    2020-05-23 15:55:41

    arrow

    Radni odwołali Kurowską a nie Woźniaka więc co to ma do rzeczy?

  • magda
    2020-05-23 15:54:50

    arrow

    A skąd wiesz że to niesubordynacja ??? może tak miało być i wszystko uzgodnione było przed głosowaniem .......



    fortuna kołem się toczy
    2020-05-23 13:14:54
    arrow

    Niesubordynacja radnego Ziędalskiego. Jak mógł, wystąpić przeciw posłowi Grzegorzowi, który jest jego OJCEM CHRZESTNYM i który wyciągnął na światło dzienne

  • fortuna kołem się toczy
    2020-05-23 13:14:54

    arrow

    Niesubordynacja radnego Ziędalskiego. Jak mógł, wystąpić przeciw posłowi Grzegorzowi, który jest jego OJCEM CHRZESTNYM i który wyciągnął na światło dzienne

  • Łaskarzew
    2020-05-22 23:15:19

    arrow

    Gratulacje Panie Marku. Jest Pan dobrym, uczciwym i rzetelnym człowiekiem..niech tak zostanie.

  • Bedoki
    2020-05-22 22:22:28

    arrow

    Gratulacje! Dobry człowiek na właściwym miejscu.

  • Edek
    2020-05-22 20:59:47

    arrow

    Mam nadzieję że ta zmiana oznacza odcięcie się od totalnego partyjniactwa jakie nam fundowano w wielu dotychczasowych decyzjach za sprawą wiadomych osób. Można się różnić w kwestiach poglądów politycznych ale trzeba się wzajemnie szanować. Gratulacje dla Pana Marka.

  • Iwninna bez urzędu
    2020-05-22 20:07:01

    arrow

    Boże widzisz i nie grzmisz! Cożeście narobili pseudo-samorządowcy - Iwonnę na zesłanie! Nieładnie

  • BZ
    2020-05-22 19:42:29

    arrow

    Marek, wielkie gratulacje!

  • Wszyscy zadowoleni
    2020-05-22 19:31:30

    arrow

    Nareszcie normalność w powiecie. Gratulacje Panowie.

  • pis-arka
    2020-05-22 18:54:33

    arrow

    Moze w koncu PIS zacznie normalnie działac w Garwolinie i powiecie ,Wozniak razem z Kurowska rozwalili PIS. ZAŁOZYLI SOBIE KÓŁKO KOLESI

  • Maria
    2020-05-22 18:37:49

    arrow

    Gratulacje Panie Marku

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Na co zwrócić uwagę podczas wypożyczania samochodu?
2020-09-18 11:50:38 Kategoria:

Wiele sytuacji w życiu zmusza nas, by wynająć samochód. Powodem może być opłakany stan własnego auta po wypadku lub też po prostu chęć odbycia dalekiej wycieczki bez...

więcej »
foto

Botki do spódnicy - Podpowiadamy jakie wybrać
2020-09-18 11:42:08 Kategoria:

Botki znane są w modzie damskiej od końca XIX wieku. Panie już wtedy nosiły botki na płaskiej podeszwie lub sznurowane, a w kolejnych dekadach obuwie to przeszło...

więcej »
foto

Farmaceuta to nie tylko sprzedawca leków
2020-09-14 14:12:39 Kategoria:

Najbardziej w ostatnim czasie popularne sklepy? Chyba można zaryzykować twierdzenie, że apteki. I o ile oczywiście nie powinno się spłaszczać pojęcia samej apteki do...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Tydzień z piosenkami zespołu Giant Rooks
2020-09-07 16:01:55 Kategoria: Wybierz kategorie

Debiutancki album „Rookery" niemieckiej grupy Giant Rooks będzie prezentowany w tym tygodniu na antenie Katolickiego Radia Podlasie.

więcej »


Garwolin

w lewoWrzesień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.09

Miętne: wystawa militariów WOJNA OBRONNA 1939

więcej »
2 3 4

GARWOLIN, 04.09

Powiat garwoliński: Narodowe Czytanie z „Balladyną” w roli głównej

więcej »

GARWOLIN, 04.09

Czytanie „Balladyny” na żelechowskim rynku

więcej »
5 6

GARWOLIN, 06.09

81. rocznica bombardowania Garwolina

więcej »
7 8

GARWOLIN, 08.09

81. rocznica bombardowania Garwolina

więcej »
9 10 11 12 13
14

GARWOLIN, 14.09

Miętne: spotkanie historyczne w „Dworku”

więcej »
15 16 17 18 19 20

GARWOLIN, 20.09

Dożynki powiatowo-gminne w Górkach

więcej »
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje