R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nowy prezes garwolińskiego PKS?
2018-06-21 13:56:40 Artykuł czytany 3381 razy


Stefan Gora zakończył swój trzyletni kontrakt menadżerski na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie. Podczas postępowania konkursowego Rada Nadzorcza wybrała na to stanowisko Tadeusza Kowalczyka.


W spółkach prawa handlowego nie ma możliwości przedłużenia kadencji, dlatego Rada Nadzorcza samorządowej spółki przewozowej ogłosiła postępowanie konkursowe. Chęć zasiadania w fotelu prezesa PKS wyraziło czterech kandydatów, którzy w wyznaczonym terminie do 10 maja złożyli stosowne dokumenty. Od tamtej pory RN analizowała kandydatury i jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wybrała na stanowisko prezesa spółki Tadeusza Kowalczyka, który wcześniej był m.in. prezesem PKS w Mińsku Mazowieckim i zasiadał w radzie nadzorczej garwolińskiego PKS.

O szczegółach wkrótce.

WJ/Garwolin/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ..
    2018-07-03 12:04:51

    arrow

    Podobno nie ma ludzi nie zastąpionych.

  • Jurek
    2018-07-03 07:52:56

    arrow

    Nie ma co rozpaczac nad odejściem Gory. Taka jest kolej rzeczy, a ktoś musi naprawić jego zaniedbania. Życzę powodzenia nowemu prezesowi.

  • TK
    2018-07-02 20:35:20

    arrow

    Dziękuję wszystkim dobrze życzącym:) Malkontentom życzę lepszych dni ;)

  • paranoja jakaś
    2018-06-30 12:58:15

    arrow

    Co ten starosta wyprawia na zdecydowany koniec swojego rządzenia ?

  • wyborca z gminy G.
    2018-06-28 17:43:44

    arrow

    Stefciu, oni nie chcieli na ciebie zagłosować, to my oddamy na Cebie głosy w wyborach samorządowych do powiatu. Tym razem nie będziesz miał problemu, z kim przystać do koalicji po wyborach.

  • co za decyzja ???
    2018-06-28 14:29:41

    arrow

    Starosto !

    To RN powinna być odwołana a nie zmiana prezesa na....
    Płakać się chce.

  • Aro
    2018-06-28 08:55:26

    arrow

    Współczuję firmie takiego szefa i właściciela, chociaż pomagał i nic to nie dało bo innymi drogami wspomagają konkurencję.
    Szkoda tylko załogi.
    Ale kierowcy już odchodzą do innych i sobie poradzą.

  • pisk
    2018-06-26 21:38:46

    arrow

    Nikt się nie jara, tylko nam szkoda jest prezesa Gory. Tak się starał, a tu kicha. Obcemu to wsio ryba, czy zlikwiduje czy nie, aby zainkasował odprawy itd. Panie Stefanie, niech się Pan trzyma dzielnie. Jesteśmy z Panem, bo tylko to nam zostało.

  • głos
    2018-06-26 14:05:18

    arrow

    i czym tu się jarać???

  • tak całkiem poważnie
    2018-06-26 11:35:36

    arrow

    Mamy likwidatora w pekaesie.
    Cała prawda i .....

  • zainteresowany
    2018-06-25 18:39:46

    arrow

    do tego z bliska mińska itp... przyszedł Kowalczyk i urwała się bułka z masłem... i Bachus upadł co go kierowcy PKS-u utrzymywali. ..tak pozbawić kierowców środków do życia

  • zainteresowany
    2018-06-25 18:17:05

    arrow

    pisać każdy może.... ale żałosne są komentarze..te z bliska mińska itp... jeden głos nie czyni opinii... jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bawcie się swoją nienawiścią do własnej nieudolności życiowej i ubóstwa duchowego..przeważnie chrześcijanie zresztą. Olać was

  • zainteresowany
    2018-06-25 18:07:50

    arrow

    pisać każdy może.... ale żałosne są komentarze..te z bliska mińska itp... jeden głos nie czyni opinii... jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bawcie się swoją nienawiścią do własnej nieudolności życiowej i ubóstwa duchowego..przeważnie chrześcijanie zresztą. Olać was

  • Z nad Buga...
    2018-06-25 14:12:24

    arrow

    Do ... FK 2018-06-22 21:06:56
    Panie kolego Franek dziękuje za życzliwość i wsparcie.

  • PRAWIDŁOWO
    2018-06-25 13:28:23

    arrow

    Wraz z prezesem powinna być również odwołana ( chyba nieudolna-wyniki ??? )rada nadzorcza.

  • Do kierownik
    2018-06-23 15:56:03

    arrow

    . Kto miał plakaty na autobusach konkurencji ? Kto z konkurencji należał do Pisu?

  • kierownik
    2018-06-23 12:22:45

    arrow

    A miał być wprowadzony plan transportowy? W samorządowym PKS nigdy nie będzie dobrze jak tematu nie czuje nikt oprócz prezesa spółki. Np. szkoły powinny korzystać z taboru PKS podczas wyjazdów na wycieczki, policja czy straż powinna tankować paliwo (nie chrzczone) w PKS itd, itd. A tu wszyscy biadolą albo mają głęboko w d...

  • FK
    2018-06-22 21:06:56

    arrow

    Podziwiam decyzję o objęciu stanowiska prezesa firmy w sytuacji gdy ten rodzaj transportu jest skazany na unicestwienie i marginalizację przez decydentów różnego szczebla.
    Ale życzę by wasz oddany PTZ właściciel skorzystał z narzędzi prawnych i powierzył funkcję operatora PTZ jako PW oraz wspomagał tą komunikację poprzez wykorzystanie możliwości wynikających z nowego artykułu 58 b w kolejnym już projekcie MI z dnia 13.06.2018 r. do ustawy o zmianie ustawy o PTZ oraz niektórych innych ustaw.
    Powodzenia 👍
    Z transportowym pozdrowieniem:FK

  • tak obiektywnie
    2018-06-22 20:23:30

    arrow

    Dopiero teraz zacznie się stagnacja i marazm !!
    Ktoś pisze, że to dobry wybór ?
    Zapytaj załogi PKS w Mińsku.
    Czernej chmury nad tym PKS.

  • Pamiętamy
    2018-06-22 19:36:54

    arrow

    I tak pan Gora miał bujną karierę dzięki przychylnym ludziom, bo z takim charakterem trudno przez życie iść.

  • kierowca
    2018-06-22 17:27:10

    arrow

    Dobry wybór? Należy popatrzeć na Mińsk

  • Hamulec
    2018-06-22 16:42:46

    arrow

    Firma upadnie, prezes wyjedzie i tyle zostanie.

  • Pasazer
    2018-06-22 11:16:42

    arrow

    Załatwili Stefana i tyle w tym temacie. Lepiej by tą całą radę nadzorczą wymienili.

  • Znajomy
    2018-06-22 09:02:27

    arrow

    Panie Stefanie gratulacje. Mówili, że będzie Pan grabarzem PKS, ale udało się utrzymać spółkę na powierzchni.plany miał Pan ambitne i pokrzyżowano je. Może Pan starosta i Pani wicestarosta maja dla Pana kolejną, ważną misje do spełnienia. Powodzenia.

  • BK
    2018-06-22 08:16:06

    arrow

    Tadziu, gratulacje. Trzymaj się masz tak grono pracowitych i odpowiedzialnych ludzi. Cieszę się, że to Ciebie wybrano.

  • A.G.
    2018-06-21 22:09:25

    arrow

    A to dziwne !!
    W tym roku podobno mają duże zyski a Gorze podziękowali ?
    Polityka ??
    Kampania wyborcza ?
    Jakieś kuriozum.

  • miernota polityczna
    2018-06-21 21:10:40

    arrow

    Jaki właściciel taki prezes.
    Po wyborach i już niebawem będą kolejne zmiany i miejmy nadzieję-LEPSZE.

  • kierowca
    2018-06-21 21:05:59

    arrow

    na zmiane prezesa zareagowały nawet paliwa. Ich cena na stacji paliw w PKS nieznacznie spadła. I tak za ON trzeba zapłacić 4,96/l, E95 bezolowiowa 5,04/l i LPG 2,18.

  • hum
    2018-06-21 18:37:29

    arrow

    Jak widać jeżdżą jeszcze starymi 25 letnimi autosana ?

  • Akustyk
    2018-06-21 17:54:11

    arrow

    Kuba, a może ty byś się załapał jako megafon na dworcu PKS. Potrzebują kawał wygadanego chłopa, żeby jednocześnie za słup i megafon robił.

  • i po PKS
    2018-06-21 17:45:53

    arrow

    Gorzej już chyba być nie może i to już chyba czwarty prezes po Hunczaku.
    A opinię z Mińska ma fatalną.
    W zasadzie będzie chyba grabarzem tej nierentownej firmy i chyba starosta o tym wie i być może chce.
    Chyba, że przedłuży agonię dalej pompując w bankruta kasę.
    Niech starosta i PKS poda wyniki firmy za ostatnie lata i rok bieżący ale z działalności a nie sprzedaży dzialek. !!!

  • ORKAsubDVD
    2018-06-21 16:52:35

    arrow

    Na szefa wezta wójta ujta z Maciejowic. Klasa na poziomie płyt... nie winylowych.

  • Zbyszek M.
    2018-06-21 16:37:28

    arrow

    Panie prezesie Stefanie głowa do góry. Przyjaciele Pana nie zostawią na lodzie.

  • Krasnal
    2018-06-21 14:50:17

    arrow

    Szkoda Stefana. Teraz to chyba wystartuje na wójta gminy Garwolin albo na radnego powiatowego z listy Wspólnoty. A mówiłem Stefanie, byś przemalował autobusy z niebieskich na zielone.

  • z bliska Mińska
    2018-06-21 14:05:30

    arrow

    TRAGEDIA

    Jak będzie tak jak w Mińsku lub chyba w Żyrardowie to wiadomo jak.
    Za rok po pekaesie Garwolin bo ciągła pomoc SP nic nie dała a spółka generowała duże straty.
    A autobusy jeszcze gorsze rzęchy jak w likwidowanym Mińsku czy Ciechanowie.
    PKSy padają jak mrówki !!!

  • Kierownica
    2018-06-21 14:04:22

    arrow

    Normalnie szok. I tak p. Gora kończy karierę. Najpierw powieźli z prezesa powiatowego straży a teraz z PKS-ów. Amen.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Prezes Sokołowa: Inwestujemy w młodzież!
2018-11-14 12:04:18 Kategoria:

Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji – od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów...

więcej »
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...
2018-11-06 12:41:18 Kategoria:

Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia organizuje spotkania szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne w ramach...

więcej »

Garwolin

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4

GARWOLIN, 04.11

Pilawa: Miecznikowski na 100-lecie niepodległości

więcej »
5 6 7

GARWOLIN, 07.11

Być kobietą Urzekającą – Msze święte dla Kobiet w Miętnem

więcej »
8 9 10 11

GARWOLIN, 11.11

Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości

więcej »

GARWOLIN, 11.11

Górzno: uroczyste świętowanie rocznicy niepodległości Polski

więcej »

GARWOLIN, 11.11

Pilawskie obchody święta niepodległości Polski

więcej »

GARWOLIN, 11.11 13:00

Święto Niepodległości w Żelechowie

więcej »
12 13 14 15 16 17

GARWOLIN, 17.11

Koncert 3w1 – Cohen, Kaczmarski i Stachura

więcej »
18

GARWOLIN, 18.11

Śpiewające wspomnienie św. Cecylii

więcej »

GARWOLIN, 18.11

Mariańskie Porzecze: pamięci żołnierzy BCh

więcej »
19 20 21 22 23 24

GARWOLIN, 24.11

ŻELECHÓW ZAPRASZA NA II BEZALKOHOLOWY BAL ANDRZEJKOWY - GALA OSKARÓW 2018

więcej »
25

GARWOLIN, 25.11

Finał Piosenki Dekady – posłuchajcie przebojów stulecia!

więcej »
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje