R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Powiat garwoliński: potwierdzili swoje poparcie dla A. Dudy
2020-06-24 18:58:51 Artykuł czytany 1387 razy


Samorządowcy, działacze „Solidarności”, kombatanci, działacze społeczni, jak również sympatycy złożyli dziś symboliczne podpisy na tablicy z wizerunkiem prezydenta RP Andrzeja Dudy, żeby „dodać mu na ostatniej prostej mocy, siły, żeby wiedział, że może liczyć na ziemię garwolińską”.


Na skwerku "Solidarności” w centrum Garwolina spotkała się dość liczna grupa samorządowców, działaczy NSZZ „S”, kombatantów ŚZŻ AK Obwodu „Gołąb” w Garwolinie, działacze społeczni i mieszkańcy stolicy powiatu- sympatycy prezydenta Amdrzeja Dudy. - To jest bardzo ważne, bo wiemy, że pan prezydent prowadzi kampanię od lutego, a więc już wiele miesięcy. To nie jest tak, jak w przypadku tego nowego kandydata, że kiedy wybuchła epidemia poszedł na L4, a potem bywało różnie. Pan prezydent cały czas ciężko pracuje jako prezydent i jednocześnie prowadzi intensywną kampanię, więc musimy go wesprzeć, żeby wiedział, że jest duch w narodzie, że jest ta moc i wielka nadzieja i szansa na to, żeby wygrać te wybory w pierwszej turze- artykułowała senator Maria Koc, i dodała, że jest to możliwe, a wszystko zależy od wyborców, bo poparcie dla A.Dudy jest ogromne. Senator zachęcała też do udziału w wyborach. Jeden z mieszkańców Garwolina powiedział, że warto poprzeć kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę, bo „dba on o wartości i wspólnotę”. Mówił, że „dzięki obecnemu prezydentowi RP i ludziom, którzy obecnie rządzą, Polska zaczęła być krajem szanowanym na arenie międzynarodowej”.




Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj




WJ/Garwolin/DW
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Arbuzek
    2020-07-03 16:09:56

    arrow

    Niech Trzaskowski i jego ekipa prężą muskuły i ostrzą języki a my i tak W Y G R A M Y!!!!!!
    A Kuba? To już na wycieczkę krajoznawczo- edukacyjną nie można wyjechać.

  • Kuba2
    2020-07-03 07:18:52

    arrow

    Co prawda to prawda.

  • Kuba
    2020-07-02 19:31:21

    arrow

    Niektórzy latali na Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów Hawana 1978, a teraz latają po spotkaniach pis.

  • bedok
    2020-06-26 17:41:24

    arrow

    Kciuki Ci nic nie pomogą włącz rozum i rozsadek.

  • mieszkanka
    2020-06-25 17:37:30

    arrow

    Trzymam kciuki za Pana Prezydenta Andrzeja Dudę

  • Bobeńko
    2020-06-25 16:45:55

    arrow

    Ale obciach. Co oddział geriatryczny.

  • wolak
    2020-06-25 14:44:26

    arrow

    Burmistrz Bogusz jak zwykle w centrum uwagi. Szkoda, że taki wyrywny nie jest do pomocy niepełnosprawnym mieszkańcom miasta i gminy Żelechów.

  • mieszkaniec
    2020-06-25 14:04:36

    arrow

    Nie życzę sobie żeby garstka osob,wypowiadala sie za mieszkancow miasta Garwolina.Wypraszamy sobie takie zachowanie.

  • Do ???
    2020-06-25 13:15:48

    arrow

    Nie wiesz to nie komentuj głupio.

  • Ziuta
    2020-06-25 12:52:28

    arrow

    Propaganda tej partii mnie przeraża... ludzie się cieszą ze dostają 500+, 13 emeryturę a z drugiej strony nie widzą ze się im to zabiera gdzie indziej.... media-TVP juz nawet nie kryje się z propagandą która jest gorsza niz w czasach PRL...kiedy się to zatrzyma? Boże broń Polske

  • gonia
    2020-06-25 11:49:01

    arrow

    Panie Bogusz to więc poparcia dla dudy nie komorowskiego

  • Mieszkaniec
    2020-06-25 11:41:31

    arrow

    Andrzej Duda Prezydentem RP 2020-2025

  • wnuki
    2020-06-25 11:24:53

    arrow

    Dlaczego w Garwolinie młodzi ludzie nie popierają A. Dudy? Proponuję żeby ci emeryci zadzwonili do swoich wnuków i skonsultowali z nimi swój wybór. Przecież tu chodzi o przyszłość naszych dzieci i wnuków, a nie ludzi wyjętych z PRLu. Może młodzi ludzie z Garwolina wyjechali do dużych miast, bo tam władza PiSu nie sięga.

  • Zbyszek
    2020-06-25 11:22:17

    arrow

    A gdzie zwykli mieszkańcy, bo ich jak na lekarstwo?

  • ???
    2020-06-25 09:31:57

    arrow

    Ja się pytam gdzie jest Walicki? Finisz kampanii, powiat podtopiony, sesja uroczysta i absolutoryjna... A on co, L4 jak Czaskoski? To może wystarczy sam wice, po co to utrzymywać tyle ... z naszych pieniędzy?

  • wyborca
    2020-06-25 08:37:33

    arrow

    ci sami biegają od spotkania na spotkanie, a Bogusz niech zajmie się gminą bo nic nie robi tylko jeździ po spotkaniach .Ja tam prawdziwych kombatantów to nie widzę.

  • Bedok
    2020-06-25 08:21:14

    arrow

    W Garwolinie może i wygra ale nie w całej Polsce. Dni prezydentury Dudy są policzone. W sierpniu wróci normalność. Nie pomoże wyjazd do USA

  • Co się zmieniło?
    2020-06-25 08:12:15

    arrow

    Patrząc na wiek w poprzednim reżimie biegali ze szturmówkami, teraz wielcy prawicowcy.
    Jedno się nie zmieniło, kto nie jest z nami ten przeciwko nam, brak szacunku dla innych.

  • kocham PIS
    2020-06-25 00:07:17

    arrow

    Nasz Kochany Prezes powinien nominować Pana Prezydenta na drugą kadencję

  • Xxx
    2020-06-24 23:37:35

    arrow

    Bbbbb

  • Mieszkanka
    2020-06-24 23:35:40

    arrow

    Pic na wodę, niech nie myślą sobie że będą ludzie glosowac na PiS. Nie ma opcji, cała ta propaganda nie da rady. Brawo Trzaskowski, brawo

  • Ciekawostka
    2020-06-24 20:52:37

    arrow

    Nie ma nawet niektórych włodarzy z PiS a są Jaroń, Gąska i Pani Głaszczka. Trzy samorządy często korzystające ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego. Tutaj jednak pokazują, że lepsze dla Nich jest poddaństwo wobec PiS. Słabe to i krótkowzroczne. Szkoda, że później jedna czy druga Gmina i jej mieszkańcy mogą nie dostać środków bo jej włodarze muszą się zajmować "dużą" polityką. Nie po to ich ludzie wybrali.

  • tomi
    2020-06-24 20:47:51

    arrow

    proszę nie mówić że mogą liczyć na ziemię Garwolińską czy Garwolin nie wszyscy głosują na PIS bo są osoby w tym ja że nie głosujemy na PIS ja rozumię że demokracja szwankuję ale jeszcze za mnie nie decydują dlatego idzcie na wybory !!!!!

  • ech
    2020-06-24 19:44:58

    arrow

    Ilu farbowanych lisów

  • Zaskoczona
    2020-06-24 19:11:37

    arrow

    I znowu posła Woźniaka nie ma na tak ważnym spotkaniu. Zastanawiające.
    Co tam robi na pierwszym planie kaziukowo z Parysewa? Nie te lata, żeby jeszcze za gwiazdkę robić.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Łazienka z wanną wolnostojącą
2020-08-14 14:28:59 Kategoria:

Niektórym po prostu trudno jest sobie wyobrazić łazienkę bez wanny. Klasyczna jest w prostokątnym kształcie, przynajmniej jednym bokiem przylega do ściany. Często...

więcej »
foto

Oszczędzanie a promocje w sklepach: co warto o tym...
2020-08-10 13:23:09 Kategoria:

Wbrew pozorom, zakupy żywności to jedna z głównych dziedzin naszego życia, które mogą stać się źródłem oszczędności. Jak wiadomo, oszczędzanie niejedno ma imię....

więcej »
foto

Opieka koordynowana w Przychodni Centrum Pilotaż POZ PLUS
2020-08-07 12:15:07 Kategoria:

Opieka koordynowana w Przychodni Centrum Pilotaż POZ PLUS to program realizowany w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Najbliższe transmisje na antenie KRP
2020-08-12 16:03:05 Kategoria:

Dobiega końca Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Zapraszamy naszych słuchaczy do duchowej łączności z pątnikami, którzy w tym roku – inaczej niż zwykle -...

więcej »


Garwolin

w lewoSierpień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.08

Garwolin: oddadzą hołd powstańcom

więcej »
2
3 4

GARWOLIN, 04.08

Pierwsze z cyklu spotkanie historyczne w Miętnem

więcej »
5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15

GARWOLIN, 15.08

Miętne: wyjątkowy koncert organowy

więcej »
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje