R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Starosta garwoliński rekomendowany do Zarządu ZPP
2019-01-16 07:19:35 Artykuł czytany 746 razy


Podczas pierwszego posiedzenia Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego, który obradował 14 stycznia w Pruszkowie, wybrano nowe władze. Podjęto również decyzję w sprawie rekomendacji starosty garwolińskiego Mirosława Walickiego /na zdj./ i starosty płockiego Mariusza Bieńka do Zarządu Związku Powiatów Polskich.


To duże wyróżnienie dla starosty Mirosława Walickiego i powiatu garwolińskiego, który będzie reprezentowany w 21-osobowym gremium wykonawczym Związku Powiatów Polskich - stowarzyszenia, którego celem jest wspieranie idei samorządu terytorialnego, integrowanie i obrona wspólnych interesów powiatów, kształtowanie wspólnej polityki, wspieranie inicjatyw na rzecz rozwoju i promocji powiatów, wymiana doświadczeń oraz upowszechnianie modelowych rozwiązań w zakresie rozwoju i zarządzania w powiatach.

WJ/Garwolin/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Lewy
    2019-01-18 21:20:55

    arrow

    Co Wy piszecie ciagle o tych układach. Teraz widzicie układy? A wcześniej ich nie było? Czegoś tu nie rozumiem... Chyba kogoś zazdrość zrzera. Wrzucacie wszystkich do jednego wora.

  • Lewy
    2019-01-18 21:20:26

    arrow

    Co Wy piszecie ciagle o tych układach. Teraz widzicie układy? A wcześniej ich nie było? Czegoś tu nie rozumiem... Chyba kogoś zazdrość zrzera. Wrzucacie wszystkich do jednego wora.

  • Mar.
    2019-01-18 15:47:50

    arrow

    Zieloni znowu w natarciu. Zazdrość ich zżera.

  • do pani
    2019-01-18 15:32:03

    arrow

    Chyba ktoś komuś zazdrości tych pochlebnych i ociekających wazeliną i miodem laurek ale przede wszystkim samego wyróżnienia?

  • pani od bani
    2019-01-18 15:19:44

    arrow

    Wybór pana Walickiego - Starosty Powiatu Garwolińskiego do Zarządu Powiatów Polskich to nie tylko efekt matematyki i dobrze o tym pani wie...To pierwszy starosta w historii powiatu, który wszedł do zarządu i warto to docenić. I bez wazeliny jak to pani określiła: to bardzo w porządku i pracowity człowiek,dobrze ze tam Go docenili

  • pan
    2019-01-18 15:13:05

    arrow

    Też mnie ciekawi jakich efektów oczekiwała pani? Co za obłuda żądać od jednych efektów po niespełna dwu miesiącach pracy a drugich nie rozliczyć z ośmiu lat działalności. To bardzo stronnicze. A jeszcze żeby większość wybrała swojego to też trzeba się czymś wyróżnić.

  • do pani
    2019-01-18 14:27:57

    arrow

    Efektów czego nie widać? Za to widać, że pani najlepiej wychodzi krytykowanie i deprecjonowanie innych.

  • pani
    2019-01-18 10:06:19

    arrow

    Rzeczywistość jest z reguły szara. Łatwo krytykować, jeszcze łatwiej pisać pochlebne, ociekające wazeliną i miodem laurki. Lepiej porządnie wziąć się do pracy bo na razie efektów nie widać. Wybór do Zarządu Związku Powiatów to efekt matematyki. Większość wybiera swojego.

  • Dumna
    2019-01-18 07:20:38

    arrow

    Super. Gratulacje!!! Nareszcie bedzie porządek.

  • klęska
    2019-01-17 20:01:44

    arrow

    Klęska jak wszyscy w PiS, za to w opozycji sami nieskazitelni the best. Czyżby to było zaślepienie, czy może naiwność, a może zwykły hejt. Nie ma rzeczywistości czarno-białej. Jest szara.

  • Rozsądek
    2019-01-17 08:31:02

    arrow

    Człowieku od układów- czy ty wiesz co piszesz?: Klęska jak wszyscy z PIS. Klęska to jest w powiecie po rządach PSL - złe gospodarowanie finansami, zaleganie ze składkami na PFRON itp

  • Bydle
    2019-01-16 17:27:53

    arrow

    Gratulacje Panie Walicki. To bardzo dobry wybór.

  • Ar-bus
    2019-01-16 15:41:14

    arrow

    Super, a zieloni za swoich rządów tylko broszurki wydawali.

  • hejter
    2019-01-16 15:18:25

    arrow

    Gratulacje Mirku

  • Tomi
    2019-01-16 12:20:19

    arrow

    Gratulacje!takich ludzi powiat potrzebuje!

  • na układy nia ma rady
    2019-01-16 12:19:21

    arrow

    klęska jak wszyscy z PIS

  • Dumny Garwolak
    2019-01-16 08:32:28

    arrow

    Gratulacje. Porządnych ludzi wszędzie zauważą i docenią.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko