R E K L A M AGARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Żelechów: z powinszowaniami dla pracowników oświaty
2017-10-18 09:18:30 Artykuł czytany 511 razy


Około 150 osób- byłych i aktualnych pracowników samorządowych placówek oświatowych Żelechowa uczestniczyło w gminnych obchodach Dnia Edukacji Narodowej, które zorganizowano 16 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury
Większe zdjęcia można zobaczyć tutajGminny Dzień Edukacji jest każdego roku okazją, aby wyróżnić tych, którzy oprócz należytego kierowania placówkami oświatowymi oraz wykonywania obowiązków dydaktyczno-wychowawczych, podejmują również dodatkowe działania, które przyczyniają się do promocji szkoły i gminy. Doceniając działalność i zaangażowanie,  burmistrz Mirosława Miszkurka uhonorowała w tym roku gratyfikacjami finansowymi Elżbietę Odalską- dyrektor Szkoły Podstawowej w Żelechowie, Ireneusza Biernackiego- dyrektora Szkoły Podstawowej w Stefanowie, Mariannę Kowalczyk- dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Goniwilku, Kamila Wójtowicza - opiekun 111 Gromady Zuchowej i Drużyny Harcerskiej z Żelechowa, Łukasza Bogusza- trenera sekcji siatkarskiej dziewcząt, Halinę Kostyra – opiekuna finalistki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dyrektorzy poszczególnych szkół wręczyli również nagrody dyrektorskie nauczycielom z kierowanych przez siebie placówek. Wszyscy nagrodzeni przez Burmistrz Żelechowa oraz dyrektorów otrzymali pamiątkowe dyplomy i kwiaty.

Podczas spotkania szczególne podziękowania otrzymała Maria Rodak, która z dniem 1 września b.r. po przepracowaniu 39 lat w żelechowskiej oświacie, w tym ostatnich 10 lat jako dyrektor Publicznego Przedszkola w Żelechowie odeszła na zasłużoną emeryturę. Wraz z podziękowaniem za wieloletnią pracę i życzeniami dobrego zdrowia, burmistrz wraz z przewodniczącym RM przekazali Marii Rodak okolicznościowy dyplom, pamiątkowy prezent oraz kwiaty. Maria Rodak z kolei podziękowała za dobrą współpracę oraz okazywaną pomoc i życzliwość burmistrz Żelechowa, radnym RM, pracownikom Urzędu Miejskiego i jednostek podległych, swoim koleżankom i kolegom z placówek, w których pracowała i którymi kierowała.

Życzenia dla obecnych na spotkaniu złożyli również proboszcz parafii, ks. prałat Eugeniusz Filipiuk i przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Bogusz. Zwieńczeniem części oficjalnej było wręczenie wszystkim pracownikom oświaty słodkich upominków.

W dalszej części spotkania odbyły się występy artystyczne, które rozpoczął występ Karoliny Zając – laureatki Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” – Ryki 2017 oraz konkursu The Voice of Wyspa Wisła 2017. Po krótkim, żywiołowym występie młodej utalentowanej wokalistki na scenie żelechowskiego ośrodka kultury wystąpił Kabaret FiFa – RAFa.


Na podst. FB/MM
WJ/Garwolin  [MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • absolwent
    2017-10-18 10:16:11

    arrow

    Wszystkiego najlepszego naszym kochanym pedagogom!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA
joachimianna.pl
foto

Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielanach
2018-04-20 18:09:00 Kategoria:

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci muzyką, w Gminie Bielany powstała Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej. Warto wspomnieć, że w tej gminie realizowany...

więcej »

Garwolin

w lewoKwiecień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5

GARWOLIN, 05.04

Żelechów: Papierowa wiklina dla dorosłych

więcej »
6 7 8

GARWOLIN, 08.04

Żelechów: Powiatowe obchody rocznicy zbrodni katyńskiej

więcej »
9 10

GARWOLIN, 10.04

Wiosenna metamorfoza – warsztaty makijażu

więcej »
11 12 13 14 15

GARWOLIN, 15.04

Garwolin: XIV Mityng Lekkoatletyczny

więcej »
16 17

GARWOLIN, 17.04

TURNIEJ „BRD” 2018

więcej »
18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje