KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

W czerwcu zmienia się rozkład jazdy pociągów KM
2018-05-21 13:41:14 Artykuł czytany 1010 razy


Korekta rozkładu jazdy wejdzie w życie 10 czerwca 2018 r. Jest ona związana z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zmiana rozkładu jazdy będzie obowiązywać do 1 września 2018 r.


Pociągi będą kursować według zmienionego rozkładu jazdy na dziewięciu liniach:

Linia nr R1 Warszawa – Skierniewice
Z uwagi na kontynuację remontu linii 447 organizacja ruchu będzie podobna do dotychczasowej. Pociągi nie będą zatrzymywać się na odcinku Warszawa Włochy – Milanówek, zastąpi je komunikacja autobusowa.

Linia nr R2 Warszawa – Łuków
W związku z remontem toru nr 23 na stacji Warszawa Wschodnia w dniach 10 – 30 czerwca wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów. Część z nich rozpoczynających lub kończących bieg
na stacji Warszawa Rembertów będzie odwołana. Pociąg nr 19808/9 relacji Warszawa Zachodnia (odj. 14:58) – Mińsk Mazowiecki (przyj. 15:53) nie będzie się zatrzymywać się na stacji Warszawa Rembertów.

Linia nr R3 Warszawa – Łowicz
W dalszym ciągu będą prowadzone prace związane z remontem stacji Łowicz Główny. Część pociągów skończy bieg w stacji Bednary, natomiast na odcinku Bednary – Łowicz Główny będzie kursowała zastępcza komunikacja autobusowa. Ponadto, w związku z remontami przejazdów, ruch pociągów w weekendy będzie prowadzony jednotorowo na szlakach: Błonie – Teresin, Teresin – Sochaczew i Sochaczew – Bednary.

Linia nr R6 Warszawa – Małkinia
Nadal będą prowadzone prace związane z modernizacją linii E75 Rail Baltica Warszawa – Białystok. Prace będą dotyczyły odcinka Łochów - Sadowne Węgrowskie – Małkinia. Z uwagi na remont część pociągów Kolei Mazowieckich na tym odcinku zostanie odwołana, a wybrane połączenia na tym odcinku zostaną obsłużone zastępczą komunikacją autobusową.

Ponadto do 13 sierpnia na odcinku Małkinia – Łochów w poniższych pociągach uruchamianych
przez „PKP Intercity” S.A. honorowane będą ważne bilety KM:
•    nr 1424 „Ondraszek” relacji Białystok – Bielsko Biała Główna codziennie;
•    nr 6117 „Konopnicka” relacji Węgliniec – Białystok codziennie oprócz niedziel (7);
•    nr 6157 „Konopnicka” relacji Wrocław Główny – Białystok w niedziele (7);
•    nr 4125 „Ondraszek” relacji Bielsko Biała Główna – Białystok codziennie;
•    nr 1011 „Leśmian” relacji Łódź Fabryczna – Białystok codziennie.
Ww. pociągi IC będą zatrzymywać się na wszystkich stacjach i przystankach objętych honorowaniem na tym odcinku.

Od 14 sierpnia zmieni się rozkład jazdy i część pociągów rozpoczynająca lub kończąca bieg na stacji Małkinia zacznie kursować w pełnej relacji bez komunikacji autobusowej.

Linia nr R7 Warszawa – Dęblin
Nadal będą prowadzone prace związane z modernizacją linii.
30 czerwca zostanie otwarty szlak  Pilawa – Garwolin i pociągi będą kursować do stacji Garwolin.
Od 2 lipca do 3 sierpnia z powodu kolejnego etapu budowy tunelu drogowego w Świdrze oraz
z uwagi na konieczność włączenia nowego układu torowego części stacji Otwock nastąpi całkowita przerwa w ruchu pociągów na odcinku Świder – Otwock. Za odwołane pociągi na tym odcinku zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Od strony Warszawy ruch pociągów będzie prowadzony po obu torach do przystanku osobowego Świder, natomiast od strony Pilawy pociągi dojadą do Otwocka.


Linia nr R9 Warszawa – Działdowo

W związku z modernizacją infrastruktury ruch pociągów będzie wstrzymany na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia p.8. Ruch pociągów na Moście Gdańskim w dalszym ciągu będzie odbywać się po jednym czynnym torze.
Od 10 czerwca do 19 czerwca, w związku z naprawą przejazdu kolejowego w Pomiechówku, ruch pociągów na odcinku Modlin – Nasielsk będzie prowadzony wahadłowo po jednym torze. Część pociągów KM zostanie odwołana, wybrane pociągi nie zatrzymają się na odcinku Modlin – Nasielsk. Zastąpi je komunikacja autobusowa.

Linia nr R31 Sierpc - Kutno
W związku z pracami utrzymaniowymi infrastruktury kolejowej ruch pociągów na całej linii będzie wstrzymany do 30 czerwca. Za pociągi będzie kursować komunikacja autobusowa.

W dniach 24 lipca - 7 sierpnia na odcinku Sierpc – Płock wystąpią utrudnienia w ruchu pociągów związane z modernizacją przejazdów kolejowych. W tym okresie będzie kursowała zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr R81 Dęblin – Radom

W dalszym ciągu będą występowały utrudnienia związane z modernizacją stacji Dęblin. Ruch pociągów na odcinku Dęblin – Zajezierze k. Dęblina zostanie wstrzymany do 9 sierpnia. Za odwołane pociągi na ww. odcinku zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr R91 Nasielsk – Sierpc

W związku z modernizacją przejazdów kolejowych zostanie wstrzymany ruch pociągów na odcinku:
•    Płońsk – Raciąż w terminie 6 – 11 lipca;
•    Raciąż – Sierpc w terminie 12 – 23 lipca.
Za odwołane pociągi na ww. odcinkach zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.
Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl



Inf. pras.

[MSz]


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




Co, gdzie, kiedy

w lewoStyczeń 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

POWIAT SIEDLECKI, 05.01

Noworoczny Charytatywny Marszobieg dla Lenki Rybak

więcej »

SOKOŁÓW, 05.01

Koncert Noworoczny w SOK!

więcej »

ŁUKÓW, 05.01

Noworoczne turnieje Dziecięcej Akademii Futbolu

więcej »

RADZYŃ, 05.01

Radzyńscy akordeoniści zapraszają na noworoczną galę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 05.01 17:00

Spotkanie Noworoczne Duszpasterstwa Prawników

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Łukowie. Przygotowania

więcej »

GARWOLIN, 06.01

Borowie: koncert kolęd

więcej »

POWIAT BIALSKI, 06.01

Orszak Trzech Króli w Janowie Podlaskim

więcej »

BIELSK PODL., 06.01

Orszak Trzech Króli️ w Brańsku

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

Jedlanka: wspólne kolędowanie

więcej »

ŁOSICE, 06.01

Zbliża się łosicki Orszak III Króli

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.01

Orszaki Trzech Króli w rejonie bialskim

więcej »

PARCZEW, 06.01

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Parczewa

więcej »

WŁODAWA, 06.01

Orszak Trzech Króli we Włodawie

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

Gmina Stanin: Koncert Kolęd i Pastorałek

więcej »

SOKOŁÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Kosowie Lackim

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.01

Orszak Trzech Króli w Mordach

więcej »

WĘGRÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Węgrowie

więcej »

SOKOŁÓW, 06.01 10:30

Orszak Trzech Króli w Sokołowie Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 11:00

Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram

więcej »

GARWOLIN, 06.01 11:00

Powiat garwoliński: uliczne jasełka w siedmiu miejscowościach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.01 11:00

Orszak Trzech Króli po raz szósty w Wodyniach

więcej »

WŁODAWA, 06.01 11:00

IV Hański Orszak Trzech Króli

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.01 11:20

Ciechanowiec zaprasza na Orszak Trzech Króli

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 11:45

Orszak Trzech Króli w Siedlcach

więcej »

LUBARTÓW, 06.01 12:00

Lubartów: Orszak Trzech Króli

więcej »

RADZYŃ, 06.01 12:00

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Radzynia

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.01 12:00

Ulicami Siemiatycz po raz kolejny przejdzie Orszak Trzech Króli

więcej »

ŁUKÓW, 06.01 12:00

Przygotowania do Orszaku Trzech Króli w Łukowie

więcej »

MIŃSK MAZ., 06.01 12:30

Miński Orszak Trzech Króli

więcej »

RADZYŃ, 06.01 14:00

Gmina Borki: Koncert charytatywny dla pani Ireny

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 17:00

„Kolędujmy Małemu” - koncert Zespołu Artystycznego „Seniorynki”

więcej »

LUBARTÓW, 06.01 18:00

Koncert kolęd „Raduj się Świecie”

więcej »
7 8

WĘGRÓW, 08.01 11:00

„W Państwie króla Abecadło”

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.01

Żegnaj jesieni, witaj zimo! – koncert z cyklu „Smykofonia na Mazowszu”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.01 11:00

Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Zespołu Wokalnego Art Styl dla słuchaczy SUTW

więcej »
10

ŁUKÓW, 10.01

Łuków: „Gramy i śpiewamy dla Andrzeja”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01

Spotkania z Muzyką. Małe Filharmonie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.01

Spotkanie z Maciejem Szupilukiem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01 10:00

10 stycznia - Zjazd Kolędników Misyjnych

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01 18:00

Wspomnienia i powroty - wystawa Barbary Pierzgalskiej

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.01

Fabryka Piosenki ŁOK zaprasza na koncert

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 11.01 10:00

Szła Kolęda 2019 - przesłuchania konkursowe

więcej »
12

MIASTO SIEDLCE, 12.01

KPS kontra Norwid

więcej »

POWIAT BIALSKI, 12.01

Poznajmy się lepiej z Taekwon - do

więcej »

ŁUKÓW, 12.01

Koncert z Sydney w Kinie Łuków

więcej »

POWIAT BIALSKI, 12.01

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »
13

MIASTO SIEDLCE, 13.01

Koncert charytatywny dla Karoliny

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 13.01

Wodynie: Czas na Betlejemskie nutki

więcej »

SIEMIATYCZE, 13.01

3. Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Ciechanowcu

więcej »

BIELSK PODL., 13.01

Koncert kolęd w Bielsku Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.01

Koncert kolęd w parafii Bożego Ciała w Siedlcach

więcej »

RADZYŃ, 13.01

Koncert kolęd w Czemiernikach

więcej »

DROHICZYN, 13.01

Żubr Drohiczyn zagra z KS Grabówka

więcej »

ŁUKÓW, 13.01 10:00

Gmina Adamów: Anielskie Śpiewanie

więcej »

RADZYŃ, 13.01 15:00

Radzyńscy pielgrzymi podzielą się opłatkiem

więcej »
14

ŁUKÓW, 14.01 17:00

Noworoczny koncert uczniów łukowskiej szkoły muzycznej

więcej »
15

WĘGRÓW, 15.01

Węgrowskie Drogi do Niepodległości

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.01 11:00

Spotkanie z ppłk dypl. Andrzejem Pawelskim

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.01

Kolędować Małemu - przesłuchania konkursowe

więcej »
17

POWIAT SIEDLECKI, 17.01

Strzała: Aniołkowe Granie

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.01

Bezpłatne badania mammograficzne w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.01

Muzyczny Dzień Babci i Dziadka

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.01

Sylwester Domański wystąpi w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01

LUZ - Taneczne podsumowanie roku/AKTUALIZACJA

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.01

Koncert Noworoczny w Kodniu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01 19:00

Uwertura na paluszkach i LUZtracja 2018

więcej »

WĘGRÓW, 18.01 19:00

Koncert kolęd w Węgrowie

więcej »
19

RADZYŃ, 19.01

Spotkanie z Andrzejem Strejlauem i Jerzym Chromikiem

więcej »

MIŃSK MAZ., 19.01

Wernisaż wystawy Ladislava Steiningera w mińskiej bibliotece

więcej »

WŁODAWA, 19.01 10:00

„Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem” we Włodawie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.01 17:00

XVI Gala Charytatywna w ramach corocznej akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

więcej »
20

MIASTO SIEDLCE, 20.01

LUZ - Taneczne podsumowanie roku/AKTUALIZACJA

więcej »

KRAJ, 20.01

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym!

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

„Dziadek do orzechów” w Kinie Łuków

więcej »

SOKOŁÓW, 20.01

Jasełka w MGOK w Kosowie Lackim

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

Łuków: Wspólnota Rodziców Dzieci Utraconych zaprasza do wspólnej modlitwy

więcej »

RYKI, 20.01

Kłoczew: koncert jakich mało

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

Gmina Adamów: „Noworoczne Spotkanie” w bibliotece

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.01

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

więcej »

GARWOLIN, 20.01

Strażacy rywalizować będą pod siatką

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.01 16:00

Uwertura na paluszkach i LUZtracja 2018

więcej »

LUBARTÓW, 20.01 16:30

Pastorałko nieś się biała

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.01 16:50

Koncert kolęd w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach

więcej »

MIŃSK MAZ., 20.01 17:00

Koncert kolęd i pastorałek w Mrozach

więcej »

WĘGRÓW, 20.01 19:00

Węgrów: Koncert kolęd w Bazylice Mniejszej

więcej »

ŁOSICE, 20.01 19:00

Zbliża się „Łosickie Kolędowanie”

więcej »
21

RADZYŃ, 21.01

Gmina Borki: Klub Seniora rekrutuje chętnych

więcej »

RADZYŃ, 21.01

Radzyń: Kolejne spotkanie Klubu Genealogicznego

więcej »

RYKI, 21.01 10:00

Ryki: Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

więcej »
22

MIASTO SIEDLCE, 22.01

Filmowe Rekolekcje: „Winni”

więcej »

ŁUKÓW, 22.01

Łukowskie obchody wybuchu Powstania Styczniowego

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.01

We wtorek nie będzie prądu na Kościuszki w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.01 18:00

Poetycki karnawał z „Królówką”

więcej »
23

MIASTO SIEDLCE, 23.01 11:00

Czas się śmiać… – Kabaret „Wióry Lecą” dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

więcej »
24

MIASTO SIEDLCE, 24.01

Śladami bohaterów legendarnej książki „Długi marsz”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.01

IV Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

więcej »
25

SOKOŁÓW, 25.01

I Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Głos małego serca” w Bielanach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.01

Śladami bohaterów legendarnej książki „Długi marsz”

więcej »

ŁUKÓW, 25.01

Łuków i Wiśniew: IV Rajd Powstańczy im. ks. Brzóski

więcej »
26

MIŃSK MAZ., 26.01 11:00

I. Szaradziarskie Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.01 15:00

XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu

więcej »
27

MIASTO SIEDLCE, 27.01

„Dalida – pieśń miłości” – koncert Justyny Bacz

więcej »

POWIAT BIALSKI, 27.01 15:00

XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu

więcej »
28

ŁUKÓW, 28.01

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na ferie zimowe

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.01 10:00

Zimowa Akademia Talentów 2019

więcej »
29 30 31

Najnowsze Informacje

foto

WYGODNIE, STYLOWO, PRAKTYCZNIE
2019-01-17 14:47:00 Kategoria:

Firma Bamar to polski producent odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Została założona w 1998 roku. Marka Nicol powstała w 2009 roku i jest już dobrze znana rodzicom i...

więcej »