KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nowy rozkład jazdy POLREGIO
2018-12-08 21:01:34 Artykuł czytany 169 razy


9 grudnia wchodzi w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. W wielu regionach Polski zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO m.in. w zakresie relacji oraz ilości połączeń.


W nowym rozkładzie jazdy w całej Polsce pojawi się więcej pociągów REGIO – o ponad 100 – oraz dwie dodatkowe pary interREGIO pomiędzy Warszawą a Łodzią. Niektóre pociągi będą miały wydłużone relacje lub zostaną połączone w pociągi bezpośrednie bez konieczności przesiadki np. na stacjach węzłowych. POLREGIO sukcesywnie rozwija również swoją ofertę wakacyjną, m.in. do uzdrowisk czy miejscowości zagranicznych, co spotyka się z rosnącą popularnością wśród pasażerów. To zmiany będące efektem m.in. dobrej współpracy z Organizatorami transportu w województwach.

Stale rozbudowywana jest sieć sprzedaży biletów POLREGIO dla zapewnienia jak największej dostępności oferty. Bilety te można obecnie zakupić również poprzez nowy system sprzedaży przewoźnika pod adresem bilety.polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO, na platformie biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl, poprzez aplikacje mobilne e-podróżnik.pl i KOLEO, SkyCash, w salonikach prasowych KOLPORTERA, biletomatach, kasach biletowych i u obsługi pociągów. Wdrażana jest możliwość płatności kartą płatniczą za bilet zakupiony u obsługi pociągów. Warto dodać, że kasy biletowe POLREGIO są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy.

Najważniejsze zmiany w rozkładzie jazdy 2018/2019 w województwach:

Województwo lubuskie

Zostało wydłużone zamknięcie estakady w Gorzowie Wlkp. do 9 marca 2019 r. Zostanie wprowadzona dodatkowa para pociągów na linii Zielona Góra - Frankfurt - Zielona Góra oraz jedna para pociągów na linii Rzepin - Frankfurt - Rzepin. Pociąg Gorzów Wlkp. - Berlin - Gorzów Wlkp. będzie kursował codziennie - od poniedziałku do piątku z Gorzowa około godziny 05:20, w soboty i niedziele około 08:20. Uruchomiona zostanie dodatkowa para pociągów Rzepin - Poznań - Rzepin. Jedna para pociągów Szczecin - Kostrzyn została wydłużona do i z Rzepina. Zostają zawieszone połączenia: Zbąszynek odj. 22:25 - Rzepin przyj. 23:23 oraz Rzepin odj. 04:01 - Zbąszynek przyj. 04:58. Nie będzie pociągu z Rzepina do Zbąszynka o godzinie 10:40 i ze Zbąszynka do Rzepina o 12:10. Kurs będzie realizowany po godzinie 14:00.

Województwo łódzkie i mazowieckie

Rozszerzona zostanie oferta przewozowa na linii Łódź - Opoczno - Łódź o dodatkowe 6 par połączeń tj. Tomaszów Maz. - Opoczno uruchomienie dodatkowo 1 pary połączeń; Koluszki - Tomaszów Maz. uruchomienie dodatkowo 3 par połączeń; Łódź Fabryczna - Tomaszów uruchomienie dodatkowo 2 par połączeń. Rozszerzona zostanie oferta pociągów interREGIO Łódź Fabryczna  - Warszawa Wschodnia z 6 do 8 par połączeń w dni robocze.

Województwo świętokrzyskie

Pojawią się 4 nowe pociągi kursujące w dotychczasowych relacjach. I tak: jedna para pociągów na odcinku Sędziszów - Katowice, jeden dodatkowy pociąg Kraków - Sędziszów, jeden dodatkowy pociąg relacji Kielce - Skarżysko Kam (skomunikowanie z ostatnim pociągiem Kraków - Kielce i ostatnim relacji Skarżysko Kam - Ostrowiec Św.). Główne zmiany czasowe dotyczą okolic Skarżyska Kam z uwagi na trwające prace na linii kolejowej nr 25 i w samym węźle Skarżysko Kamienna (przebudowa peronu nr 3). Dotyczy to głównie pociągów relacji Ostrowiec Św. - Kielce i Ostrowiec Św. - Kraków i odwrotnie.

Województwo dolnośląskie

Zostaną uruchomione dwie nowe pary pociągów w relacji Wrocław Gł. - Opole Główne przez Jelcz Laskowice, które będą obsługiwane przez POLREGIO: odjazdy z Wrocławia Gł. o godz. 4:16 oraz 16:56, przyjazd do Opola Gł. odpowiednio o 06:18 oraz 18:52; odjazdy z Opola Gł. o godz. 4:50 oraz 15:50, przyjazd do Wrocławia Gł. odpowiednio 6:50 oraz 17:47. Dwie pary pociągów kursujących w relacji Wrocław Gł. - Wołów zostaną wydłużone do Ścinawy. Zostaną wprowadzone nowe połączenia kursujące w soboty, niedziele i święta w relacji Wrocław Gł. odj. 6:44 – Nysa przyj. 8:26 oraz Nysa odj. 4:48 – Wrocław Gł. przyj. 6:34.

Województwo lubelskie

Zasadniczo oferta pozostanie niezmieniona. Ze względu na trwające prace torowe oraz wyłączenie odcinków linii dla kursowania pociągów, w celu realizacji połączenia, zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza na linii nr 2 – na odcinku Terespol- Chotyłów –Terespol; linii nr 7 – na odcinku Lublin – Dęblin – Lublin; linii nr 26 – na odcinku Dęblin- Ryki-Dęblin (w okresie 9.XII-15.XII.2018); na linii nr 68 – na odcinku Kraśnik – Zaklików- Kraśnik (w okresie 9.XII.2018-31.I.2019); na odcinku Zaklików - St. Wola Rozwadów- Zaklików (w okresie 1.II-9.III.2019).

Województwo opolskie

Pojawi się nowe połączenie codzienne przez Kluczbork: Wrocław Główny odj. 8:36 – Częstochowa p. 11:52 i Częstochowa o. 13:11 – Wrocław Główny p. 17:12. Rozszerzone zostaną terminy kursowania pociągów do i z Kłodzka  na soboty, niedziele i święta przez cały rok. Zostanie wprowadzone nowe połączenie w dni robocze: Zawadzkie (o.22:00)– Brzeg (p. 23:16) i Wrocław Główny (o. 6:44) – Zawadzkie (p. 8:37). Wydłużona zostanie relacja połączenia Zawadzkie (13:35) – Opole Zachodnie do Wrocławia Głównego (p. 15:20). Wydłużona zostanie relacja 2 par pociągów relacji Opole - Jelcz Laskowice do relacji Opole –Jelcz – Wrocław i Wrocław – Jelcz – Opole.

Województwo wielkopolskie

Siatka i liczba połączeń w Wielkopolsce pozostaną na podobnym poziomie, ale godziny kursowania pociągów zmienią się i zostaną dostosowane do aktualnych warunków panujących na sieci linii kolejowych. Dodatkowo nastąpi uruchomienie nowej pary pociągów w relacji Poznań Gł. - Rzepin - Poznań Gł. (całorocznie) oraz Poznań Gł. - Koszalin - Poznań Gł. (w sezonie letnim).

Województwo podkarpackie

Od 1 stycznia będzie codziennie kursowała dodatkowa para pociągów w relacji Rzeszów – Jasło – Rzeszów. Od 1 stycznia zostaną także wznowione, zawieszone w miesiącu grudniu, połączenia w relacji Rzeszów – Gorlice – Rzeszów. Łączna ilość połączeń pomiędzy Rzeszowem a Jasłem wyniesie 14 pociągów POLREGIO. Konturowane będą także połączenia pomiędzy Jasłem a Sanokiem (4 pociągi), Jasłem a Zagórzem (4 pociągi) oraz Sanokiem a Komańczą (7 pociągów). Trasa dotychczasowej pary pociągów w relacji Rzeszów – Dębica – Rzeszów zostanie wydłużona do stacji Tarnów.

Od 9 grudnia będzie można dojechać bezpośrednio do i z Wodzisławia Śląskiego pociągiem
POLREGIO „Karolinka”, a także do i z Katowic. W relacji Rzeszów – Stalowa Wola Południe – Rzeszów trasa trzech pociągów będzie nadal wydłużona z uwzględnieniem stacji Sandomierz. Na czas długiego, majowego weekendu zaplanowane są połączenia turystyczna w relacji Rzeszów – Sandomierz – Rzeszów, Rzeszów – Zamość – Rzeszów oraz Rzeszów – Łupków – Rzeszów. Pojawi się także nowe połączenie w relacji Jarosław – Lublin – Jarosław. Połączenie do Łupkowa zostanie zastąpione pociągiem w relacji Rzeszów – Medzilaborce (Słowacja) – Rzeszów oraz dodatkowo uzupełnione parą pociągów w relacji Medzilaborce – Sanok – Medzilaborce. W związku z prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK pracami modernizacyjnymi związanymi z elektryfikacją linii 68/71 dla pociągów tej relacji Rzeszów – Lublin będzie wprowadzana komunikacja zastępcza dla odcinków Zaklików – Kraśnik, a następnie od 1 lutego Stalowa Wola Rozwadów – Zaklików.

Województwo pomorskie

Na linii Gdynia Główna – Gdańsk Wrzeszcz przewozy w ramach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej będzie realizować dwóch przewoźników: PKP Szybka Kolej Miejsca w Trójmieście i Przewozy Regionalne. Połączenia te będą realizowane na liniach Gdynia Główna - Gdańsk Wrzeszcz/Gdańsk Osowa - Kościerzyna/Kartuzy, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa - Gdynia Główna. Wprowadzona została rozszerzona oferta „Bilet dobrych relacji” z takimi samymi cenami, jakie obowiązują w PKP SKM. Bilet dobrych relacji będzie obowiązywał na odcinkach: Słupsk - Gdańsk Lipce, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdynia Główna - Kartuzy /Kościerzyna.

Województwo zachodniopomorskie

Na linii 273 wydłużona została relacja jednego pociągu Szczecin Główny - Kostrzyn na Szczecin Główny - Rzepin, Na linii 351 rozszerzony zostanie termin kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny -  Poznań Główny, dotychczas kursował tylko w dni robocze, natomiast od 9 grudnia kursować będzie codziennie oprócz sobót. Na Linii 407 ograniczenie terminu kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny - Kamień Pomorski z "codziennie" na "codziennie oprócz sobót". Ze względu na rozpoczynającą się modernizacje linii Szczecin – Poznań niektóre pociągi na odcinku Szczecin - Stargard będą połączone, między innymi w kierunku Słupska i Choszczna, a następnie będą rozłączane na stacji Stargard.

Województwo kujawsko-pomorskie

W nowym rozkładzie jazdy pociągów uruchomiona zostanie nowa dodatkowa para pociągów w relacji Bydgoszcz Główna – Nakło nad Notecią – Bydgoszcz Główna .

Województwo warmińsko-mazurskie

Najistotniejsze zmiany w rozkładzie jazdy pociągów dotyczą kilku połączeń. Pociąg z Iławy Gł. (odjazd o godzinie 13:23) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:26, przyj. o godz. 12:33; pociąg z Malborka (odjazd o godzinie 14:47) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 15:40, przyj. o godz. 18:00; pociąg z Olsztyna Gł. (odjazd o godzinie 10:59) do Elbląga po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 9:10, przyj. o godz. 10:49; pociąg z Elbląga (odjazd o godzinie 10:19) do Olsztyna Gł. po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:20, przyj. o godz. 12:53; pociąg z Ełku (odjazd o godzinie 11:56) do Białegostoku po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 7:43, przyj. 9:15.

Kontynuowana będzie na dotychczasowych odcinkach dobrze odbierana przez podróżnych oferta „Połączenie w Dobrej Cenie” (PwDC). Oferta ta obowiązuje na odcinkach Olsztyn Gł. – Olsztynek, Olsztyn Gł. – Dobre Miasto, Olsztyn Gł. – Szczytno – Szymany Lotnisko.

Województwo małopolskie

Zwiększy się liczba połączeń na linii Kraków – Katowice, Kraków Główny – Katowice – Kraków Główny o 1 parę pociągów, Kraków Główny – Krzeszowice – Kraków o 3 pary pociągów. W dalszym ciągu kursować będą pociągi w relacji: Kraków Główny – Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka oraz Kraków Główny – Czechowice Dziedzice – Kraków Główny w piątki i niedziele dla zapewnienia dowozów i odwozów studentów krakowskich uczelni. Została utrzymana, ciesząca się dużą popularnością wśród turystów, oferta Podhalańskiej Kolei Regionalnej na trasie Zakopane – Nowy Targ/Chabówka – Zakopane. 




Inf. pras.


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




Co, gdzie, kiedy

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO SIEDLCE, 01.05 10:00

Siedlce: kleryckie mistrzostwa

więcej »

DROHICZYN, 01.05 13:00

Majówka na trawie – Drohiczyn zaprasza

więcej »
2

MIASTO SIEDLCE, 02.05 10:00

Siedlce: kleryckie mistrzostwa

więcej »

WĘGRÓW, 02.05 16:00

I Bieg Flagi w Łochowie

więcej »
3

SIEMIATYCZE, 03.05

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Siemiatyczach

więcej »

DROHICZYN, 03.05

3 maja w Drohiczynie

więcej »

RADZYŃ, 03.05

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Radzyniu Podlaskim

więcej »

LUBARTÓW, 03.05

Święto Konstytucji 3 Maja w Kocku

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 Maja w Terespolu

więcej »

ŁUKÓW, 03.05

3-maj się, Konstytucjo

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

111 lat Orkiestry Dętej w Ciechanowcu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 maja w Janowie Podlaskim

więcej »

GARWOLIN, 03.05

Majowe święta w Pilawie

więcej »

RADZYŃ, 03.05

3 maja w Komarówce Podlaskiej

więcej »

ŁOSICE, 03.05

3 Maja w Łosicach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.05 10:00

Siedlce: 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

więcej »

GARWOLIN, 03.05 10:00

3 Maja w Garwolinie

więcej »

DROHICZYN, 03.05 11:30

6. Rajd Konny i Rowerowy – majówka w Drohiczynie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.05 11:30

Biała Podlaska: uroczystości majowe

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05 11:30

Jubileusz wybudowania Świątyni w Mokobodach

więcej »

GARWOLIN, 03.05 12:00

Potrójne świętowanie w Żelechowie

więcej »

SOKOŁÓW, 03.05 12:30

Święto Konstytucji 3 Maja w Sokołowie Podlaskim

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05 12:30

Seroczyn - Festyn Majowy po raz 28.

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.05 19:00

Siedlce: koncert z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki

więcej »
4

SIEMIATYCZE, 04.05

Konkurs kulinarny – Korowaj Mielnicki

więcej »

WĘGRÓW, 04.05 10:00

Zjazd Akcji Katolickiej Diecezji Drohiczyńskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 04.05 16:30

Piknik Majowy w Gminie Terespol

więcej »

SIEMIATYCZE, 04.05 17:00

Powiatowy Dzień Strażaka w powiecie siemiatyckim

więcej »
5

RADZYŃ, 05.05

Wkrótce II Forum Przedsiębiorczości w gminie Borki

więcej »

RADZYŃ, 05.05

I Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019”

więcej »

RADZYŃ, 05.05

I Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019”

więcej »

ŁUKÓW, 05.05

Wola Okrzejska: Dzień Konia w Sienkiewiczówce

więcej »

POWIAT BIALSKI, 05.05

Turniej Szachowy w Terespolu

więcej »

RADZYŃ, 05.05 13:00

III Festiwal Pieśni Maryjnej w Ulanie

więcej »
6 7

POWIAT BIALSKI, 07.05

Spotkanie ks. Marka Dziewieckiego z bialskimi przedsiębiorcami

więcej »
8

ŁUKÓW, 08.05

Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Łukowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.05

Spotkanie duszpasterzy młodzieży

więcej »

RADZYŃ, 08.05 10:00

Wkrótce V Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.05 11:00

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.05 11:00

Czym jest sztuka? Próba interpretacji obrazów

więcej »

MIŃSK MAZ., 08.05 18:30

Mińsk Mazowiecki: Biblioteka Podróży z Elizą Piotrowską

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.05

Spotkania z Muzyką. Małe Filharmonie „Z jazzem przez świat”

więcej »

ŁUKÓW, 09.05 10:00

Łukowscy policjanci zapraszają na debatę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.05 17:00

Czy Chiny podbiją świat? – spotkanie z prof. Bogdanem Góralczykiem

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.05 18:30

KSM-owicze spotkają się w Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach

więcej »
10

MIASTO SIEDLCE, 10.05

Zbiórka krwi podczas Jarmarku Św. Stanisława

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.05

Wiśniew: Gala z okazji 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej

więcej »

ŁUKÓW, 10.05

Wieczór w łukowskim amfiteatrze

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy „Moim obiektywem”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.05 10:00

XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.05 13:00

70-lecie Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie

więcej »

SIEMIATYCZE, 10.05 16:00

Piknik Muzyczny w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.05 16:30

Operacja Rzeka – teraz Siedlce!

więcej »

SIEMIATYCZE, 10.05 19:00

Genesis - teatr cieni w Siemiatyczach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.05 21:00

Kodeń: Nocne Czuwanie Młodych

więcej »
11

DROHICZYN, 11.05

Spotkanie formacyjne organistów

więcej »

MIĘDZYRZEC, 11.05

Święto Strażaków w Rogoźnicy

więcej »

SIEMIATYCZE, 11.05

Korowaj Agrarny w Radziwiłłówce

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 09:30

Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej w Wisznicach

więcej »

WĘGRÓW, 11.05 10:00

Liw: Otwarcie Parku Kulturowo-Historycznego przy Zamku Książąt Mazowieckich

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 12:00

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »

GARWOLIN, 11.05 16:00

Żelechów: Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Starym Kębłowie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.05 18:00

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy malarskiej Krzysztofa Bojarczuka

więcej »
12

ŁUKÓW, 12.05

Złoty wiek w Kinie Łuków

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05

10 URODZINY NOVEKINO SIEDLCE

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05

Rajd Rowerowy w Siedlcach

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 10:00

Biała Podlaska: Miejskie Obchody Święta 34. Pułku Piechoty

więcej »

PARCZEW, 12.05 10:30

Diecezjalny Dzień Rodziny – „Małżeństwo bez lęku”

więcej »

SIEMIATYCZE, 12.05 15:00

Majówka na Skwerze Artystów

więcej »

ŁUKÓW, 12.05 15:00

Łuków: Wiosenny Piknik dla Mai Przegalińskiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05 16:00

„Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” już 12 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 18:00

Biała Podlaska: XIII Koncerty Wielkanocne

więcej »
13

LUBARTÓW, 13.05

IX Plenerowy Przegląd Teatralny nad Jeziorem Firlej

więcej »

REGION, 13.05 11:00

Inauguracja budowy hospicjum w Makówce

więcej »
14

MIASTO SIEDLCE, 14.05 10:00

Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska”

więcej »

WĘGRÓW, 14.05 11:00

15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej

więcej »
15

RADZYŃ, 15.05

Startuje trzecia edycja radzyńskiego Budżetu Obywatelskiego

więcej »

RADZYŃ, 15.05

Dzień Otwarty w SOSW w Radzyniu Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.05 10:00

Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska”

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.05 11:00

Festiwal Piosenki Religijnej w Stoku Lackim

więcej »

WĘGRÓW, 15.05 13:00

Obchody 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Grębkowie

więcej »
16

RADZYŃ, 16.05

Autorka kryminałów Olga Rudnicka przyjedzie do Radzynia

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.05 10:00

Jubileuszowa Wystawa Twórczości Uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.05 17:00

Spotkanie z Romanem Laszukiem

więcej »

ŁUKÓW, 16.05 17:00

Spotkanie założycielskie Łukowskiego Towarzystwa Strzeleckiego

więcej »
17

SIEMIATYCZE, 17.05 17:00

Pirografia Jacka Mierzejewskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.05 18:00

Wieczór Uwielbienia w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.05 18:00

Siedlce: dekanalne spotkanie młodzieży

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 17.05 20:00

Klasyczny Piątek - Cykliczne Spotkanie Bialskich Klasyków Nocą

więcej »
18

ŁUKÓW, 18.05

Łuków: Noc Muzeów

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05

Noc Muzeów w Mielniku

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

ŁUKÓW, 18.05

Łuków: Przegrani Zwycięzcy

więcej »

GARWOLIN, 18.05

Duża impreza w niewielkiej Trzciance

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.05

Siedlce: Noc Muzeów w Muzeum Regionalnym

więcej »

ŁUKÓW, 18.05

Zlot Foodtrucków na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie

więcej »

WĘGRÓW, 18.05

Noc Muzeów w podziemiach parafii klasztornej w Węgrowie

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Nocne zwiedzanie Drohiczyna

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05

Zarządzani w przyszłości – konferencja w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 09:00

Wielkie Uwielbienie w Brańsku

więcej »

GARWOLIN, 18.05 10:00

Trzcianka: duże wydarzenie nie tylko sportowe

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 11:30

„Nie sam na SM – ćwiczymy razem!” - warsztaty rehabilitacyjne dla osób z SM i ich bliskich

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 16:00

Noc Muzeów w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 17:00

Noc Muzeów w Białej Podlaskiej

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 18:00

W Mielniku wystąpi Młodzieżowy Chór „RADUGA” z Moskwy

więcej »

LUBARTÓW, 18.05 18:00

Wernisaż wystawy rysunku Ireneusza Boguszewskiego w Galerii ORDY w Kocku

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.05 18:00

Noc Muzeów w Romanowie

więcej »

RADZYŃ, 18.05 19:00

Muzeum w Woli Osowińskiej zaprasza w Noc Muzeów

więcej »
19

GARWOLIN, 19.05

Sobolew: 100 - lecie Parafii Świętej Rodziny i świętych Apostołów Piotra i Pawła

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05

XI Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

więcej »

SOKOŁÓW, 19.05

Park’n’Roll & Motoserce

więcej »

DROHICZYN, 19.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Bóg nadzieja w nas

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.05

Siedlce: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 19.05

Rodzinna Majówka z Folklorem w Chlewiskach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 19.05

Festiwal Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Łuków: podejmij „wyzwanie wilka”

więcej »

RADZYŃ, 19.05

Wieczór poetycko - muzyczny w radzyńskim Sanktuarium

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Zlot Foodtrucków na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie

więcej »

MIĘDZYRZEC, 19.05

Turniej tańca towarzyskiego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 11:00

Wystawa i Pokaz Maszyn Rolniczych MASTER /zapowiedź/

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 12:00

Będzie Bieg Kolarski, będą utrudnienia w ruchu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.05 12:30

Marcin Wyrostek i zespół Corazon wystąpią w Siedlcach

więcej »

PARCZEW, 19.05 14:00

Milanów: „Charytatywny Maraton Dobra”

więcej »

ŁOSICE, 19.05 14:00

Majówka w Rudniku

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 15:00

Wyścigi wózków w Łukowie

więcej »

GARWOLIN, 19.05 15:00

Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina

więcej »

SIEMIATYCZE, 19.05 16:00

6. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Wyciskaniu Odważnika

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 16:00

ŁOK: „Niedziela z teatrem”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 18:00

Poznańskie Słowiki wystąpią w Białej Podlaskiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.05 18:00

Marcin Wyrostek i zespół Corazon wystąpią w Siedlcach

więcej »
20

ŁUKÓW, 20.05

Sesja Rady Miasta w Łukowie

więcej »

RADZYŃ, 20.05

Wkrótce III Radzyńskie Dni Fotografii

więcej »

SIEMIATYCZE, 20.05 15:00

Pięciu wspaniałych – Szkoła Muzyczna zaprasza na koncert

więcej »
21

MIASTO SIEDLCE, 21.05

Spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ „Dzieci Powstania ‘44”

więcej »

SOKOŁÓW, 21.05

Spotkanie autorskie i promocja ksiązki Agnieszki Dydycz

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.05 17:30

Szymon Hołownia w Siedlcach

więcej »

ŁUKÓW, 21.05 18:00

ŁOK: wystawa Jerzego Majka

więcej »
22

RADZYŃ, 22.05

Gmina Radzyń przyjmie Samorządową Kartę Praw Rodzin?

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.05

Siemiatycze: IX Podlaska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.05

Bajanka i Kicia Kocia – spotkanie dla dzieci w miejskiej bibliotece

więcej »

RADZYŃ, 22.05 17:00

Parafia Borki: Uroczystości ku czci św. Rity

więcej »
23

ŁUKÓW, 23.05

Sztafeta Niepodległości Łuków – Sokołów Podlaski

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.05

Spotkanie autorskie z Darią Galant

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 23.05 10:00

Żyrafka - IV Siedlecki Konkurs Matematyczny dla Przedszkoli

więcej »

LUBARTÓW, 23.05 19:00

Koncert dla naszych mam

więcej »

MIŃSK MAZ., 23.05 19:00

Koncert Daniela Gałązki z Zespołem

więcej »
24

ŁUKÓW, 24.05

Dni Łukowa na sportowo

więcej »

MIĘDZYRZEC, 24.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

ŁUKÓW, 24.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 24.05

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Stoku Lackim

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.05 11:00

Biała Podlaska: Pierwszy etap budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem

więcej »

RADZYŃ, 24.05 11:00

Wohyń: Wkrótce spotkanie z autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.05 18:00

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

więcej »
25

POWIAT SIEDLECKI, 25.05

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Stoku Lackim

więcej »

ŁUKÓW, 25.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

MIĘDZYRZEC, 25.05

Poeta międzyrzecki Ryszard Kornacki obchodzi 60 - lecie pracy literackiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.05

Promocja książki Renaty Chojeckiej oraz koncert Zespołu Pieśni i Tańca PW

więcej »

MIĘDZYRZEC, 25.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.05 12:00

Msza św. o beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego

więcej »

LUBARTÓW, 25.05 14:30

XII Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 25.05 21:00

Nocna Pielgrzymka do Mokobód

więcej »
26

ŁUKÓW, 26.05

Łuków: oddaj krew – uratuj życie

więcej »

MIĘDZYRZEC, 26.05

Międzyrzec Podlaski: Koncert Maryjny w kościele św. Mikołaja

więcej »

ŁUKÓW, 26.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

MIĘDZYRZEC, 26.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

III Motocyklowa Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

RADZYŃ, 26.05

Wkrótce VI Młodzieżowy Czempionat Koni Ras Zimnokrwistych w Bedlnie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

Biskup siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.05

Festyn w Borkach Siedleckich

więcej »

WĘGRÓW, 26.05 12:00

Parafialny Dzień Dziecka w Grębkowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.05 15:00

Piknik Rodzinny w Borkach Siedleckich

więcej »

RADZYŃ, 26.05 15:30

Robert Makłowicz przyjedzie do Radzynia

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.05 18:00

Siedlce: Złoty Jubileusz Kapłaństwa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.05 19:00

Koncert Krystyny Giżowskiej na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »
27 28

POWIAT BIALSKI, 28.05 10:00

IV Diecezjalny Zjazd Szkolnych Kół Caritas

więcej »

WĘGRÓW, 28.05 16:00

Konferencja „Prawa konsumenta w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.05 19:00

Koncert zespołu Niekompletni „Graj nam świecie”

więcej »
29

SOKOŁÓW, 29.05

Dzień Działacza Kultury i Drukarza z Wacławem Kruszewskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 29.05 18:00

Ilona Gołębiewska w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 29.05 19:00

Gdzie jesteś… Ewo?

więcej »
30

MIASTO SIEDLCE, 30.05

Trwają zapisy do Karo Chess 2019 – otwartego turnieju szachowego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.05 18:00

Fotografie codzienności

więcej »
31

Najnowsze Informacje

foto

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to dokument...
2019-05-23 16:44:12 Kategoria:

Lato zbliża się wielkimi krokami. Część z nas tegoroczny urlop spędzi poza granicami naszego kraju. Planując taki wyjazd warto jednak pamiętać, że zagraniczna...

więcej »
foto

Zwiedzanie Lublina wynajętym samochodem - poznaj nasze...
2019-05-22 13:03:35 Kategoria:

Lublin jest coraz popularniejszą destynacją wśród podróżujących po całym kraju. Stolica Lubelszczyzny ma swój wyjątkowy klimat, który kusi zarówno do dłuższych...

więcej »
foto

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów
2019-05-19 00:01:00 Kategoria:

W związku z Międzynarodowym Dniem Mycia Samochodów warto przyjrzeć się swojemu pojazdowi i poświęcić mu trochę czasu. Czyste auto ma znaczący wpływ na bezpieczną...

więcej »