KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nowy rozkład jazdy POLREGIO
2018-12-08 21:01:34 Artykuł czytany 160 razy


9 grudnia wchodzi w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. W wielu regionach Polski zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO m.in. w zakresie relacji oraz ilości połączeń.


W nowym rozkładzie jazdy w całej Polsce pojawi się więcej pociągów REGIO – o ponad 100 – oraz dwie dodatkowe pary interREGIO pomiędzy Warszawą a Łodzią. Niektóre pociągi będą miały wydłużone relacje lub zostaną połączone w pociągi bezpośrednie bez konieczności przesiadki np. na stacjach węzłowych. POLREGIO sukcesywnie rozwija również swoją ofertę wakacyjną, m.in. do uzdrowisk czy miejscowości zagranicznych, co spotyka się z rosnącą popularnością wśród pasażerów. To zmiany będące efektem m.in. dobrej współpracy z Organizatorami transportu w województwach.

Stale rozbudowywana jest sieć sprzedaży biletów POLREGIO dla zapewnienia jak największej dostępności oferty. Bilety te można obecnie zakupić również poprzez nowy system sprzedaży przewoźnika pod adresem bilety.polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO, na platformie biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl, poprzez aplikacje mobilne e-podróżnik.pl i KOLEO, SkyCash, w salonikach prasowych KOLPORTERA, biletomatach, kasach biletowych i u obsługi pociągów. Wdrażana jest możliwość płatności kartą płatniczą za bilet zakupiony u obsługi pociągów. Warto dodać, że kasy biletowe POLREGIO są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy.

Najważniejsze zmiany w rozkładzie jazdy 2018/2019 w województwach:

Województwo lubuskie

Zostało wydłużone zamknięcie estakady w Gorzowie Wlkp. do 9 marca 2019 r. Zostanie wprowadzona dodatkowa para pociągów na linii Zielona Góra - Frankfurt - Zielona Góra oraz jedna para pociągów na linii Rzepin - Frankfurt - Rzepin. Pociąg Gorzów Wlkp. - Berlin - Gorzów Wlkp. będzie kursował codziennie - od poniedziałku do piątku z Gorzowa około godziny 05:20, w soboty i niedziele około 08:20. Uruchomiona zostanie dodatkowa para pociągów Rzepin - Poznań - Rzepin. Jedna para pociągów Szczecin - Kostrzyn została wydłużona do i z Rzepina. Zostają zawieszone połączenia: Zbąszynek odj. 22:25 - Rzepin przyj. 23:23 oraz Rzepin odj. 04:01 - Zbąszynek przyj. 04:58. Nie będzie pociągu z Rzepina do Zbąszynka o godzinie 10:40 i ze Zbąszynka do Rzepina o 12:10. Kurs będzie realizowany po godzinie 14:00.

Województwo łódzkie i mazowieckie

Rozszerzona zostanie oferta przewozowa na linii Łódź - Opoczno - Łódź o dodatkowe 6 par połączeń tj. Tomaszów Maz. - Opoczno uruchomienie dodatkowo 1 pary połączeń; Koluszki - Tomaszów Maz. uruchomienie dodatkowo 3 par połączeń; Łódź Fabryczna - Tomaszów uruchomienie dodatkowo 2 par połączeń. Rozszerzona zostanie oferta pociągów interREGIO Łódź Fabryczna  - Warszawa Wschodnia z 6 do 8 par połączeń w dni robocze.

Województwo świętokrzyskie

Pojawią się 4 nowe pociągi kursujące w dotychczasowych relacjach. I tak: jedna para pociągów na odcinku Sędziszów - Katowice, jeden dodatkowy pociąg Kraków - Sędziszów, jeden dodatkowy pociąg relacji Kielce - Skarżysko Kam (skomunikowanie z ostatnim pociągiem Kraków - Kielce i ostatnim relacji Skarżysko Kam - Ostrowiec Św.). Główne zmiany czasowe dotyczą okolic Skarżyska Kam z uwagi na trwające prace na linii kolejowej nr 25 i w samym węźle Skarżysko Kamienna (przebudowa peronu nr 3). Dotyczy to głównie pociągów relacji Ostrowiec Św. - Kielce i Ostrowiec Św. - Kraków i odwrotnie.

Województwo dolnośląskie

Zostaną uruchomione dwie nowe pary pociągów w relacji Wrocław Gł. - Opole Główne przez Jelcz Laskowice, które będą obsługiwane przez POLREGIO: odjazdy z Wrocławia Gł. o godz. 4:16 oraz 16:56, przyjazd do Opola Gł. odpowiednio o 06:18 oraz 18:52; odjazdy z Opola Gł. o godz. 4:50 oraz 15:50, przyjazd do Wrocławia Gł. odpowiednio 6:50 oraz 17:47. Dwie pary pociągów kursujących w relacji Wrocław Gł. - Wołów zostaną wydłużone do Ścinawy. Zostaną wprowadzone nowe połączenia kursujące w soboty, niedziele i święta w relacji Wrocław Gł. odj. 6:44 – Nysa przyj. 8:26 oraz Nysa odj. 4:48 – Wrocław Gł. przyj. 6:34.

Województwo lubelskie

Zasadniczo oferta pozostanie niezmieniona. Ze względu na trwające prace torowe oraz wyłączenie odcinków linii dla kursowania pociągów, w celu realizacji połączenia, zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza na linii nr 2 – na odcinku Terespol- Chotyłów –Terespol; linii nr 7 – na odcinku Lublin – Dęblin – Lublin; linii nr 26 – na odcinku Dęblin- Ryki-Dęblin (w okresie 9.XII-15.XII.2018); na linii nr 68 – na odcinku Kraśnik – Zaklików- Kraśnik (w okresie 9.XII.2018-31.I.2019); na odcinku Zaklików - St. Wola Rozwadów- Zaklików (w okresie 1.II-9.III.2019).

Województwo opolskie

Pojawi się nowe połączenie codzienne przez Kluczbork: Wrocław Główny odj. 8:36 – Częstochowa p. 11:52 i Częstochowa o. 13:11 – Wrocław Główny p. 17:12. Rozszerzone zostaną terminy kursowania pociągów do i z Kłodzka  na soboty, niedziele i święta przez cały rok. Zostanie wprowadzone nowe połączenie w dni robocze: Zawadzkie (o.22:00)– Brzeg (p. 23:16) i Wrocław Główny (o. 6:44) – Zawadzkie (p. 8:37). Wydłużona zostanie relacja połączenia Zawadzkie (13:35) – Opole Zachodnie do Wrocławia Głównego (p. 15:20). Wydłużona zostanie relacja 2 par pociągów relacji Opole - Jelcz Laskowice do relacji Opole –Jelcz – Wrocław i Wrocław – Jelcz – Opole.

Województwo wielkopolskie

Siatka i liczba połączeń w Wielkopolsce pozostaną na podobnym poziomie, ale godziny kursowania pociągów zmienią się i zostaną dostosowane do aktualnych warunków panujących na sieci linii kolejowych. Dodatkowo nastąpi uruchomienie nowej pary pociągów w relacji Poznań Gł. - Rzepin - Poznań Gł. (całorocznie) oraz Poznań Gł. - Koszalin - Poznań Gł. (w sezonie letnim).

Województwo podkarpackie

Od 1 stycznia będzie codziennie kursowała dodatkowa para pociągów w relacji Rzeszów – Jasło – Rzeszów. Od 1 stycznia zostaną także wznowione, zawieszone w miesiącu grudniu, połączenia w relacji Rzeszów – Gorlice – Rzeszów. Łączna ilość połączeń pomiędzy Rzeszowem a Jasłem wyniesie 14 pociągów POLREGIO. Konturowane będą także połączenia pomiędzy Jasłem a Sanokiem (4 pociągi), Jasłem a Zagórzem (4 pociągi) oraz Sanokiem a Komańczą (7 pociągów). Trasa dotychczasowej pary pociągów w relacji Rzeszów – Dębica – Rzeszów zostanie wydłużona do stacji Tarnów.

Od 9 grudnia będzie można dojechać bezpośrednio do i z Wodzisławia Śląskiego pociągiem
POLREGIO „Karolinka”, a także do i z Katowic. W relacji Rzeszów – Stalowa Wola Południe – Rzeszów trasa trzech pociągów będzie nadal wydłużona z uwzględnieniem stacji Sandomierz. Na czas długiego, majowego weekendu zaplanowane są połączenia turystyczna w relacji Rzeszów – Sandomierz – Rzeszów, Rzeszów – Zamość – Rzeszów oraz Rzeszów – Łupków – Rzeszów. Pojawi się także nowe połączenie w relacji Jarosław – Lublin – Jarosław. Połączenie do Łupkowa zostanie zastąpione pociągiem w relacji Rzeszów – Medzilaborce (Słowacja) – Rzeszów oraz dodatkowo uzupełnione parą pociągów w relacji Medzilaborce – Sanok – Medzilaborce. W związku z prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK pracami modernizacyjnymi związanymi z elektryfikacją linii 68/71 dla pociągów tej relacji Rzeszów – Lublin będzie wprowadzana komunikacja zastępcza dla odcinków Zaklików – Kraśnik, a następnie od 1 lutego Stalowa Wola Rozwadów – Zaklików.

Województwo pomorskie

Na linii Gdynia Główna – Gdańsk Wrzeszcz przewozy w ramach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej będzie realizować dwóch przewoźników: PKP Szybka Kolej Miejsca w Trójmieście i Przewozy Regionalne. Połączenia te będą realizowane na liniach Gdynia Główna - Gdańsk Wrzeszcz/Gdańsk Osowa - Kościerzyna/Kartuzy, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa - Gdynia Główna. Wprowadzona została rozszerzona oferta „Bilet dobrych relacji” z takimi samymi cenami, jakie obowiązują w PKP SKM. Bilet dobrych relacji będzie obowiązywał na odcinkach: Słupsk - Gdańsk Lipce, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdynia Główna - Kartuzy /Kościerzyna.

Województwo zachodniopomorskie

Na linii 273 wydłużona została relacja jednego pociągu Szczecin Główny - Kostrzyn na Szczecin Główny - Rzepin, Na linii 351 rozszerzony zostanie termin kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny -  Poznań Główny, dotychczas kursował tylko w dni robocze, natomiast od 9 grudnia kursować będzie codziennie oprócz sobót. Na Linii 407 ograniczenie terminu kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny - Kamień Pomorski z "codziennie" na "codziennie oprócz sobót". Ze względu na rozpoczynającą się modernizacje linii Szczecin – Poznań niektóre pociągi na odcinku Szczecin - Stargard będą połączone, między innymi w kierunku Słupska i Choszczna, a następnie będą rozłączane na stacji Stargard.

Województwo kujawsko-pomorskie

W nowym rozkładzie jazdy pociągów uruchomiona zostanie nowa dodatkowa para pociągów w relacji Bydgoszcz Główna – Nakło nad Notecią – Bydgoszcz Główna .

Województwo warmińsko-mazurskie

Najistotniejsze zmiany w rozkładzie jazdy pociągów dotyczą kilku połączeń. Pociąg z Iławy Gł. (odjazd o godzinie 13:23) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:26, przyj. o godz. 12:33; pociąg z Malborka (odjazd o godzinie 14:47) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 15:40, przyj. o godz. 18:00; pociąg z Olsztyna Gł. (odjazd o godzinie 10:59) do Elbląga po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 9:10, przyj. o godz. 10:49; pociąg z Elbląga (odjazd o godzinie 10:19) do Olsztyna Gł. po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:20, przyj. o godz. 12:53; pociąg z Ełku (odjazd o godzinie 11:56) do Białegostoku po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 7:43, przyj. 9:15.

Kontynuowana będzie na dotychczasowych odcinkach dobrze odbierana przez podróżnych oferta „Połączenie w Dobrej Cenie” (PwDC). Oferta ta obowiązuje na odcinkach Olsztyn Gł. – Olsztynek, Olsztyn Gł. – Dobre Miasto, Olsztyn Gł. – Szczytno – Szymany Lotnisko.

Województwo małopolskie

Zwiększy się liczba połączeń na linii Kraków – Katowice, Kraków Główny – Katowice – Kraków Główny o 1 parę pociągów, Kraków Główny – Krzeszowice – Kraków o 3 pary pociągów. W dalszym ciągu kursować będą pociągi w relacji: Kraków Główny – Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka oraz Kraków Główny – Czechowice Dziedzice – Kraków Główny w piątki i niedziele dla zapewnienia dowozów i odwozów studentów krakowskich uczelni. Została utrzymana, ciesząca się dużą popularnością wśród turystów, oferta Podhalańskiej Kolei Regionalnej na trasie Zakopane – Nowy Targ/Chabówka – Zakopane. 




Inf. pras.


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




Co, gdzie, kiedy

w lewoMarzec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SIEMIATYCZE, 01.03

Włosy to skarb, którym możesz się podzielić – akcja „Włosomania” 1 marca w Siemiatyczach

więcej »

RADZYŃ, 01.03

Wkrótce kolejna edycja ulańskiego turnieju piłki ręcznej

więcej »

RADZYŃ, 01.03

Ulicami Radzynia przejdzie Marsz Żołnierzy Wyklętych

więcej »

RADZYŃ, 01.03

Namiot Wyklętych w Radzyniu po raz drugi

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.03

Biała Podlaska: miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.03

Zakochani w muzyce - koncert charytatywny w BCK

więcej »

ŁUKÓW, 01.03

Łukowskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

WĘGRÓW, 01.03

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.03

Wystawa malarstwa Weroniki Raczyńskiej

więcej »

LUBARTÓW, 01.03

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

WŁODAWA, 01.03 13:00

Włodawa: Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.03 17:00

Koncert charytatywny „Zakochani w muzyce”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.03 19:00

Wernisaż wystawy „Świat widziany sercem

więcej »

DROHICZYN, 01.03 20:00

Kabaretowy weekend w Drohiczynie

więcej »
2

MIASTO SIEDLCE, 02.03

Spotkanie duszpasterstwa rodzin w Siedlcach

więcej »

KRAJ, 02.03

Wielki Finał Charytatywnego Turnieju DeckenBau „Dzieci - Dzieciom” razem dla Stasia

więcej »

DROHICZYN, 02.03

Diecezjalny Turniej w Piłkę Siatkową KSM Diecezji Drohiczyńskiej

więcej »

ŁUKÓW, 02.03 11:00

Gmina Trzebieszów: Rajd Pamięci

więcej »

SIEMIATYCZE, 02.03 14:00

Królewski Bal Stulecia w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 02.03 17:00

Wykład dr Anny Mandreli o rtm. Witoldzie Pileckim

więcej »

DROHICZYN, 02.03 19:00

Kabaretowy weekend w Drohiczynie

więcej »

ŁUKÓW, 02.03 20:00

Łuków: Dyskoteka dla dawnej młodzieży

więcej »
3

MIĘDZYRZEC, 03.03

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Międzyrzecu

więcej »

ŁUKÓW, 03.03

Giełda Kolekcjonerów w Łukowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.03

Plastusiowy pamiętnik i plamy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.03 11:00

Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram - Z wizytą u krewnych

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.03 11:30

Wodynie: obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »

SOKOŁÓW, 03.03 15:00

Róbmy swoje, czyli Wojciech Młynarski znany i mniej znany

więcej »

SOKOŁÓW, 03.03 15:00

Koncert Orkiestry Dętej OSP Sterdyń

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.03 17:00

Trzy kategorie i trzy soprany

więcej »

SOKOŁÓW, 03.03 17:00

Agnieszka Sitek i Tomasz Mędrzak: „Najlepsze dopiero będzie. Historia humoru w pigułce”

więcej »
4

ŁUKÓW, 04.03

Łuków: sesja Rady Miasta

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 04.03 12:00

Diecezja siedlecka: Imieniny Bpa Kazimierza Gurdy

więcej »
5

LUBARTÓW, 05.03

XX Ostatkowe Spotkania Zespołów Ludowych „KUSAKI 2019

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 05.03 17:00

„Muzyczne ostatki przy organach Formentelliego”

więcej »
6

KRAJ, 06.03 10:30

„Potrzeba nowego ustawodawstwa w kontekście polityki wychowania w trzeźwości” - konferencja w Sejmie

więcej »

KRAJ, 06.03 10:30

„Potrzeba nowego ustawodawstwa w kontekście polityki wychowania w trzeźwości” - konferencja w Sejmie

więcej »

GARWOLIN, 06.03 11:00

Zamek w Żelechowie - prezentacja wyników badań archeologicznych

więcej »
7

GARWOLIN, 07.03

Garwolin: koncert z okazji Dnia Kobiet

więcej »

LUBARTÓW, 07.03

75 rocznica pacyfikacji wsi Jamy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.03 18:00

Otwarcie wystawy malarstwa Piotra Gajewskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.03 18:00

„Puszcza Białowieska. POŁĄCZENIE” - wystawa malarstwa Barbary Bańki

więcej »
8

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.03

Wernisaż Marceliny Żurek

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 08.03

Rekolekcje wielkopostne harcerzy

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.03

Miedzy nami kobietami – Dzień Kobiet w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.03

Biała Podlaska: Wystawa fotografii Elżbiety Pyrki

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.03

Filmowy Dzień Kobiet w NoveKino Siedlce

więcej »

ŁUKÓW, 08.03 14:00

Międzynarodowy turniej w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 08.03 16:00

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Kobiet

więcej »

LUBARTÓW, 08.03 18:00

Gdzie ci mężczyźni...

więcej »

POWIAT BIALSKI, 08.03 19:00

Spektakl „Jej wysokość Jadzia”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.03 19:00

Gala operetkowo - musicalowa z okazji Dnia Kobiet już 8 marca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!

więcej »
9

ŁUKÓW, 09.03

Międzynarodowy turniej w Łukowie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 09.03

Terespol: Dzień Kobiet na sportowo i kulturalnie

więcej »

LUBARTÓW, 09.03

Gminny Dzień Kobiet w Ostrowie Lubelskim

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.03

Wieczernik w Ostrożańskim Sanktuarium Maryjnym

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.03

Dobry wieczór z Pakosińską

więcej »

POWIAT BIALSKI, 09.03 16:00

Dzień Kobiet z Tomaszem Stockingerem

więcej »
10

WĘGRÓW, 10.03

Turniej Strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w Halową Piłkę Nożną

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.03

Dzień Kobiet w Gminie Siedlce

więcej »

ŁUKÓW, 10.03

Międzynarodowy turniej w Łukowie

więcej »

ŁOSICE, 10.03

Święto kobiet w Łosickim Domu Kultury

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.03

Marsz dla Niezłomnych

więcej »

ŁUKÓW, 10.03

Niedziela z teatrem - teatr Bajlandia w ŁOK

więcej »

MIĘDZYRZEC, 10.03

Dla Ciebie Kobieto, czyli VI Forum Kobiet w Krzewicy

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.03 12:00

Rozpoczyna się IX Szachowe Grand Prix Terespola

więcej »

ŁOSICE, 10.03 14:00

Lipno: O sytuacji na rynku owoców

więcej »

ŁUKÓW, 10.03 15:00

Gmina Stanin: Gminny Dzień Kobiet

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.03 15:30

Koncert „Damą być – wszystko o kobietach” w wykonaniu Zespołu Artystycznego „Seniorynki”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.03 17:00

Niedzielny Salon Muzyczny - koncert „Moniuszko”

więcej »

ŁUKÓW, 10.03 17:30

„Bajadera” w Kinie Łuków

więcej »
11

SOKOŁÓW, 11.03 18:00

Wystawa Antoniego Wróblewskiego w Galerii DOM

więcej »
12

ŁUKÓW, 12.03

Akcja krwiodawstwa w Radoryżu Smolanym

więcej »
13

ŁUKÓW, 13.03

Koncert piosenek Edith Piaf „Wieczór w Paryżu

więcej »
14

MIASTO SIEDLCE, 14.03

Dzień Otwarty w siedleckiej samochodówce

więcej »

RADZYŃ, 14.03 15:30

Radzyń: Spotkanie autorskie z Renatą Kosin

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 14.03 18:00

Wieczór poezji o mężczyznach i... dla mężczyzn

więcej »

ŁUKÓW, 14.03 18:00

Łuków: Wielkopostne Spotkanie w kościele Świętego Brata Alberta

więcej »
15

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 15.03

Zmiana terminu Finału miasta Biała Podlaska w koszykówce dziewcząt

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.03

Dzień otwarty siedleckiej humanistyki

więcej »

ŁUKÓW, 15.03 17:00

Łuków: „100 lat Trójki”

więcej »
16

MIĘDZYRZEC, 16.03

Chorały dla Templariuszy

więcej »

ŁUKÓW, 16.03

Nocny maraton pływania w Łukowie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.03

V Memoriał Kazimierza Rybaka

więcej »
17

SIEMIATYCZE, 17.03

Mielnik: Wystawa fotograficzna Krzysztofa Dzierzkowskiego

więcej »

ŁUKÓW, 17.03 10:00

Akcja poboru krwi przy parafii w Hucie Dąbrowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.03 12:00

Smykofonia na Mazowszu - koncert „W chińskim ogrodzie”

więcej »

SOKOŁÓW, 17.03 15:00

SMYKOFONIA w SOK

więcej »

ŁUKÓW, 17.03 17:00

Msza w intencji rodziców w łukowskiej Kolegiacie

więcej »

ŁUKÓW, 17.03 17:00

Wiosenny Koncert Łukowskiej Orkiestry Dętej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.03 18:00

Swing Club na Mazowszu - koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

więcej »
18

WŁODAWA, 18.03 10:00

Wernisaż prac Poli Łubkowskiej

więcej »
19

ŁUKÓW, 19.03 10:30

Urodziny łukowskiej „Trójki”

więcej »

MIĘDZYRZEC, 19.03 17:30

Siła mężczyzny, czy kryzys faceta?

więcej »
20

POWIAT BIALSKI, 20.03

Monografia Gminy Łomazy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.03

Dzień Poezji w bibliotece

więcej »

ŁOSICE, 20.03 10:00

Łosice: XVIII Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży

więcej »

SOKOŁÓW, 20.03 17:00

Sokołów Podlaski: Biblioteka zaprasza na spotkanie przy kawie

więcej »

ŁUKÓW, 20.03 18:00

Łuków: wielkopostne spotkanie z księdzem Rafałem Jarosiewiczem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.03 19:00

Niekompletni na nowo

więcej »

SOKOŁÓW, 20.03 19:00

Jan Jakub Kolski w sokołowskim DKFie

więcej »
21

SOKOŁÓW, 21.03

Spotkanie balladowe z Lechem Zakrzewskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.03

Wydział Nauk Ścisłych UPH czeka na wagarowiczów

więcej »

RADZYŃ, 21.03 11:00

Ptaki Ziemi Radzyńskiej w „Galerii na Płocie”

więcej »
22

MIASTO SIEDLCE, 22.03

Wernisaż wystawy Krzysztofa Rukasza

więcej »

WĘGRÓW, 22.03 16:00

Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu w Węgrowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.03 18:00

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

więcej »
23

ŁUKÓW, 23.03

Gmina Łuków: szachowy turniej w Krynce

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 23.03

Wieczór z poezją przy parafii Św. Józefa

więcej »

MIŃSK MAZ., 23.03 16:00

Warsztaty wiosennych dekoracji w Mrozach

więcej »

ŁOSICE, 23.03 20:00

Nocny SuperSam w Łosicach

więcej »
24

POWIAT BIALSKI, 24.03

VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tuczna

więcej »

WĘGRÓW, 24.03 11:00

Odsłonięcie tablic upamiętniających Mieszkańców Gminy Sadowne oraz Rodzinę Lubkiewiczów

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.03 19:00

Happysad zagra w Siedlcach

więcej »
25 26

MIASTO SIEDLCE, 26.03

Dlaczego może nas zainteresować El Greco?

więcej »
27

MIASTO SIEDLCE, 27.03 11:00

Wykład Małgorzaty Szumskiej dla słuchaczy SUTW

więcej »
28 29 30

RADZYŃ, 30.03

Róże Europy wystąpią na radzyńskim RO(C)KOWISKU 2019

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.03

Dzień Skupienia w Sanktuarium Św. Józefa

więcej »
31

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 31.03

Otwarcie wystawy - Skarby nieznane. Niezwykły świat ikon Muzeum Południowego Podlasia

więcej »

SIEMIATYCZE, 31.03

13. Otwarty Turniej im. Czesława Burdziuka

więcej »

Najnowsze Informacje

foto

Siedlce: Żłobek JAŚ I MAŁGOSIA zaprasza na Dzień...
2019-03-18 12:16:01 Kategoria:

Już w najbliższą sobotę, 23 marca rodzice maluchów będą mogli zobaczyć jak działa żłobek "Jaś i Małgosia" w Siedlcach. To doskonała okazja, aby zapoznać się z...

więcej »
foto

Otwarcie 2. sklepu Lidl w Siedlcach /ZDJĘCIA/
2019-03-14 10:44:06 Kategoria:

14 marca przy ul. Partyzantów 16A został otwarty drugi sklep sieci Lidl Polska w Siedlcach. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych...

więcej »
foto

Kredyt gotówkowy czy kredyt konsolidacyjny - kto...
2019-03-14 10:14:49 Kategoria:

Pozornie kredyt gotówkowy oraz kredyt konsolidacyjny nie mają ze sobą wiele wspólnego. W rzeczywistości są to jednak oferty, które mogą zainteresować tych samych...

więcej »
foto

Problemy z podatkami w firmie? Nigdy więcej!
2019-03-14 10:05:29 Kategoria:

Podczas rozwijania naszego biznesu często napotykamy na przeszkody, których wcześniej nie byliśmy w stanie przewidzieć. Jednym z problemów, na które narzekają...

więcej »