KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nowy rozkład jazdy POLREGIO
2018-12-08 21:01:34 Artykuł czytany 158 razy


9 grudnia wchodzi w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. W wielu regionach Polski zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO m.in. w zakresie relacji oraz ilości połączeń.


W nowym rozkładzie jazdy w całej Polsce pojawi się więcej pociągów REGIO – o ponad 100 – oraz dwie dodatkowe pary interREGIO pomiędzy Warszawą a Łodzią. Niektóre pociągi będą miały wydłużone relacje lub zostaną połączone w pociągi bezpośrednie bez konieczności przesiadki np. na stacjach węzłowych. POLREGIO sukcesywnie rozwija również swoją ofertę wakacyjną, m.in. do uzdrowisk czy miejscowości zagranicznych, co spotyka się z rosnącą popularnością wśród pasażerów. To zmiany będące efektem m.in. dobrej współpracy z Organizatorami transportu w województwach.

Stale rozbudowywana jest sieć sprzedaży biletów POLREGIO dla zapewnienia jak największej dostępności oferty. Bilety te można obecnie zakupić również poprzez nowy system sprzedaży przewoźnika pod adresem bilety.polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO, na platformie biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl, poprzez aplikacje mobilne e-podróżnik.pl i KOLEO, SkyCash, w salonikach prasowych KOLPORTERA, biletomatach, kasach biletowych i u obsługi pociągów. Wdrażana jest możliwość płatności kartą płatniczą za bilet zakupiony u obsługi pociągów. Warto dodać, że kasy biletowe POLREGIO są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy.

Najważniejsze zmiany w rozkładzie jazdy 2018/2019 w województwach:

Województwo lubuskie

Zostało wydłużone zamknięcie estakady w Gorzowie Wlkp. do 9 marca 2019 r. Zostanie wprowadzona dodatkowa para pociągów na linii Zielona Góra - Frankfurt - Zielona Góra oraz jedna para pociągów na linii Rzepin - Frankfurt - Rzepin. Pociąg Gorzów Wlkp. - Berlin - Gorzów Wlkp. będzie kursował codziennie - od poniedziałku do piątku z Gorzowa około godziny 05:20, w soboty i niedziele około 08:20. Uruchomiona zostanie dodatkowa para pociągów Rzepin - Poznań - Rzepin. Jedna para pociągów Szczecin - Kostrzyn została wydłużona do i z Rzepina. Zostają zawieszone połączenia: Zbąszynek odj. 22:25 - Rzepin przyj. 23:23 oraz Rzepin odj. 04:01 - Zbąszynek przyj. 04:58. Nie będzie pociągu z Rzepina do Zbąszynka o godzinie 10:40 i ze Zbąszynka do Rzepina o 12:10. Kurs będzie realizowany po godzinie 14:00.

Województwo łódzkie i mazowieckie

Rozszerzona zostanie oferta przewozowa na linii Łódź - Opoczno - Łódź o dodatkowe 6 par połączeń tj. Tomaszów Maz. - Opoczno uruchomienie dodatkowo 1 pary połączeń; Koluszki - Tomaszów Maz. uruchomienie dodatkowo 3 par połączeń; Łódź Fabryczna - Tomaszów uruchomienie dodatkowo 2 par połączeń. Rozszerzona zostanie oferta pociągów interREGIO Łódź Fabryczna  - Warszawa Wschodnia z 6 do 8 par połączeń w dni robocze.

Województwo świętokrzyskie

Pojawią się 4 nowe pociągi kursujące w dotychczasowych relacjach. I tak: jedna para pociągów na odcinku Sędziszów - Katowice, jeden dodatkowy pociąg Kraków - Sędziszów, jeden dodatkowy pociąg relacji Kielce - Skarżysko Kam (skomunikowanie z ostatnim pociągiem Kraków - Kielce i ostatnim relacji Skarżysko Kam - Ostrowiec Św.). Główne zmiany czasowe dotyczą okolic Skarżyska Kam z uwagi na trwające prace na linii kolejowej nr 25 i w samym węźle Skarżysko Kamienna (przebudowa peronu nr 3). Dotyczy to głównie pociągów relacji Ostrowiec Św. - Kielce i Ostrowiec Św. - Kraków i odwrotnie.

Województwo dolnośląskie

Zostaną uruchomione dwie nowe pary pociągów w relacji Wrocław Gł. - Opole Główne przez Jelcz Laskowice, które będą obsługiwane przez POLREGIO: odjazdy z Wrocławia Gł. o godz. 4:16 oraz 16:56, przyjazd do Opola Gł. odpowiednio o 06:18 oraz 18:52; odjazdy z Opola Gł. o godz. 4:50 oraz 15:50, przyjazd do Wrocławia Gł. odpowiednio 6:50 oraz 17:47. Dwie pary pociągów kursujących w relacji Wrocław Gł. - Wołów zostaną wydłużone do Ścinawy. Zostaną wprowadzone nowe połączenia kursujące w soboty, niedziele i święta w relacji Wrocław Gł. odj. 6:44 – Nysa przyj. 8:26 oraz Nysa odj. 4:48 – Wrocław Gł. przyj. 6:34.

Województwo lubelskie

Zasadniczo oferta pozostanie niezmieniona. Ze względu na trwające prace torowe oraz wyłączenie odcinków linii dla kursowania pociągów, w celu realizacji połączenia, zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza na linii nr 2 – na odcinku Terespol- Chotyłów –Terespol; linii nr 7 – na odcinku Lublin – Dęblin – Lublin; linii nr 26 – na odcinku Dęblin- Ryki-Dęblin (w okresie 9.XII-15.XII.2018); na linii nr 68 – na odcinku Kraśnik – Zaklików- Kraśnik (w okresie 9.XII.2018-31.I.2019); na odcinku Zaklików - St. Wola Rozwadów- Zaklików (w okresie 1.II-9.III.2019).

Województwo opolskie

Pojawi się nowe połączenie codzienne przez Kluczbork: Wrocław Główny odj. 8:36 – Częstochowa p. 11:52 i Częstochowa o. 13:11 – Wrocław Główny p. 17:12. Rozszerzone zostaną terminy kursowania pociągów do i z Kłodzka  na soboty, niedziele i święta przez cały rok. Zostanie wprowadzone nowe połączenie w dni robocze: Zawadzkie (o.22:00)– Brzeg (p. 23:16) i Wrocław Główny (o. 6:44) – Zawadzkie (p. 8:37). Wydłużona zostanie relacja połączenia Zawadzkie (13:35) – Opole Zachodnie do Wrocławia Głównego (p. 15:20). Wydłużona zostanie relacja 2 par pociągów relacji Opole - Jelcz Laskowice do relacji Opole –Jelcz – Wrocław i Wrocław – Jelcz – Opole.

Województwo wielkopolskie

Siatka i liczba połączeń w Wielkopolsce pozostaną na podobnym poziomie, ale godziny kursowania pociągów zmienią się i zostaną dostosowane do aktualnych warunków panujących na sieci linii kolejowych. Dodatkowo nastąpi uruchomienie nowej pary pociągów w relacji Poznań Gł. - Rzepin - Poznań Gł. (całorocznie) oraz Poznań Gł. - Koszalin - Poznań Gł. (w sezonie letnim).

Województwo podkarpackie

Od 1 stycznia będzie codziennie kursowała dodatkowa para pociągów w relacji Rzeszów – Jasło – Rzeszów. Od 1 stycznia zostaną także wznowione, zawieszone w miesiącu grudniu, połączenia w relacji Rzeszów – Gorlice – Rzeszów. Łączna ilość połączeń pomiędzy Rzeszowem a Jasłem wyniesie 14 pociągów POLREGIO. Konturowane będą także połączenia pomiędzy Jasłem a Sanokiem (4 pociągi), Jasłem a Zagórzem (4 pociągi) oraz Sanokiem a Komańczą (7 pociągów). Trasa dotychczasowej pary pociągów w relacji Rzeszów – Dębica – Rzeszów zostanie wydłużona do stacji Tarnów.

Od 9 grudnia będzie można dojechać bezpośrednio do i z Wodzisławia Śląskiego pociągiem
POLREGIO „Karolinka”, a także do i z Katowic. W relacji Rzeszów – Stalowa Wola Południe – Rzeszów trasa trzech pociągów będzie nadal wydłużona z uwzględnieniem stacji Sandomierz. Na czas długiego, majowego weekendu zaplanowane są połączenia turystyczna w relacji Rzeszów – Sandomierz – Rzeszów, Rzeszów – Zamość – Rzeszów oraz Rzeszów – Łupków – Rzeszów. Pojawi się także nowe połączenie w relacji Jarosław – Lublin – Jarosław. Połączenie do Łupkowa zostanie zastąpione pociągiem w relacji Rzeszów – Medzilaborce (Słowacja) – Rzeszów oraz dodatkowo uzupełnione parą pociągów w relacji Medzilaborce – Sanok – Medzilaborce. W związku z prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK pracami modernizacyjnymi związanymi z elektryfikacją linii 68/71 dla pociągów tej relacji Rzeszów – Lublin będzie wprowadzana komunikacja zastępcza dla odcinków Zaklików – Kraśnik, a następnie od 1 lutego Stalowa Wola Rozwadów – Zaklików.

Województwo pomorskie

Na linii Gdynia Główna – Gdańsk Wrzeszcz przewozy w ramach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej będzie realizować dwóch przewoźników: PKP Szybka Kolej Miejsca w Trójmieście i Przewozy Regionalne. Połączenia te będą realizowane na liniach Gdynia Główna - Gdańsk Wrzeszcz/Gdańsk Osowa - Kościerzyna/Kartuzy, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa - Gdynia Główna. Wprowadzona została rozszerzona oferta „Bilet dobrych relacji” z takimi samymi cenami, jakie obowiązują w PKP SKM. Bilet dobrych relacji będzie obowiązywał na odcinkach: Słupsk - Gdańsk Lipce, Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy/Kościerzyna, Gdynia Główna - Kartuzy /Kościerzyna.

Województwo zachodniopomorskie

Na linii 273 wydłużona została relacja jednego pociągu Szczecin Główny - Kostrzyn na Szczecin Główny - Rzepin, Na linii 351 rozszerzony zostanie termin kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny -  Poznań Główny, dotychczas kursował tylko w dni robocze, natomiast od 9 grudnia kursować będzie codziennie oprócz sobót. Na Linii 407 ograniczenie terminu kursowania 1 pary pociągów relacji Szczecin Główny - Kamień Pomorski z "codziennie" na "codziennie oprócz sobót". Ze względu na rozpoczynającą się modernizacje linii Szczecin – Poznań niektóre pociągi na odcinku Szczecin - Stargard będą połączone, między innymi w kierunku Słupska i Choszczna, a następnie będą rozłączane na stacji Stargard.

Województwo kujawsko-pomorskie

W nowym rozkładzie jazdy pociągów uruchomiona zostanie nowa dodatkowa para pociągów w relacji Bydgoszcz Główna – Nakło nad Notecią – Bydgoszcz Główna .

Województwo warmińsko-mazurskie

Najistotniejsze zmiany w rozkładzie jazdy pociągów dotyczą kilku połączeń. Pociąg z Iławy Gł. (odjazd o godzinie 13:23) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:26, przyj. o godz. 12:33; pociąg z Malborka (odjazd o godzinie 14:47) do Działdowa po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 15:40, przyj. o godz. 18:00; pociąg z Olsztyna Gł. (odjazd o godzinie 10:59) do Elbląga po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 9:10, przyj. o godz. 10:49; pociąg z Elbląga (odjazd o godzinie 10:19) do Olsztyna Gł. po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 11:20, przyj. o godz. 12:53; pociąg z Ełku (odjazd o godzinie 11:56) do Białegostoku po zmianie będzie odjeżdżał o godzinie 7:43, przyj. 9:15.

Kontynuowana będzie na dotychczasowych odcinkach dobrze odbierana przez podróżnych oferta „Połączenie w Dobrej Cenie” (PwDC). Oferta ta obowiązuje na odcinkach Olsztyn Gł. – Olsztynek, Olsztyn Gł. – Dobre Miasto, Olsztyn Gł. – Szczytno – Szymany Lotnisko.

Województwo małopolskie

Zwiększy się liczba połączeń na linii Kraków – Katowice, Kraków Główny – Katowice – Kraków Główny o 1 parę pociągów, Kraków Główny – Krzeszowice – Kraków o 3 pary pociągów. W dalszym ciągu kursować będą pociągi w relacji: Kraków Główny – Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka oraz Kraków Główny – Czechowice Dziedzice – Kraków Główny w piątki i niedziele dla zapewnienia dowozów i odwozów studentów krakowskich uczelni. Została utrzymana, ciesząca się dużą popularnością wśród turystów, oferta Podhalańskiej Kolei Regionalnej na trasie Zakopane – Nowy Targ/Chabówka – Zakopane. 




Inf. pras.


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




Co, gdzie, kiedy

w lewoStyczeń 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

ŁUKÓW, 05.01

Noworoczne turnieje Dziecięcej Akademii Futbolu

więcej »

SOKOŁÓW, 05.01

Koncert Noworoczny w SOK!

więcej »

RADZYŃ, 05.01

Radzyńscy akordeoniści zapraszają na noworoczną galę

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 05.01

Noworoczny Charytatywny Marszobieg dla Lenki Rybak

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 05.01 17:00

Spotkanie Noworoczne Duszpasterstwa Prawników

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.01

Jedlanka: wspólne kolędowanie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 06.01

Orszak Trzech Króli w Janowie Podlaskim

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Łukowie. Przygotowania

więcej »

GARWOLIN, 06.01

Borowie: koncert kolęd

więcej »

WĘGRÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Węgrowie

więcej »

ŁOSICE, 06.01

Zbliża się łosicki Orszak III Króli

więcej »

SOKOŁÓW, 06.01

Orszak Trzech Króli w Kosowie Lackim

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.01

Orszak Trzech Króli w Mordach

więcej »

BIELSK PODL., 06.01

Orszak Trzech Króli️ w Brańsku

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

Gmina Stanin: Koncert Kolęd i Pastorałek

więcej »

WŁODAWA, 06.01

Orszak Trzech Króli we Włodawie

więcej »

PARCZEW, 06.01

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Parczewa

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.01

Orszaki Trzech Króli w rejonie bialskim

więcej »

SOKOŁÓW, 06.01 10:30

Orszak Trzech Króli w Sokołowie Podlaskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 11:00

Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.01 11:00

Orszak Trzech Króli po raz szósty w Wodyniach

więcej »

WŁODAWA, 06.01 11:00

IV Hański Orszak Trzech Króli

więcej »

GARWOLIN, 06.01 11:00

Powiat garwoliński: uliczne jasełka w siedmiu miejscowościach

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.01 11:20

Ciechanowiec zaprasza na Orszak Trzech Króli

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 11:45

Orszak Trzech Króli w Siedlcach

więcej »

RADZYŃ, 06.01 12:00

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Radzynia

więcej »

ŁUKÓW, 06.01 12:00

Przygotowania do Orszaku Trzech Króli w Łukowie

więcej »

LUBARTÓW, 06.01 12:00

Lubartów: Orszak Trzech Króli

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.01 12:00

Ulicami Siemiatycz po raz kolejny przejdzie Orszak Trzech Króli

więcej »

MIŃSK MAZ., 06.01 12:30

Miński Orszak Trzech Króli

więcej »

RADZYŃ, 06.01 14:00

Gmina Borki: Koncert charytatywny dla pani Ireny

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 17:00

„Kolędujmy Małemu” - koncert Zespołu Artystycznego „Seniorynki”

więcej »

LUBARTÓW, 06.01 18:00

Koncert kolęd „Raduj się Świecie”

więcej »
7 8

WĘGRÓW, 08.01 11:00

„W Państwie króla Abecadło”

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.01

Żegnaj jesieni, witaj zimo! – koncert z cyklu „Smykofonia na Mazowszu”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.01 11:00

Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Zespołu Wokalnego Art Styl dla słuchaczy SUTW

więcej »
10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.01

Spotkanie z Maciejem Szupilukiem

więcej »

ŁUKÓW, 10.01

Łuków: „Gramy i śpiewamy dla Andrzeja”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01

Spotkania z Muzyką. Małe Filharmonie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01 10:00

10 stycznia - Zjazd Kolędników Misyjnych

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01 18:00

Wspomnienia i powroty - wystawa Barbary Pierzgalskiej

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.01

Fabryka Piosenki ŁOK zaprasza na koncert

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 11.01 10:00

Szła Kolęda 2019 - przesłuchania konkursowe

więcej »
12

MIASTO SIEDLCE, 12.01

KPS kontra Norwid

więcej »

ŁUKÓW, 12.01

Koncert z Sydney w Kinie Łuków

więcej »

POWIAT BIALSKI, 12.01

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »

POWIAT BIALSKI, 12.01

Poznajmy się lepiej z Taekwon - do

więcej »
13

MIASTO SIEDLCE, 13.01

Koncert charytatywny dla Karoliny

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.01

Koncert kolęd w parafii Bożego Ciała w Siedlcach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 13.01

Wodynie: Czas na Betlejemskie nutki

więcej »

BIELSK PODL., 13.01

Koncert kolęd w Bielsku Podlaskim

więcej »

SIEMIATYCZE, 13.01

3. Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Ciechanowcu

więcej »

DROHICZYN, 13.01

Żubr Drohiczyn zagra z KS Grabówka

więcej »

RADZYŃ, 13.01

Koncert kolęd w Czemiernikach

więcej »

ŁUKÓW, 13.01 10:00

Gmina Adamów: Anielskie Śpiewanie

więcej »

RADZYŃ, 13.01 15:00

Radzyńscy pielgrzymi podzielą się opłatkiem

więcej »
14

ŁUKÓW, 14.01 17:00

Noworoczny koncert uczniów łukowskiej szkoły muzycznej

więcej »
15

WĘGRÓW, 15.01

Węgrowskie Drogi do Niepodległości

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.01 11:00

Spotkanie z ppłk dypl. Andrzejem Pawelskim

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.01

Kolędować Małemu - przesłuchania konkursowe

więcej »
17

SIEMIATYCZE, 17.01

Bezpłatne badania mammograficzne w Siemiatyczach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 17.01

Strzała: Aniołkowe Granie

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.01

Muzyczny Dzień Babci i Dziadka

więcej »
18

POWIAT BIALSKI, 18.01

Koncert Noworoczny w Kodniu

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.01

Sylwester Domański wystąpi w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01

LUZ - Taneczne podsumowanie roku/AKTUALIZACJA

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01 19:00

Uwertura na paluszkach i LUZtracja 2018

więcej »

WĘGRÓW, 18.01 19:00

Koncert kolęd w Węgrowie

więcej »
19

MIŃSK MAZ., 19.01

Wernisaż wystawy Ladislava Steiningera w mińskiej bibliotece

więcej »

RADZYŃ, 19.01

Spotkanie z Andrzejem Strejlauem i Jerzym Chromikiem

więcej »

WŁODAWA, 19.01 10:00

„Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem” we Włodawie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.01 17:00

XVI Gala Charytatywna w ramach corocznej akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

więcej »
20

KRAJ, 20.01

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym!

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

Gmina Adamów: „Noworoczne Spotkanie” w bibliotece

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

„Dziadek do orzechów” w Kinie Łuków

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.01

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

więcej »

SOKOŁÓW, 20.01

Jasełka w MGOK w Kosowie Lackim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.01

LUZ - Taneczne podsumowanie roku/AKTUALIZACJA

więcej »

RYKI, 20.01

Kłoczew: koncert jakich mało

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

Łuków: Wspólnota Rodziców Dzieci Utraconych zaprasza do wspólnej modlitwy

więcej »

GARWOLIN, 20.01

Strażacy rywalizować będą pod siatką

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.01 16:00

Uwertura na paluszkach i LUZtracja 2018

więcej »

LUBARTÓW, 20.01 16:30

Pastorałko nieś się biała

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.01 16:50

Koncert kolęd w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach

więcej »

MIŃSK MAZ., 20.01 17:00

Koncert kolęd i pastorałek w Mrozach

więcej »

ŁOSICE, 20.01 19:00

Zbliża się „Łosickie Kolędowanie”

więcej »

WĘGRÓW, 20.01 19:00

Węgrów: Koncert kolęd w Bazylice Mniejszej

więcej »
21

RADZYŃ, 21.01

Radzyń: Kolejne spotkanie Klubu Genealogicznego

więcej »

RADZYŃ, 21.01

Gmina Borki: Klub Seniora rekrutuje chętnych

więcej »

ŁUKÓW, 21.01

ŁOK: Krzysztof Kieślowski. Ślady i pamięć

więcej »

RYKI, 21.01 10:00

Ryki: Miejsko – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

więcej »
22

POWIAT BIALSKI, 22.01

Obchody 156 rocznicy zwycięskiej bitwy o Kodeń

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.01

We wtorek nie będzie prądu na Kościuszki w Siemiatyczach

więcej »

ŁUKÓW, 22.01

Łukowskie obchody wybuchu Powstania Styczniowego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.01

Filmowe Rekolekcje: „Winni”

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.01

SKICKI-SKIUK Polski Jazz 360 Czeremcha

więcej »

RYKI, 22.01 17:00

Poznaj historię Aeroklubu Orląt w Dęblinie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.01 18:00

Poetycki karnawał z „Królówką”

więcej »
23

MIASTO SIEDLCE, 23.01 11:00

Czas się śmiać… – Kabaret „Wióry Lecą” dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

więcej »
24

MIASTO SIEDLCE, 24.01

Śladami bohaterów legendarnej książki „Długi marsz”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.01

IV Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego

więcej »
25

SOKOŁÓW, 25.01

I Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Głos małego serca” w Bielanach

więcej »

ŁUKÓW, 25.01

Łuków i Wiśniew: IV Rajd Powstańczy im. ks. Brzóski

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.01

Śladami bohaterów legendarnej książki „Długi marsz”

więcej »

WŁODAWA, 25.01 17:00

Włodawa: Koncert „Zimowa noc”

więcej »
26

MIŃSK MAZ., 26.01 11:00

I. Szaradziarskie Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.01 15:00

XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu

więcej »
27

WŁODAWA, 27.01

Katechezy zwiastowania we Włodawie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 27.01

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 27.01

„Dalida – pieśń miłości” – koncert Justyny Bacz

więcej »

POWIAT BIALSKI, 27.01 15:00

XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu

więcej »
28

ŁUKÓW, 28.01

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na ferie zimowe

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.01 10:00

Zimowa Akademia Talentów 2019

więcej »
29 30 31

Najnowsze Informacje

foto

WYGODNIE, STYLOWO, PRAKTYCZNIE
2019-01-17 14:47:00 Kategoria:

Firma Bamar to polski producent odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Została założona w 1998 roku. Marka Nicol powstała w 2009 roku i jest już dobrze znana rodzicom i...

więcej »