KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

W marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów KM
2020-02-24 10:14:03 Artykuł czytany 128 razy


Zmiany, które wejdą 15 marca, będą obowiązywać do 13 czerwca. Utrudnienia w ruchu dotyczą większości linii obsługiwanych przez pociągi Kolei Mazowieckich.


Linia nr R1 Warszawa – Skierniewice

W dniach 15-30 kwietnia w godz. 9:10-19:10 z uwagi na prace utrzymaniowe na torach prowadzone prze PKP PLK  na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki pociągi będą kursować po jednym czynnym torze. Część ominie przystanki Parzniew, Brwinów i Milanówek. Wybrane połączenia zostaną odwołane.

Linia nr R2 Warszawa – Łuków

W dniach 14-16 kwietnia w godz. 23:00-5:00 ruch pociągów na odcinku Sulejówek Miłosna – Mińsk Mazowiecki zostanie wstrzymany z uwagi na budowę wiaduktu drogowego trasy A2. Pociągi na tym odcinku zastąpią autobusy.

Linia nr R3 Warszawa – Łowicz Główny


Na linii będą kontynuowane prace na odcinku Sochaczew – Łowicz Główny. W związku z tym część połączeń na tym odcinku zostanie obsłużona zastępczą komunikacją autobusową.

Linia nr R6 Warszawa – Małkinia


W dalszym ciągu z uwagi na nocne przerwy technologiczne pierwszy i ostatni pociąg z/do Małkini na odcinku Łochów – Małkinia zostanie obsłużony zastępczą komunikacją autobusową.
W tym czasie wystąpią dwa krótkie zamknięcia dotyczące wymiany szyn na szlaku, gdzie pociągi będą kursować po jednym czynnym torze, na odcinku:

•Sadowne Węgrowskie – Łochów w dniach 28-29 marca;
•Łochów – Tłuszcz w dniach 3-5 kwietnia (wystąpią duże utrudnienia związane z odwołaniem części pociągów na tym odcinku). Pociąg przyspieszony nr 19109 kursujący do Małkini w dniu 3 kwietnia skończy bieg w stacji Tłuszcz.

Linia nr R7 Warszawa – Dęblin

Trwa modernizacja odcinka Otwock – Pilawa. Za pociągi, tak jak obecnie, pojadą autobusy zwykłe i przyspieszone.

Linia nr R8 Warszawa – Skarżysko Kamienna

Na linii nadal będą prowadzone prace modernizacyjne. Na odcinku Radom – Warka ruch pociągów będzie wstrzymany, w zamian będzie kursowała zastępcza komunikacja autobusowa. Dalej na odcinku Warka – Czachówek Południowy ruch pociągów będzie odbywał się wahadłowo po jednym torze. Z uwagi na nocną przerwę technologiczną pociąg nr 12602 relacji Warszawa Wschodnia odj. 23:07 – Warka przyj. 0:15 będzie kończył bieg w Czachówku Południowym i dalej będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Pociąg „Radomiak”, tak jak obecnie, będzie kursował trasą okrężną przez Centralną Magistralę Kolejową z postojami w Przysusze i Drzewicy.

Linia nr R9 Warszawa – Działdowo

W związku z budową przystanku Warszawa Targówek ruch pociągów będzie się odbywał po jednym torze na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga. Dodatkowo 30 kwietnia pociągi nr 93150 relacji Modlin (odj. 0:28 – Warszawa Centralna przyj. 1:28) oraz 93150 relacji Warszawa Centralna (odj. 2:55 – Modlin przyj. 3:55) na odcinku W-wa Centralna – Legionowo zostaną obsłużone przez zastępczą komunikację autobusową.

Linia nr R61 Tłuszcz – Ostrołęka

Z uwagi na naprawę mostu na odcinku Wyszków – Mostówka w dniach:
•od 20 kwietnia godz. 6:30 do 15 maja godz. 17:30 w dni robocze;
•od 25 kwietnia godz. 8:00 do 26 kwietnia godz. 17:05 (weekend);
•od 9 maja godz. 8:00 do 10 maja godz. 17:05 (weekend);
•od 16 maja godz. 8:00 do 17 maja godz. 17:05 (weekend);
zostanie wstrzymany ruch pociągów. Za odwołane pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr R91 Nasielsk – Sierpc

W związku z wymianą toru na odcinku Nasielsk – Płońsk w dniach 5 - 6 maja pociągi nr 51164 relacji Sierpc (odj. 7:53 – Nasielsk przyj. 10:03) oraz 15161 relacji Nasielsk (odj. 8:12 – Sierpc przyj. 10:24) będą odwołane na ww. odcinku, w zamian będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr R31 Kutno – Sierpc

W związku z przebudową układu torowego i sieci trakcyjnej w stacji Kutno na odcinku Kutno – Raciborów Kutnowski zostanie wstrzymany ruch pociągów. Za odwołane pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Pierwszy i ostatni pociąg do/z Kutna oraz pociągi do/z Warszawy będą kursowały jako pociąg w całej relacji.

Szczegółowe informacje znajdują się w tabelach rozkładu jazdy dla poszczególnych linii na www.mazowieckie.com.pl.

źródło: Koleje Mazowieckie [ja]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




foto

Ubezpieczenie na życie a niezdolność do pracy
2020-05-25 21:26:57 Kategoria:

Ubezpieczenie na życie zapewnia wsparcie finansowe dla rodziny na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Polisa ma jeszcze inną zaletę – gwarantuje Ci pomoc, jeśli stracisz...

więcej »
foto

Hilding to lider w produkcji materacy w Polsce. Sprawdź,...
2020-05-25 13:18:21 Kategoria:

W ofercie Hilding znajdziemy udoskonalone materace sprężynowe, wkłady piankowe o rewolucyjnych właściwościach i luksusowe rozwiązania hybrydowe. Jak, spośród tylu...

więcej »
foto

Generator ozonu OTS-15 – nowe urządzenie w ofercie...
2020-05-20 10:58:25 Kategoria:

Zarodniki pleśni i grzybów, roztocza, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy – można się ich skutecznie pozbyć z pomieszczeń, korzystając z generatora ozonu. Model...

więcej »
foto

W Galerii Siedlce otwarte są już wszystkie sklepy
2020-05-15 13:39:24 Kategoria:

Galeria Siedlce zaprasza na zakupy. Wszystkie sklepy są już otwarte.

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Sekretariat Katolickiego Radia Podlasie wznawia...
2020-05-12 17:17:26 Kategoria:

Po przerwie, wznowił swoje funkcjonowanie sekretariat Katolickiego Radia Podlasie. Niektóre sprawy można już załatwiać osobiście od godz. 9.00 do 15.00 w budynku Radia...

więcej »


Co, gdzie, kiedy

w lewoMaj 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

WĘGRÓW, 02.05

Wywieś flagę narodową

więcej »
3

RADZYŃ, 03.05

Radzyń Podlaski: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja inne niż zwykle

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05

Seroczyn: wirtualne świętowanie

więcej »

DROHICZYN, 03.05 18:00

Pogoda na szczęście... koncert online w Drohiczynie

więcej »
4

MIASTO SIEDLCE, 04.05

Siedlce: Wirtualne Dni Otwarte na UPH

więcej »
5 6

GARWOLIN, 06.05

Miętne: wirtualna wycieczka po Podlasiu

więcej »
7 8 9 10

PARCZEW, 10.05

Dzień Rodzin w Parczewie on – line

więcej »
11 12 13 14 15

ŁUKÓW, 15.05

ŁOK: teatr on-line

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.05

Noc Muzeów online

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.05

Siedlce: Noc Muzeów w Internecie

więcej »
17

MIASTO SIEDLCE, 17.05

Śpiewnik Papieski online

więcej »
18 19 20 21 22

RADZYŃ, 22.05

„Majówki” Tomasza Młynarczyka

więcej »

RADZYŃ, 22.05

„Majówki” Tomasza Młynarczyka

więcej »

ŁUKÓW, 22.05

Ł'OK LIVE: Polowanie na lisa

więcej »

WŁODAWA, 22.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »
23

WŁODAWA, 23.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »

SIEMIATYCZE, 23.05

W parafii Św. Andrzeja Boboli będą modlić się non stop przez 7 dni

więcej »
24

WŁODAWA, 24.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »
25 26 27 28 29 30

SIEMIATYCZE, 30.05

W parafii Św. Andrzeja Boboli będą modlić się non stop przez 7 dni

więcej »

PARCZEW, 30.05

Turniej tenisa ziemnego w Parczewie

więcej »
31

POWIAT BIALSKI, 31.05 10:00

V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

Najnowsze Informacje