R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Dni Łosic /program/
2017-07-17 18:50:09 Artykuł czytany 3850 razy


Mateusz Ziółko, Maleo Reggae Rockers, Tercet Egzotyczny, Freaky Boys - to główne gwiazdy zbliżających się Dni Łosic. Przed publicznością zaprezentują się również miejscowi artyści. Początek wspólnego świętowania na Targowicy Miejskiej już w piątek 21 lipca. Zobacz szczegółowy program.


- Obchody Dni Miasta i Gminy Łosice to nie tylko koncerty. Zaplanowaliśmy również szereg atrakcji dla najmłodszych: gry i zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, wesołe miasteczko,  malowanie twarzy itp. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych, dla nich przygotowane są również konkursy z nagrodami oraz stoiska gastronomiczne, reklamowe i handlowe. Naszym zamiarem było przygotowanie programu imprezy tak, aby każdy znalazł w nim „coś dla siebie” – zachęcają organziatorzy.





KSkor/ Podlaskie Centrum Radiowe


wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Jakub
    2017-07-24 11:06:02

    arrow

    Jak ktoś nie był to i narzeka. Dla niektórych gwiazdą jest Zenek dla innych Maryla. Łosice mogą się pochwalić Maleo Reggea Rockers i Mateuszem Ziółko. Freaky Boys dali czadu. Pełna Targowica ludzi. Szacun!

  • Do KT
    2017-07-24 10:57:30

    arrow

    Masz rację strzał w 10. Pełny szacun za Twoją uwagę.

  • ET
    2017-07-23 15:09:26

    arrow

    Super! Parada strzał w 10 :) Czekamy na koncerty. Maleo, Maleo :)

  • KT
    2017-07-23 13:43:55

    arrow

    odwieczny problem organizatorów takich imprez,zamiast zapłacić za jedna gwiazdę Dużego formatu,której nikt by się nie powstydził,nazapraszali grajków po 5 zł aby zapchać wieczór zwykłą chałturą, jak biedak kiszki kartoflami bez okrasy,bo taniej!!! GRATULACJE!!!

  • NIKA
    2017-07-21 11:35:16

    arrow

    ile można słuchać disco polo ?????? wg mnie jakaś odmiana jest potrzebna mieszkańcom , nie każdy słucha disco w polu - a zaraz znowu polowcy będą świętować a tu wydarzenie raz na rok z jakąś odmianą to już krytyka !!!

  • łosiczanka
    2017-07-20 15:35:20

    arrow

    Program zapowiada się bardzo ciekawie. Na gratulacje poczekamy do zakończenia imprezy :) Do zobaczenia!

  • Dni Łosic
    2017-07-20 13:33:22

    arrow

    Za co te gratulacje? Chyba to organizatorzy sami sobie gratulują. Przecież ten program to wstyd i zwykła szmira.

  • jejku
    2017-07-20 13:17:34

    arrow

    Do wszystkich jojczących...Nie zapominajcie, że Łosice sa małym miastem i budżet na tego typu imprezy też nie jest porażający. Porównując z miastami o dwa razy wiekszej populacji (np Siemiatycze) z wieloma firmami sponsorujacymi, zawsze wypadnie to mało korzystnie. Tym bardziej ukłon w strone organizatorów, że line up jest różnorodny i nie sprowadza się do pieciu zespołów disco polo. Ja z przyjemnością wybiorę sie na Maleo.

  • do szkoda
    2017-07-20 10:17:39

    arrow

    Ale mi gwiazdy wypisałeś.
    Dobrze, że nie ma tych czasów jak była jedna gwiazda na cały wieczór i to jeszcze się spóźniła. Koncert zaczynał się o 22 i już większość ludzi była w domu z dziećmi. Pograła 40 min i do widzenia. Czasy nie wracajcie !!!.
    Gratulacje organizatorom :)

  • do szkoda
    2017-07-20 10:17:39

    arrow

    Ale mi gwiazdy wypisałeś.
    Dobrze, że nie ma tych czasów jak była jedna gwiazda na cały wieczór i to jeszcze się spóźniła. Koncert zaczynał się o 22 i już większość ludzi była w domu z dziećmi. Pograła 40 min i do widzenia. Czasy nie wracajcie !!!.
    Gratulacje organizatorom :)

  • Super!
    2017-07-18 13:49:28

    arrow

    Niezły program. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mateusz Ziółko i Freaky Boys - klasa! Do zobaczenia :)

  • Panna
    2017-07-18 13:41:36

    arrow

    Maleo Reggae Rockers - wielki szacunek za "Panny Wyklęte"! Darek Malejonek - człowiek wielkiego formatu. Do zobaczenia na koncercie!

  • do szkoda...
    2017-07-18 10:46:51

    arrow

    No szkoda.
    W Siemiatyczach była Maryla Rodowicz.
    U nas chyba już kampania wyborcza?

  • do
    2017-07-18 10:23:57

    arrow

    skoro już te gwiazdy jak zostało napisane w Twoim poście widziałeś to po co zapraszać je ponownie, może są osoby wśród mieszkańców Łosic które chętnie zobaczą wyżej wymienionych, miłego odbioru innego typu muzyki - pozdrawiam

  • Szkoda ..
    2017-07-18 07:18:58

    arrow

    Gdzie te czasy gdy do Łosic przyjeżdżały takie gwiazdy jak Michał Wiśniewski, Lombard, Kasia Cerekwicka itd. Chyba te czasy odeszły wraz z Kobylińskim. Szkoda, że obecny burmistrz preferuje ilość nie jakość.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Wielkie otwarcie marketu budowlanego ANIBA w Węgrowie
2018-06-18 07:58:26 Kategoria:

23 czerwca w Węgrowie odbędzie się wielkie otwarcie marketu budowlanego ANIBA. Wydarzeniu będą towarzyszyć konkursy i atrakcje dla dzieci. Będzie można również wygrać...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem