R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

„Łydka Grubasa” i „Top One” wystąpią na Dniach Łosic
2022-07-12 18:19:00 Artykuł czytany 3112 razy


Zbliżają się Dni Łosic. W tym roku odbędą się 17 lipca. Przed publicznością wystąpią: „Top One” i „Łydka Grubasa”.


W tym roku łosiczanie będą się bawić na Targowicy Miejskiej przy przebojach disco, w wykonaniu zespołu TOP ONE. Kolejną gwiazdą będzie zespół "Łydka Grubasa", twórcy m.in. hitu „Rapapara”, który w serwisie youtube odtworzono już ponad 100 mln razy.

 W niedzielę odbędzie się również parada zabytkowych pojazdów ulicami miasta. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, stoisk handlowych, gastronomicznych czy wesołego miasteczka.



KSkor
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Do Krzysztof
    2022-07-27 07:50:49

    arrow

    tylko w Przesmykach

  • Z
    2022-07-25 13:39:46

    arrow

    I wszyscy na rowery po światowe miasto rowerowe ha ha

  • Krzysztof
    2022-07-25 10:48:35

    arrow

    Gdzie obecnie w promieniu 20-30 km od Łosic sa dyskoteki? Nie licząc Siedlec

  • ja będę
    2022-07-12 09:18:34

    arrow

    Zabaw w Olszance i Huszlewie od lat nie ma i wioskowe chłopy narzekają na miastowych forach, bo nie ma gdzie ze sztachetami pobiegać 🤣

  • Zenek
    2022-07-11 16:34:45

    arrow

    Jak to nie disco polo? Przecież jest. Jak co roku. Pojawiają się tu głosy jakby to była nie wiadomo jaka klasa. Bez przesady

  • Ja
    2022-07-11 08:04:50

    arrow

    Brawo, nareszcie porządna muzyka a nie jakieś mydlane disco polo

  • Koleżanka
    2022-07-10 15:52:31

    arrow

    Widać, że pani D. Szykuje się już na stołek burmistrza

  • Jula
    2022-07-10 07:00:19

    arrow

    Panu burmistrzowi nie brakuje ani kultury odobistej, ani dobrego gustu .Ura burza, bo wystąpi zespół ( w ktorego piosenkach są przekleństwa), bo dzieci będą słuchać. Spokojnie dzieci nie takich przekleństw używają i rodzice nic z tego nie robią. Więc w czym problem.

  • Ja z LOSIC
    2022-07-09 21:37:04

    arrow

    Żenua, ja też nie pójdę.

  • Prześmiewca
    2022-07-07 16:37:24

    arrow

    Uspokoić się pedryl. Nikt na siłę was nie ciągnie na te atrakcje.

  • Dziab
    2022-07-06 22:15:45

    arrow

    No bo przecież w tym kraju jest tylko JEDEN WŁAŚCIWY rodzaj muzyki... Jak się komuś nie podoba to niech nie idzie. Ja pójdę na Łydkę bo w bliskiej okolicy ciężko o takie koncerty. Nie poszedłbym na Zenka, Cleo i inne takie. Wy też macie taki wybór. :)

  • stąd
    2022-07-06 20:04:48

    arrow

    Cenzura czujna. Nie można napisać jaki pan taki kram.

  • Gratulacje
    2022-07-06 13:10:18

    arrow

    Wulgaryzmy za pieniądze podatników. Ciekawe do jakiego odbiorcy skierowana jest ta " gwiazda". Z dziećmi można przyjść?

  • stąd
    2022-07-05 16:30:59

    arrow

    Nie ma się co dziwić, to są przecież TYLKO łosice.

  • do brawo
    2022-07-05 16:01:47

    arrow

    Jak dla Ciebie Cleo jest gwiazdą, to zapraszam do słuchania reklam albo Radia Zet. P.S. Lepiej jak laska pół naga śpiewa na scenie

  • brawo
    2022-07-05 14:35:05

    arrow

    Piosenka o "wielkim ryju dziewczyny". Gratulujemy Panu Burmistrzowi kultury osobistej, gustu i smaku. Jakoś w innych miastach mogą śpiewać gwiazdy Cleo, Baranovski, Daria a u nas w Łosicach zespół jednego wulgarnego i obrażającego kobiety "przeboju".

  • do jana
    2022-07-05 13:45:40

    arrow

    No widać Szanowny Panie, że na muzyce się nie znasz. Łydka Grubasa jest topową kapelą. Wiem, wiem że Zenek się marzy albo inny boys

  • Jan
    2022-07-05 09:59:45

    arrow

    Gwiazdy przez duże "G".

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

12. Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – transmisja
2022-10-02 10:07:59 Kategoria:

„Ojciec – Strażnik Rodziny” to hasło będą rozważać mężczyźni, którzy w najbliższą niedzielę 2 października przybędą do Sanktuarium Błogosławionych...

więcej »


foto

Jak wybrać odpowiedni termometr bezdotykowy?
2022-09-30 14:44:34 Kategoria:

Zastanawiasz się, jaki termometr bezdotykowy będzie dla Ciebie najlepszy? Warto wiedzieć, jakie są obecnie dostępne na rynku rodzaje termometrów. Istotne są także ich...

więcej »
foto

Zaplanuj własny strój koszykarski - gdzie zamówić?
2022-09-30 14:35:06 Kategoria:

Decydując się na zamówienie strojów koszykarskich u polskiego producenta, masz możliwość wykonania własnego projektu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stroje...

więcej »
foto

Tabletki na włosy
2022-09-30 14:02:39 Kategoria:

Piękne, zdrowe i gęste włosy są marzeniem nie tylko większości kobiet. Również mężczyźni są świadomi roli, jaką odgrywa zadbana i dobrze utrzymana fryzura. Dlatego...

więcej »
foto

Dlaczego warto wypożyczyć samochód na wakacje?
2022-09-29 14:37:34 Kategoria:

Szykując się na urlop, warto poświęcić czas na dokładne jego zaplanowanie, biorąc tym samym pod uwagę różnorakie kwestie. Dobra organizacja i przygotowanie się na...

więcej »
foto

Dobry czas w Magicznych Ogrodach
2022-07-21 10:41:00 Kategoria:

Można założyć, że większość gości janowieckiego parku, którzy byli tam parokrotnie, myślą o tym miejscu z czułością i radością, że zawsze mogą tam wrócić.

więcej »

Łosice

w lewoPaźdzernik 2022w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁOSICE, 01.10 06:30

Męski Różaniec w Łosicach

więcej »
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje