R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nagroda dla Koła Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach
2019-10-05 13:42:44 Artykuł czytany 1604 razy


Koło Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach zajęło III miejsce w konkursie „Skarby Europy Zaklęte w Szkle”. Nagroda została wręczona na „Konferencji Zainspiruj się dziedzictwem” zorganizowanej przez warmińsko-mazurską izbę rolniczą. Konferencja odbyła się w dniach 1-3 października w Olsztynie.


W konkursie „Skarby Europy Zaklęte w Szkle” panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach zdobyły III nagrodę.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

SK
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • as
    2019-10-09 10:37:12

    arrow

    w szpakach w kole jak w sejmie

  • Do do kp
    2019-10-08 22:22:16

    arrow

    A dziekuje i pozdrawiam:),Jak zmienimy przewodniczącą lub sama zrezygnuje poinformujemy zainteresowanych. Idę dalej pchać bo parcie się zmniejszy.

  • kp
    2019-10-08 19:59:02

    arrow

    ale nie chodziło mi o Kasię

  • Do Joanny
    2019-10-08 12:21:04

    arrow

    Internet stoi otworem. Jest wiele konkursów gdzie można się zgłaszać..trzeba poszukać.

  • Joanna
    2019-10-07 21:55:57

    arrow

    dlaczego inne koła nie dostały informacji o konkursie?

  • Do kp
    2019-10-07 20:09:39

    arrow

    Kasia ma duże parcie więc wszędzie jej dużo :-)

  • Do kp
    2019-10-07 08:28:30

    arrow

    Przewodnicząca nie mogla jechać.

  • kp
    2019-10-07 08:07:44

    arrow

    Widze ze szpaki mają nową przewodniczoncą koła

  • Katarzyna
    2019-10-07 07:57:31

    arrow

    1 Koło z powiatu.

  • xyz
    2019-10-07 00:07:41

    arrow

    Tym razem bez Jolki?

  • ps
    2019-10-06 21:31:18

    arrow

    Gratulacje po sto kroć i piąć się w górę,bo tak trzymać to za mało!Gdzie ja napisałem,że tylko ASIA tam była?świat stoi otworem!!!

  • kgw
    2019-10-06 21:15:36

    arrow

    Ile kół z powiatu brało udział w konkursie?

  • do żarty
    2019-10-06 16:29:36

    arrow

    Czyż słoik korniszonów nie jest skarbem,jak pusto w lodówce a czymś trzeba zagryść? Wyobrażni trochę,ludzie!A sok z malin gdy kaszel dokucza nie jest skarbem i pare innych rzeczy o których nie będę pisał a domyślić się nie trudno.

  • do PS
    2019-10-06 14:18:57

    arrow

    Z tych zdjęć wynika że nie tylko Asia tam była więc gratulacje należą się wszystkim paniom.SUPER I GRATULACJE TAK TRZYMAĆ!!!!

  • Żarty
    2019-10-06 08:43:24

    arrow

    Skarby Europy zaklęte w szkle - co to jest ? i wszystko jasne

  • as
    2019-10-05 21:36:42

    arrow

    super

  • PS
    2019-10-05 18:56:49

    arrow

    Szkoda że Asi w Kobylanach nie mamy!!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Pizza rodem z włoskiej restauracji. Zdradzamy recepturę...
2019-10-18 10:52:22 Kategoria:

Nikt nie robi lepszej pizzy niż Włosi! Prawdziwa włoska pizza jest sprężysta, aromatyczna i nie zapycha. Ciasto powinno być cienkie oraz nie przytłaczać swoim smakiem...

więcej »
foto

Skoda - upusty do 14000 na wybrane modele
2019-10-18 09:50:30 Kategoria:

Dni Otwarte w salonach SKODA CARSED 25-27 października. Sprawdź szczegóły.

więcej »
foto

Dieta z dowozem do domu w Białymstoku – jak ją...
2019-10-11 15:15:27 Kategoria:

Być może zastanawiacie się nad zamówieniem diety z dowozem do domu. Nie macie czasu bądź masz najzwyczajniej w świecie macie już dość stania godzinami przy garnkach....

więcej »

Łosice

w lewoPaźdzernik 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

ŁOSICE, 06.10

II Cross Nadbużański

więcej »

ŁOSICE, 06.10 15:30

Wojciech Sumliński przyjedzie do Łosic

więcej »
7

ŁOSICE, 07.10 17:30

Spotkanie z Haliną Grochowską

więcej »
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17

ŁOSICE, 17.10 14:00

Seniorzy wracają do nauki

więcej »
18 19 20
21 22 23 24

MIASTO SIEDLCE, 24.10

VITOexTrEAM z Maćkiem Nabrdalikiem

więcej »
25 26 27
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje