R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Rok 2016 w łosickiej kulturze
2017-01-05 17:37:21 Artykuł czytany 1365 razy


Rok 2016 za nami. Początek nowego roku to czas planowania i podsumowań. Przypomnijmy sobie, co w minionym roku wydarzyło się w łosickiej kulturze.


Kulturalnym sercem Miasta i Gminy Łosice jest Łosicki Dom Kultury. Ubiegłoroczne przedsięwzięcia tej placówki podsumowała dla nas kierownik do spraw kultury Dorota Kozłowska.



Z Dorotą Kozłowską rozmawiała
Dorota Kalinowska.

DK/DJ

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • uffffff
    2017-01-12 20:34:44

    arrow

    ... skoro było to podsumowanie roku w regionie to dlaczego nie ma ani słowa o pozostałych jednostkach kultury np. w Platerowie czy Sarnakach, które również świetnie działają? Niech to będzie pytanie retoryczne.

  • Zofia
    2017-01-12 12:20:05

    arrow

    Marazm droga Pani to mamy W POWIECIE i to nie z winy starosty bynajmniej. Łosiccy radni powiatowi (Kobyliński, Osipiuk, Muder, Frączek, Giziński - sami zdaje się doświadczeni samorządowcy!), którzy mają działać na rzecz łosiczan skupiają się wyłącznie na politycznych kłótniach i przepychankach. Zamiast w zgodzie walczyć o inwestycje w gminie Łosice.

    W poprzedniej kadencji powiatu tyle się działo w samych Łosicach: ul. Kolejowa, ul.Narutowicza, ul. Błonie, Orlik, Orlik zimowy, itd. A czym się Państwo teraz pochwalą? KONFLIKTY I MARAZM - ot co.

  • Dorota Kalinowska
    2017-01-12 11:56:15

    arrow

    Drodzy komentujący. Materiał jest podsumowaniem minionego roku. Gdzie tu Państwo widzicie "okrzykiwanie sukcesem" czy "chwalenie się"? Kierownik do spraw kultury przypomina, z resztą na prośbę redakcji KRP, o wydarzeniach które miały miejsce. Było to wykorzystane na antenie radia w magazynie "Kultura na fali" poświęconym podsumowaniu roku w regionie. I tyle. To, że ktoś w sposób promujący placówkę mówi o prowadzonych działaniach uważam za coś zupełnie naturalnego

  • Zawiedziona
    2017-01-12 06:13:43

    arrow

    Żenada, jak można to że przychodzi się do pracy okrzykiwać sukcesem. To już jakiś absurd. Czy aż tak jest źle w naszych Łosicach że trzeba chwalić się dniem codziennym. Jestem przerażona i wierzę w te komentarze, które mówią o marazmie i zastoju i widzę brak inwestycji w mieście.

  • beeeee
    2017-01-11 16:59:21

    arrow

    "Mamo chwalą nas ... " . To zaczyna być już śmieszne i żenujące. Niedługo będziemy czytali, że stała się rzecz nadzwyczajna bo ksiądz odprawił mszę, sprzątaczka posprzątała, lekarz wyleczył ileś osób, urzędnik przyjął iluś interesantów itp.. Przecież każdy za swoją pracę pobiera wynagrodzenie a to co mówi p. Kozłowska winno być w działalności statutowej tej placówki, za co ona piastując stanowisko kierownika ds. kultury odpowiada, od tego tam jest i za to jej płacą. Takie zadania należą do placówek kultury i nie ma w tym nic dziwnego ani nadzwyczajnego. Nie dajmy się zwariować i zmanipulować.

  • :D:D:D
    2017-01-10 16:21:40

    arrow

    Brawo Grzegorz! Brawo Janusz!

  • Z Łosic ma rację
    2017-01-10 12:32:20

    arrow

    To co się dzieje to nie tylko marazm, ale katastrofa. Ciekawe jak wysoką karę zapłaci gmina za nielegalne wydobycie kopalin? Postępowanie administracyjne jest juz prawie zakończone...

  • z bliska
    2017-01-08 07:01:33

    arrow

    Już niebawem głosami i rozwagą wymienimy w Łosicach tą " dobrą zmianę ".

    A Pani Dorota bylaby na pewno lepsza od obecnych rzadzacych w miescie, ale myślę, że są lepsi.

  • Ewa T.
    2017-01-06 15:21:06

    arrow

    Śliczna ta Pani Dorota.

  • Z Łosic
    2017-01-06 14:34:41

    arrow

    Janusz wracaj bo w Łosicach marazm do potęgi.

  • Obiektywna
    2017-01-05 21:19:06

    arrow

    Dorota na prezydenta !!!!!!

  • obiektywna
    2017-01-05 19:40:42

    arrow

    Dorota na burmistrza i jestem przekonana, że zostanie wlodarzem nastepnej kadencji.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Najlepsze działki w Siedlcach!
2017-09-20 08:42:05 Kategoria:

Miasto Siedlce oferuje do sprzedaży niezwykle atrakcyjny teren położony w ścisłym centrum miasta, w kwartale ulic: Pułaskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Floriańska....

więcej »

Łosice

w lewoWrzesień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁOSICE, 01.09

Samochodowe Kino Plenerowe w Sarnakach

więcej »
2 3

ŁOSICE, 03.09 13:00

Dożynki w Kornicy

więcej »
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14

ŁOSICE, 14.09

Policjanci sprawdzą stan techniczny samochodów i poziom emisji spalin

więcej »
15 16 17

ŁOSICE, 17.09 16:00

II Gala Disco Polo w Olszance

więcej »
18 19 20 21 22

MIASTO SIEDLCE, 22.09

XXIV spotkanie VITOexTrEAM z Marianem Krzywdą

więcej »
23 24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje