R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Dożynki Powiatowe w Olszance /ZDJĘCIA/
2017-08-21 10:24:05 Artykuł czytany 5476 razy


Powiatowe Święto Plonów powiatu łosickiego odbyło się 20 sierpnia w Olszance. Uroczystości rozpoczęły się od poświęcenia wieńców dożynkowych i Mszy św. w kościele parafialnym w Hadynowie. Eucharystii przewodniczył dziekan dekanatu łosickiego ks. kanonik Sławomir Kapitan.


W homilii proboszcz parafii Hadynów ks. Jerzy Pietrzak  mówił o szacunku dla chleba oraz by dożynki były źródłem błogosławieństwa i odnowienia naszych rodzin.



Dalsza część dożynek odbyła się na boisku szkolnym w Olszance. Starostowie dożynek na ręce Starosty Powiatu Łosickiego Bożeny Niedzielak i Wójta Gminy Olszanka Jana Parola przekazali symboliczny bochen chleba. Ze względu na niesprzyjającą aurę nie było oficjalnych wystąpień zaproszonych gości.  Na Powiatowe Święto Plonów do Olszanki przybył m.in. Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


SK/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Przasnyszak
    2017-09-01 14:31:41

    arrow

    Najładniejszy wieniec z Koła Gospodyń Wiejskich w Łuzkach.

  • Boryna
    2017-08-26 14:50:56

    arrow

    Chleb - tyle piękna w słowie tym, tyle barw, jasnych chwil, nagłych burz, uśmiechów słońca i dobrych dni nim trafi na nasz stół. Dożynek. Czas świętować, Bogu i żniwiarzom dziękować, by chleba nie zabrakło nikomu. Niech wszystkim nam, szczęści się i darzy dobrze przez następny rok. I jak co roku, nie zabrakło prześlicznej Starościny, dostojnego Starosty i bochenka pachnącego chleba. Jest i pani Starosta, z cudownym uśmiechem, z mądrym słowem, w gustownym stroju, do tego prześliczna figura. Wójt gminy dostojnym krokiem podąża za żniwiarzami, co chleb niosą. To dobry znak, że w gminie i w powiecie dzieje się dobrze.

  • uczestnik
    2017-08-26 08:57:15

    arrow

    Dlaczego nie ma zdjęć z dalszej części imprezy? Przecież chwilę potem wręczano nagrody dzieciom, były występy dzieci.Czy to już jest mało ważne? Czy liczą się tylko politykierzy i elita, a inni są niezauważalni?

  • Z powiatu
    2017-08-25 23:04:06

    arrow

    To co piszesz człowieku,to są tylko twoje domysły, konfabulacje. Swoją bujną wyobrażnię zachowaj dla siebie! Żadną inwigilacją nie straszę,odróżnij to w końcu człowieku! Napisałam,że nie jesteśmy anonimowi w sieci, bo mają każdego z nas Nr.IP komputera, bo może nie wszyscy o tym jeszcze wiedzą. TYLE I AŻ TYLE!!! CZY TO AŻ TAK TRUDNO BYŁO ZROZUMIEĆ??? TAKIE BYŁO TRUDNE DO POJĘCIA? Ja nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu słownictwa i tak brzydko, śmierdząco nie zakończę, chociaż należałoby! ŻEGNAM

  • Do 'Z powiatu'
    2017-08-25 21:24:24

    arrow

    ...skoro doszukujesz się oszczerstw w porównaniu gminy do pogody, to gratuluję intelektu..., chyba, że faktycznie coś jest na rzeczy... lub z przyzwyczajenia straszysz inwigilacją internautów, idąc twoim tokiem myślenia, pomijając wszelkie konwenanse należy przytoczyć powiedzenie, sądząc po twoim wpisie, na twoim poziomie: NIE STRASZ, NIE STRASZ, BO SIĘ .......!!!

  • kryzys
    2017-08-23 14:30:39

    arrow

    Kierowca byłego starosty co tam robi pod parasolem

  • do Rolnika
    2017-08-22 16:56:57

    arrow

    Jak nie znasz Pana Krzysztofa, to się na jego temat nie wypowiadaj.
    Ten Pan od młodych lat zajmuje się rolnictwem : sady, porzeczki i zboża.
    A gołębie to pasja i również zaliczają się do gospodarki :).

  • Rolnik,
    2017-08-22 09:04:17

    arrow

    Powiat Łosicki jest wybitnie rolniczym Powiatem,, tylu wspaniałych rolników w nim mieszka i gospodarzy . Czy na gospodarza dożynek nie można było wystawić prawdziwego rolnika? Ludzie przecież den facet to żaden rolnik to gołębiarz!!!! Normalny obciach!

  • papiez
    2017-08-21 21:25:59

    arrow

    do A.D.oczywiscie ze tak powinno byc, po prostu kazdy moze zrobic stoisko TY A.D. tez.takze zostaw PIS w spokoju

  • www
    2017-08-21 20:22:19

    arrow

    informacja dla p. wójta z Platerowa- lipy przy zabytkowej alei w Górkach stanowią bardzo duże zagrożenie, szczególnie te które ucierpiały podczas ostatnich nawałnic.

  • Z powiatu
    2017-08-21 17:18:26

    arrow

    "Perło" ! Ja nie jestem z tej Gminy! Jeżeli masz zarzuty do Gminy, to napisz, a nie piszesz aby pisać! Jeżeli nie masz konkretnych i uzasadnionych zarzutów, to nie pisz i się nie popisuj! Wiesz,że oszczerstwa są karalne?Nie jesteś anonimowy, mają twój Nr IP. Równie dobrze np. ja mogę tu zacytować słynne, znane powiedzenie: "Perła,co się zderła". A czy to prawda, samemu można ocenić?!

  • z deszczem
    2017-08-21 13:21:41

    arrow

    Skąd ta starościna dozynek fajna babka.

  • A. D.
    2017-08-21 11:34:09

    arrow

    Na dożynkach swoje stoisko zrobił PIS ?
    Czy tak powinno być ?

  • Perła
    2017-08-21 11:04:35

    arrow

    Jaka Gmina taka pogoda.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Najlepsze działki w Siedlcach!
2017-09-20 08:42:05 Kategoria:

Miasto Siedlce oferuje do sprzedaży niezwykle atrakcyjny teren położony w ścisłym centrum miasta, w kwartale ulic: Pułaskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Floriańska....

więcej »

Łosice

w lewoWrzesień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁOSICE, 01.09

Samochodowe Kino Plenerowe w Sarnakach

więcej »
2 3

ŁOSICE, 03.09 13:00

Dożynki w Kornicy

więcej »
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14

ŁOSICE, 14.09

Policjanci sprawdzą stan techniczny samochodów i poziom emisji spalin

więcej »
15 16 17

ŁOSICE, 17.09 16:00

II Gala Disco Polo w Olszance

więcej »
18 19 20 21 22

MIASTO SIEDLCE, 22.09

XXIV spotkanie VITOexTrEAM z Marianem Krzywdą

więcej »
23 24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje