R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Gmina Sarnaki świętuje
2018-08-13 09:22:00 Artykuł czytany 1413 razy


Wójt gminy Sarnaki, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach zapraszają na wydarzenie pn. „Gmina Sarnaki świętuje”. 15 sierpnia o godz. 14:00 rozpocznie się Piknik Patriotyczny „Radośni i Niepodlegli”. Organizatorzy przewidzieli na ten dzień wiele atrakcji.


Piknik rozpocznie Jan Pietrzak, który zaprezentuje swój program patriotyczny „Niepodległość na 100+”. Następnie odbędzie się koncert piosenek patriotycznych i wojskowych. Dalsza część wydarzenia przeniesie uczestników w okres XX-lecia międzywojennego. Na scenie zaprezentują się zespoły: mandolinowy "Tremolo" oraz z wokalno-kostiumowy  "Nadzieja" z repertuarem z lat 20 i 30.

Tego dnia odbędzie się również pokaz mody z okresu międzywojnia oraz wręczenie nagród laureatom konkursów: "Twarze Niepodległości" oraz "Polska moda z okresu XX-lecia międzywojennego". Organizatorzy przewidzieli tematyczne animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami o charakterze patriotycznym. Piknik zakończy wypuszczenie w niebo 1000 białych i czerwonych balonów.

Następnie wszystkich chętnych, młodzież, dorosłych, seniorów, rodziny z dziećmi, organizatorzy zapraszają do wspólnego biało-czerwonego przejazdu ulicami Sarnak.

- Będziemy jechać na rolkach, hulajnogach, deskorolkach, rowerach i wszystkim innym napędzanym siłą mięśni. Ok. godz. 19:30 rozpocznie się koncert Orkiestry Dni Naszych, a po niej druga część wydarzenia: Festyn Letni Dni Sarnak, podczas którego wystąpi zespół Diadem oraz odbędzie się dyskoteka z Dj-em - informują organizatorzy.

Dzień wcześniej, 14 sierpnia w ramach Dni Sarnak, odbędzie się kino plenerowe dla dzieci i dorosłych.



Inf. pras.


Js
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Bili
    2018-08-16 09:08:18

    arrow

    Pozdrowienia dla Darka M ciekawe dlaczego go nie było czyżby nie było co jeść

  • mk
    2018-08-15 09:44:02

    arrow

    a ile kase diadem zgarnie byla by na drogi

  • Świętowanie czy już kampania ?
    2018-08-14 20:08:00

    arrow

    Kampanię można od 21 a już jesteśmy nią karmieni.
    Czy zelnik tyż bedzie ?

  • blisko ludzi
    2018-08-14 13:45:43

    arrow

    Popieram to co piszesz prawie najgorszy wójt który nic nie robi.

  • blisko ludzi
    2018-08-14 13:00:17

    arrow

    Ostatnie dni włodarza, do 21.X.2018 r.
    Czas na zmiany a nie szastanie publiczną kasą dla stronniczych artystów.

  • sąsiad
    2018-08-13 10:01:37

    arrow

    Pieniądze z Pikniku zebrać dla Pogorzelców i przekazać dla dobrych ludzi wielka strata.

  • Z okolicy
    2018-08-04 18:34:37

    arrow

    Współczuję Organizatorom! Sądząc po wpisach, to tym mieszkańcom nic się nie podoba!? Pewnie lepiej byłoby dla Was aby zaprosili któregoś z KODu, czy LGBT???? Czy wtedy bylibyście bardziej zadowoleni???? Myślę że też nie!!! Jak by nie zrobić, to zawsze będzie żle! A może pokażcie co Wy dobrego umiecie, bo że narzekać umiecie na wyścigi, to widać!!!!!!

  • Raf1978
    2018-08-03 19:34:30

    arrow

    Oczywiście , jako "gwiazda wieczoru" musi być ten cały paździerz dla zmyłki zwany "muzyką" czyli "dysko-polo". Przykre, ale prawdziwe niestety. Zdemolowane ławki na tym "koncercie" gwarantowane...

  • Sarnaczanka
    2018-08-03 15:19:08

    arrow

    Kabaret będzie jak ta lala. Ciekawe, kto wymyślił tego Pietrzaka. I jaką kasę weźmie. Nie lepiej było GOK wyremontować? A tak nasze dzieci się gnieżdżą w zimnie.

  • miejscowy
    2018-08-03 15:09:21

    arrow

    W końcu coś porządnego się szykuje, ja na Orkiestrę Dni Naszych obowiązkowo się wybiorę, są ŚWIETNI!!!

  • Helenka
    2018-08-03 11:04:43

    arrow

    Pietrzak wielki artysta PISuba wybory już blisko

Odśwież obrazek.